Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~ niezalogowany
10 lutego 2011r. o 22:19
http://flexibilityfitness.pl/ - to odnośnie aerobiku
ale do jogi w cezarze nie ma strony - tzn nie znalazłam
do tej pory Emil brał 12 złoty za wejście a jak jest teraz to nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LEOPOLDYNA niezalogowany
11 lutego 2011r. o 10:11
Masz kifoze /boczne skrz.kr./Zaniedbania w kulturze fiz./Zrob badania ogolne.Zwroc uwage na kregoslup w czesci ledzwiowej.Zadbaj o nerki i serce i wez sie za staw biodrowy.Badania antropometryczne tez zrob.Moze byc jedna noga np.krotsza conieco.Wkladeczka do buta wyrownuje.Stopniowo gimnastyka i dopiero potem zwiekszac dynamike cwiczen.Aerobik jest dla ZDROWYCH.Pozdr!!! T.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4382
#rusalka nieaktywny
11 lutego 2011r. o 10:44
jak ktos zna stronke albo grafik u pani joli wklejcie ... ja znalazlam oprocz cezara i oli i dagmary jeszcze grafik mosiru

http://www.mosir.aplus.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=49%3Agrafik-aerobik&catid=21&Itemid=111

Zmoderowano 11.02.2011 godz.22:00 - powód: (sentinel)

Człowiek ma to,na co się zgadza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redox niezalogowany
11 lutego 2011r. o 14:12
A wracając do sprawy ćwiczeń. Bardzo polecam Pilatesa. Nie wiem czy w Bolcu ktoś go prowadzi, ale miałem przyjemność to ćwiczyć i naprawdę daje to świetne rezultaty.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ćwicz pilates niezalogowany
11 lutego 2011r. o 17:06
~Redox napisał(a): A wracając do sprawy ćwiczeń. Bardzo polecam Pilatesa. Nie wiem czy w Bolcu ktoś go prowadzi, ale miałem przyjemność to ćwiczyć i naprawdę daje to świetne rezultaty.



tak potwierdzam - pilates świetna sprawa! - Pilates prowadzi Monika w Cezarze - chodzę do niej od roku - lekarz mi nawet to zalecił - polecam

http://flexibilityfitness.pl/

nawet tu już ktoś podawał ten link chyba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redox niezalogowany
11 lutego 2011r. o 17:34
Pilates jest gites. Mam nawet gdzieś go na płycie. Jednak w grupie na dużej sali jakoś ćwiczy się lepiej.

Zmoderowano 11.02.2011 godz.21:56 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ćwicząca u Joli niezalogowany
15 maja 2011r. o 22:00
polecam Aerobik u JOLI w I LO na sali lustrzanej reportaż z Jolą jest też na Łużycach http://www.luzyce.info/index.php/tv-luzyce/3241-nowe-programy-tv-uyce.html . Ja chodzę do Joli już ponad 7 lat i jest super .Dzięki Jola za energie i ćwiczenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2011r. o 11:45
Szczerze powiem, że Miałam przyjemność chodzić na aerobik i do P. Joli i do P. na Baseny i do SP4, nie korzystałam jeszcze z Cezara ale na podstawie tych trzech stwierdzam iż baseny to totalna porażka, SP4 - no... lepiej, ale bezkonkurencyjna jest P. Jola - jedyna przeszkoda teraz dla mnie- cena... ale wiadomo, wszystko co dobre jest w cenie. Pracuje na rewelacyjnym sprzecie, gdzie jeszcze się nie spotkałam na żadnych zajeciach, efekty też są zauważalne, atmosfera przyjamna, no super. w SP4 też było miło, przyjaźnie i w ogóle, ale brakowało mi tam tej rozmaitości ćwiczeń, zajęć np. na stepach itp. także ja z mojego doświadczenia bezkonkurencyjnie polecam P. Jole!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza