Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~Aerobic niezalogowany
16 maja 2011r. o 12:13
Ja nie polecam Jolki.Najlepiej jest u CEZARA.
Na takie zajęcia chodzę już bardzo długo więc mam doświadczenie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2011r. o 13:02
~Aerobic napisał(a): Ja nie polecam Jolki.Najlepiej jest u CEZARA.
Na takie zajęcia chodzę już bardzo długo więc mam doświadczenie!


A czy mozesz podac powody, dla których ją odradzasz? ja swoje powody za i przeciw napisałam wzgledem trzech różnych zajęć aerobowych. Chciałam się też zapytać ile to jest długo (swoje opinie wyraziłam na podstawie ok. 6 lat) i czy w ogóle ta wypowiedź jest poparta doświadczeniem na innych zajęciach, gdyż mało obiektywne jest wyrażanie sie o jednych zajęciach nie mając porównania jak jest na innych. Moje pytania zadaję z czystej ciakwości, gdyż zwyczajne w Cezarze jeszcze nie była, nie wykluczam, że kiedyś nie spróbuję no i ciekawi mnie, dlaczego Jolka została odradzona, gdyż mi zajęcia bardzo się tam podobały, były tez poparte dobrymi efektami, no jedynie tak jak wspomniałam - cena jak na moje zarobki jest zbyt wysoka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 maja 2011r. o 16:08
ja chodziłam do cezara długo i było super, byłam tez kilka razy u Joli, ale mi sie nie podobało wogóle, powód? chyba była za bardzo przejeta wygladem swoim przed lustrem niż cwiczacymi i ich prowadzeniem. w cezarze pod tym wzgledem było o niebo lepiej. od ponad roku nie chodziłam ze wzgl na ciąże i dzidzie. Teraz byłam na basenach z koleżanką , dlatego ze mieszkam w rynku i mam bliziutko, bo zależy mi teraz na czasie i podobało mi sie bardzo. Facet prowadzi super. Można dostac niezłej zadyszki po tak długim okresie "bezruchu" ;D myśle że narazie tam zostane, bo jest fajnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to zależy niezalogowany
16 maja 2011r. o 16:31
mi ćwiczenia u Jolki odradziła lekarka (też jej była klientka)- miałam problemy z kręgosłupem i z kolanami - i ćwiczenia na stepach mi zaszkodziły (inne też ale stepy najbardziej)- poszły mi kolana i bolał mnie kręgosłup - dlatego odradzam ćwiczenia u Joli wszystkim, którzy mieli jakikolwiek problem z kręgosłupem czy nogami - no i kto nie lubi wariackich układów choreograficznych też się tam nie odnajdzie :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justin:) niezalogowany
16 maja 2011r. o 21:33
a ja polecam Artura z basenow... naprawde swietnie prowadzi zajecia i naprawde sie na tym zna! super atmosfera!
goraco polecam!!!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
20 sierpnia 2011r. o 1:00
a co sadzicie o aerobiku w tomaszowie ?

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karo niezalogowany
21 grudnia 2011r. o 18:35
może ktoś jest obeznany na dzień dzisiejszy gdzie warto pójść i zadbać o siebie? może coś fajniejszego od aerobicu polecacie?
z góry dzięki za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7351
#fono nieaktywny
21 grudnia 2011r. o 20:15
Polecam!!!!! chodze juz ponad rok i jest super!!!! najlepiej sobie zadzwonic albo wpasc na stronke www i tam sa wszelkie informacje :) Artur Michułka 600 171 567 www.arturmichulka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.