Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Aerobik w Bolesławcu

~Karo niezalogowany
22 grudnia 2011r. o 7:13
Dzieki juz zerkam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7351
#fono nieaktywny
22 grudnia 2011r. o 8:41
nie ma sprawy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pilates niezalogowany
23 grudnia 2011r. o 8:54
polecam pilates - Monika w Cezarze otworzy drugą godzinę, jeżeli będą chętni - zapisujcie się, bo to fajna sprawa - ja chodzę, ale zależy mi, aby były dwie godziny pilatesu w tygodniu! wrzucam info o ofercie ze strony http://www.flexibilityfitness.pl/?page_id=81
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2011r. o 19:51
rusalka napisał(a): swietna stronka,bardzo fajnie zrobiona ;):)

a swoja droga Rednex ..per rectum na aerobiku ...Jezu ... nigdy nie pójde ćwiczyc ,tam gdzie Ty ... :|
zaraz sie czepisz pani Oli,ze skonczyla Uniwersytet Przyrodniczy,to niech za pszczolami lata i pani Dagmary,ze po niemiecku pewnie prowadzi,bo po germanistyce ... mnie to absolutnie wali ,co kto pokonczyl, kazdy jest dorosly,chce ,to chodzi ,nie chce to nie chodzi,na pewno zdrowiej chodzic gdziekolwiek ćwiczyc ,niz wypisywac bzdety na kompie tylko dlatego,ze jest powszechny dostep do neta :)
************************************
Popieram w 100% Oby sie wyskakać, wypocic i to w fajnej atmosferze, bo to akurat dla mnie ważne . Pozdrawiam wszystkich kochajacych sport :)
Wiosna idzie ,czas na pospolite ruszenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Byłam, widziałam niezalogowany
27 grudnia 2011r. o 20:21
~justin:) napisał(a): a ja polecam Artura z basenow... naprawde swietnie prowadzi zajecia i naprawde sie na tym zna! super atmosfera!
goraco polecam!!!! :)

He he... ktoś tu robi niezłą reklamę ;)

A tak serio. Skoro ktoś chce tak mocno improwizować to może faktycznie lepiej bawić się w instruktora aerobiku niż np kręgarza. Bo udawanie tego drugiego jest znacznie bardziej niebezpieczne :) zwłaszcza jak się nie zna anatomii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martamarta1717d niezalogowany
29 grudnia 2011r. o 16:04
haha tu sie ktos nie zna bo ten instruktor zna sie na aerobiku i to jest jedna wielka bzdura, my z justyna wiemy cos o tym ;) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martamarta1717d niezalogowany
29 grudnia 2011r. o 16:05
haha tu sie ktos nie zna bo ten instruktor zna sie na aerobiku i to jest jedna wielka bzdura, my z justyna wiemy cos o tym ;) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~martamarta1717d niezalogowany
29 grudnia 2011r. o 16:08
haha tu sie ktos nie zna bo ten instruktor zna sie na aerobiku i to jest jedna wielka bzdura, my z justyna wiemy cos o tym ;) :) [img=1325171314_vbeykwq.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.