Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

9714
#BPM nieaktywny
3 marca 2017r. o 21:58
Owszem, rozaniec stanowi element wielu tradycji, ale nie nalezy do Tradycji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~flaco niezalogowany
4 marca 2017r. o 10:11
BPM napisał(a): Owszem, rozaniec stanowi element wielu tradycji, ale nie nalezy do Tradycji.


Różaniec to tradycja muzułmanów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 marca 2017r. o 10:56
Buddyści też mantrują paciorkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 marca 2017r. o 12:52
Wiara , religijność ----

Człowiek rodzi się ateistą. Wierzącym tworzy go środowisko i rodzina w jakiej wyrasta.
Mówienie o bezwzględnej wierze w określoną religię z założenia jest błędne.
Ta sama osoba mogła by być albo księdzem katolickim albo Talibem.[img=1488628354_gdw3tid.png]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~$ niezalogowany
4 marca 2017r. o 13:15
a ty fanatyku antyreligijny równie dobrze mógłbyś być hitlerowcem, jak i staliowcem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 marca 2017r. o 13:21
~~$ napisał(a): a ty fanatyku antyreligijny równie dobrze mógłbyś być hitlerowcem, jak i staliowcem


Tak prawda .Mógł bym być nawet muezinem.
Niestety dla Ciebie Dobry Człowieku los sprawił że jestem przyzwoitym nie mającym sobie nic do zarzucenia człowiekiem.
NIE JESTEM I NIGDY NIE BYŁEM ANTYRELIGIJNY .
Byłem i jestem przeciwny dominacji jednego światopoglądu nad innymi.To zasadnicza różnica Dobry Człowieku.
Czy Ty potrafił byś uszanować ludzi o innym wyznaniu lub bez wyznania ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 marca 2017r. o 13:30
nie mam nic do innowierców, ani do ateistów, ani do pedałów - puki nie łapią mnie za rozporek, a ty tą granice przekraczasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 marca 2017r. o 14:20
no popatrz tylko ...
do czego to dochodzi :D

ale nie wnikam co was ''łączy''
może to rodzi się uczucie? :D

no ale może wy odpowiecie jak to jest z tą ''tradycją '' bo jakoś jej nie dostrzegam
pomijam że jedna z nich nad wyraz trafia do mnie i oby nie zanikła ...
choinka!!!...a właściwie to co się z nią łączy ...
PREZENTY!!!!!
uwielbiam tą tradycję :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza