Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~ niezalogowany
13 stycznia 2011r. o 8:06
Phineas napisał(a):
~inteligentna napisał(a): akurat ten pan ma certyfikaty i papiery a to ,ze umie wiele rzeczy swiadczy to tylko dobrze o nim,ze chlopak chce sie rozwijac,poszerzac swoje umiejetnosci i horyzonty


Uderz w stół, a nożyce się odezwą

No to kim w końcu jest Artur? - instruktorem fitnes, fryzjerem, czy wizażystą?Każdy pisze inaczej.
Może jutro ktoś napisze, że jeszcze lekarzem lub sprzedawcą patelni. Nie przesadzacie trochę? Przecież to nie trzyma się kupy. Musiałby harować biedaczek po nocach.
To ile on tych studiów musiałby zresztą pokończyć... normalnie Leonardo Da Vinci.





A pewni jestescie ze skonczyl studia??????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
13 stycznia 2011r. o 9:30
nie słyszałam jeszcze ,zeby do prowadzenia aerobiku ,strzyżenia włosow czy sprzedawania patelni trzeba było skończyć studia ... chociaz biorac pod uwage,ze teraz sprzataczki w banku musza miec średnie a ulice swego czasu sprzatala dziewczyna ,ktora skonczyla studia i byla bez pracy ..tooo ..w tym kraju wszystko jest mozliwe ...

do poprzednika-poprzedniczki .... a Ty jestes pewnien(pewna) że ten pan ich nie skonczyl ?? :):)

pamietajcie kochani,ze reklama jakakolwiek dobra czy zla ,to zawsze reklama ;)


Dopisane 13.01.2011r. o godz. 09:30:

w godzinach przedpoludniowych na pewno sa na basenie zajecia , czy u pani Joli sa nie wiem,moze manager jednego z najwiekszych klubów fitness wie,wypowiadal sie tu kiedys przypadkiem :D ..a u kobiet w ciazy pewnie są jakies ćwiczenia w szkole rodzenia, radze popytac u dr.Chomy , jego zona prowadzi taka szkole w Boleslawcu ...jak zaraz ktos napisze ,ze nie zona tylko konkubina czy cos,to z góry mowie,ze nie wiem,papierow nie sprawdzalam :| ale moze ten manager przy okazji widzial przypadkiem :|

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
13 stycznia 2011r. o 13:25
za to dzieki Tobie kochana dowiedzielismy sie wiele na temat cwiczen porannych i ćwiczen dla ciężarnych .. a mówia ze w tym obozie pracy to zapier... a jednak masz czas poklikac :) pozdrawiam :)

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2011r. o 15:48
To na pewno było do mnie????!!! chyba coś Ci się pomyliło.
Woli wyjaśnienia, witam mam na imię Tomek, i mam bzika na punkcie poprawnego pisania :)
A logować czy podpisywać się nie muszę , bo to mało istotne tu i tak każdy pewnie podaje się za kogoś innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redox niezalogowany
13 stycznia 2011r. o 18:12
rusalka napisał(a): nie słyszałam jeszcze ,zeby do prowadzenia aerobiku ,strzyżenia włosow czy sprzedawania patelni trzeba było skończyć studia ...

No tak, ale jeśli ktoś oprócz powyższych czynności ma jeszcze czas na to być zajmować się leczeniem narządów ruchu to raczej już wypadałoby mieć odpowiednie wykształcenie. (...) Pan Artur na pewno musiał mieć ukończone porządne studia by móc robić to co robi. Poza tym wiele zabiegów nie wolno wykonywać bez posiadania minimum magistra. Np jeśli ktoś wykonuje Per-rectum, a nie ma studiów medycznych to łamie prawo i jest to bardzo surowo karane. Nawet nie wszytscy magistrzy mogą to wykonywać.

Zmoderowano 13.01.2011 godz.20:31 - powód: pomówienia (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nika niezalogowany
9 lutego 2011r. o 18:40
czy ktoś się orientuje w jakie dni i o której odbywają sie zajęcia z aerobiku w szkole nr 4? czy wogóle się jeszcze odbywają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
9 lutego 2011r. o 20:42
www.fitnessboleslawiec.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
9 lutego 2011r. o 21:37
swietna stronka,bardzo fajnie zrobiona ;):)

a swoja droga Rednex ..per rectum na aerobiku ...Jezu ... nigdy nie pójde ćwiczyc ,tam gdzie Ty ... :|
zaraz sie czepisz pani Oli,ze skonczyla Uniwersytet Przyrodniczy,to niech za pszczolami lata i pani Dagmary,ze po niemiecku pewnie prowadzi,bo po germanistyce ... mnie to absolutnie wali ,co kto pokonczyl, kazdy jest dorosly,chce ,to chodzi ,nie chce to nie chodzi,na pewno zdrowiej chodzic gdziekolwiek ćwiczyc ,niz wypisywac bzdety na kompie tylko dlatego,ze jest powszechny dostep do neta :)

Wiosna idzie ,czas na pospolite ruszenie :)

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza