Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 11:51
brakuje tu Pankracego i będzie się działo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 11:54
no tylko nie mówcie że nasza siostra zakonna jest czarna :|
no może gdzieś tam ale raczej też wyleniała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiara banała niezalogowany
18 marca 2017r. o 11:54
kc napisał(a):
~~japa japa jejo napisał(a): Przedstawiłem naukę kk.


Tak, Ty znasz ją lepiej niż zakonnik katolicki : ).

Nikt nie czyta Pisma Świętego, tylko Ty : ).

Nikt go nie rozumie lepiej od Ciebie : ). Dlatego tyle nienawiści w Tobie do katolików : ).

Czytanie Pisma Świętego wzbudza w Tobie niechęć do drugiego człowieka, to ciekawe.


ale banały.Wierzysz albo nie i tyle
Chcecie się bić kto lepiej wierzy ? Bez sensu.Jesteście żałośni.Wierzysz to módl się po swojemu i nie wtykaj drugim jak mają się modlić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 marca 2017r. o 12:06
~~japa japa jejo napisał(a): Po co ten atak? Podałem punkty w KKK. Podałem tytuł bulli. Nie warto tam zajrzeć i sprawdzić czy kłamię czy nie kłamię?

Proszę sprawdzić. Jesli pod tymi punktami jest to co napisałem to jak to o Tobie zaświadcza?


To nie atak : ). Zobacz ile złego wnosisz na to forum podpierając się Pismem Świętym. Jak myślisz, dlaczego tyle tyld ciągniesz na swoim ogonie ? Myślisz, że to ludzie, którzy chcą naśladować Chrystusa, bo widzą jego nauki w Twoim postępowaniu na forum ? Ciekawe masz plony : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
18 marca 2017r. o 12:08
~~Wiara banała napisał(a):
ale banały.Wierzysz albo nie i tyle
Chcecie się bić kto lepiej wierzy ? Bez sensu.Jesteście żałośni.Wierzysz to módl się po swojemu i nie wtykaj drugim jak mają się modlić.


Dla ciebie żałośni - ok. Masz prawo do swojego zdania.

Sęk w tym, że problem jest bardzo, bardzo duży.

Sparafrazuję go i przedstawię prosto: "dobrzy ludzie idą do piekła, do nieba idą zbawieni".

Co to oznacza? Nauka kk wpaja ludziom, że poprzez swoje "dobre" uczynki mogą osiągnąć zbawienie. A jak powiedział Jezus "tylko Bóg jest dobry" - i nikt inny. W rozumieniu ludzkim dobrych ludzi jest całe mnóstwo, ale w rozumieniu Boga "wszyscy zgrzeszyli i brak im Bożej łaski". Dlatego ważne jest, by osiągnąć zbawienie w sposób jaki wymyślił dla nas przed założeniem świata Bóg. I ujawnił ten tajemny plan (jak napisał św. Paweł w Ef) świętemu Pawłowi. To dlatego jego nauki sa tak ważne.

Kto według Biblii jest zbawiony: każdy, kto uwierzy w Jezusa Chrystusa i Jego ofiarę na krzyżu, narodzi się na nowo z wody i z Ducha (rozdział 3 ewangelii Jana). I wtedy będzie spełniał uczynki miłości, a więc owoc, o którym mówił Jezus. Przykazania Jezusa, a więc przykazania miłości. I to jest łaska. To jest ewangelia. I jesteś zbawiony - już teraz. Nie kiedyś, gdy spełnisz jakieś 10 przykazań itd, ale teraz, bo będzie w Tobie żył Duch, który będzie wołał do Boga "Abba Ojcze". I On Ci powie co masz robić.

Stąd moja złość do każdej, nie tylko katolickiej, nauki rytualno-ludycznej. Cały blichtr, przepych, rytualne wstawanie, siadanie, klękanie.... Szkoda słów.

Kto przyjął Jezusa do swojego życia rozumie moje słowa. Nie dlatego, że jestem mądry, bo nie jestem, ale dlatego, że to czuje. A kto tego nie zrobił ten nie zrozumie.

Dlaczego więc tak pogardliwie piszę? Bo nie można czasami inaczej pisać o pogańskich obrzędach, ludzkich tradycjach i dziwadłach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 12:21
~~japa japa jejo napisał(a):
~~Wiara banała napisał(a):
ale banały.Wierzysz albo nie i tyle
Chcecie się bić kto lepiej wierzy ? Bez sensu.Jesteście żałośni.Wierzysz to módl się po swojemu i nie wtykaj drugim jak mają się modlić.


Dla ciebie żałośni - ok. Masz prawo do swojego zdania.

Sęk w tym, że problem jest bardzo, bardzo duży.

Sparafrazuję go i przedstawię prosto: "dobrzy ludzie idą do piekła, do nieba idą zbawieni".

Co to oznacza? Nauka kk wpaja ludziom, że poprzez swoje "dobre" uczynki mogą osiągnąć zbawienie. A jak powiedział Jezus "tylko Bóg jest dobry" - i nikt inny. W rozumieniu ludzkim dobrych ludzi jest całe mnóstwo, ale w rozumieniu Boga "wszyscy zgrzeszyli i brak im Bożej łaski". Dlatego ważne jest, by osiągnąć zbawienie w sposób jaki wymyślił dla nas przed założeniem świata Bóg. I ujawnił ten tajemny plan (jak napisał św. Paweł w Ef) świętemu Pawłowi. To dlatego jego nauki sa tak ważne.

Kto według Biblii jest zbawiony: każdy, kto uwierzy w Jezusa Chrystusa i Jego ofiarę na krzyżu, narodzi się na nowo z wody i z Ducha (rozdział 3 ewangelii Jana). I wtedy będzie spełniał uczynki miłości, a więc owoc, o którym mówił Jezus. Przykazania Jezusa, a więc przykazania miłości. I to jest łaska. To jest ewangelia. I jesteś zbawiony - już teraz. Nie kiedyś, gdy spełnisz jakieś 10 przykazań itd, ale teraz, bo będzie w Tobie żył Duch, który będzie wołał do Boga "Abba Ojcze". I On Ci powie co masz robić.

Stąd moja złość do każdej, nie tylko katolickiej, nauki rytualno-ludycznej. Cały blichtr, przepych, rytualne wstawanie, siadanie, klękanie.... Szkoda słów.

Kto przyjął Jezusa do swojego życia rozumie moje słowa. Nie dlatego, że jestem mądry, bo nie jestem, ale dlatego, że to czuje. A kto tego nie zrobił ten nie zrozumie.

Dlaczego więc tak pogardliwie piszę? Bo nie można czasami inaczej pisać o pogańskich obrzędach, ludzkich tradycjach i dziwadłach.

Pankracy znowu sie pojawil. Dyskusja z nim jest bezprzedmiotowa. Potrafi tylko siac ohydna nienawisc do Katolikow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
18 marca 2017r. o 12:27
~~ napisał(a):
~~japa japa jejo napisał(a):
~~Wiara banała napisał(a):
ale banały.Wierzysz albo nie i tyle
Chcecie się bić kto lepiej wierzy ? Bez sensu.Jesteście żałośni.Wierzysz to módl się po swojemu i nie wtykaj drugim jak mają się modlić.


Dla ciebie żałośni - ok. Masz prawo do swojego zdania.

Sęk w tym, że problem jest bardzo, bardzo duży.

Sparafrazuję go i przedstawię prosto: "dobrzy ludzie idą do piekła, do nieba idą zbawieni".

Co to oznacza? Nauka kk wpaja ludziom, że poprzez swoje "dobre" uczynki mogą osiągnąć zbawienie. A jak powiedział Jezus "tylko Bóg jest dobry" - i nikt inny. W rozumieniu ludzkim dobrych ludzi jest całe mnóstwo, ale w rozumieniu Boga "wszyscy zgrzeszyli i brak im Bożej łaski". Dlatego ważne jest, by osiągnąć zbawienie w sposób jaki wymyślił dla nas przed założeniem świata Bóg. I ujawnił ten tajemny plan (jak napisał św. Paweł w Ef) świętemu Pawłowi. To dlatego jego nauki sa tak ważne.

Kto według Biblii jest zbawiony: każdy, kto uwierzy w Jezusa Chrystusa i Jego ofiarę na krzyżu, narodzi się na nowo z wody i z Ducha (rozdział 3 ewangelii Jana). I wtedy będzie spełniał uczynki miłości, a więc owoc, o którym mówił Jezus. Przykazania Jezusa, a więc przykazania miłości. I to jest łaska. To jest ewangelia. I jesteś zbawiony - już teraz. Nie kiedyś, gdy spełnisz jakieś 10 przykazań itd, ale teraz, bo będzie w Tobie żył Duch, który będzie wołał do Boga "Abba Ojcze". I On Ci powie co masz robić.

Stąd moja złość do każdej, nie tylko katolickiej, nauki rytualno-ludycznej. Cały blichtr, przepych, rytualne wstawanie, siadanie, klękanie.... Szkoda słów.

Kto przyjął Jezusa do swojego życia rozumie moje słowa. Nie dlatego, że jestem mądry, bo nie jestem, ale dlatego, że to czuje. A kto tego nie zrobił ten nie zrozumie.

Dlaczego więc tak pogardliwie piszę? Bo nie można czasami inaczej pisać o pogańskich obrzędach, ludzkich tradycjach i dziwadłach.

Pankracy znowu sie pojawil. Dyskusja z nim jest bezprzedmiotowa. Potrafi tylko siac ohydna nienawisc do Katolikow.


Nauczyłeś się już odróżniać białe od czarnego?

To wracaj do sekty, tfu! do szkoły. Żeby wziąć udział w dyskusji o zbawieniu i meandrach dogmatów trzeba mieć co najmniej 24 punkty IQ i nie być zindoktrynowanym jak północnokoreański sierżant armii.... północnokoreańskiej.

A pankracego zostaw, bo był dla was sekciarze zbyt łagodny. Zaszczuliście gościa. Pamiętam, że pisaliście coś o wspólczesnym stosie dla niego.

Dlatego nie wtrącaj się dziecko, gdy dorosli rozmawiają, bo i tak nie zrozumiesz.

Nie mogę inaczej do sekciarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 12:31
a mnie sie wydaje że teraz pisze alterek :D
niedługo będziesz miał swoją kolejną imprezkę z jajami i zajączkami
tylko dlaczego będzie znowu zalatywało pogaństwem bo to przecież i przesilenie i niezrozumiały dla ciebie ale jednak solarny kalendarz juliański
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza