Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

5693
#rasia nieaktywny
9 lutego 2011r. o 21:40
w 4 w poniedziałek środę i czwartek 18 lub 19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2011r. o 8:05
~escobar napisał(a):
~Jasta napisał(a): Podobno 85 zl


Nie podobno, a na pewno 92 zł.


Aerobik na basenach 8 x 40 = 48 zł:) wiem, bo chodzę:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redox niezalogowany
10 lutego 2011r. o 12:10
rusalka napisał(a): swietna stronka,bardzo fajnie zrobiona ;):)

a swoja droga Rednex ..per rectum na aerobiku ...Jezu ... nigdy nie pójde ćwiczyc ,tam gdzie Ty ... :|


spróbuję zatem jeszcze raz Ci na pisać o co mi chodziło. Otóż są ludzie, którzy dla forsy będą samozwańczymi specami od wszystkiego, aerobiku, masażu, kreglarstwa, wcisną ci każdą gó..niną odżywkę i wmówią ci niemal wszystko by twoja kasa trafiła do ich kieszeni.
Problem w tym, że jeśli ktoś "łapie kilka srok" za ogon to znaczy, że jest tylko naciągaczem gdyż w żadnej materii nie robi specjalizacji tylko patrzy gdzie by tu jeszcze grosza wydusić. I nie piję do żadnej pani Oli, Joli, Marioli itd tylko odnoszę się po prostu do pewnych przykładów z życia wziętych o których miałem przyjemność usłyszeć od moich znajomych.

Poza tym jest jeszcze Prawo, które określa jasno, że nie można wykonywać pewnych profesji bez odpowiedniego wykształcenia, tak jak np nie można jeździć samochodem bez posiadania prawo-jazdy. Od i wszystko co chciałem ci napisać wcześniej, a Ty nie skumałaś.




Zmoderowano 11.02.2011 godz.22:05 - powód: (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redox niezalogowany
10 lutego 2011r. o 15:12
Zacytuję sam siebie sprzed wcześniejszych postów

"Pan Artur na pewno musiał mieć ukończone porządne studia by móc robić to co robi. Poza tym wiele zabiegów nie wolno wykonywać bez posiadania minimum magistra."

Co w tym złego, że stanąłem w jego obronie? I co - pewnie łyso ci teraz, że sama go podkopujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubię niezalogowany
10 lutego 2011r. o 16:29
fajna joga jest w Cezarze a i aerobik tam jest świetny - ale niestety nie ma zajęć do południa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redox niezalogowany
10 lutego 2011r. o 16:54
~lubię napisał(a): fajna joga jest w Cezarze a i aerobik tam jest świetny - ale niestety nie ma zajęć do południa


Ile kosztuje joga w cezarze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
10 lutego 2011r. o 20:08
http://www.fitnessboleslawiec.pl/
wkleje link ponownie,bo się zgubiło ... na stronce jest grafik :)

Zmoderowano 11.02.2011 godz.22:02 - powód: (sentinel)

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubię niezalogowany
10 lutego 2011r. o 22:07
http://www.cezarfitness.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza