Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 marca 2017r. o 13:14
Tak . Zauważyłem , ale wiecie co Wam powiem . To nie chodzi o obżeranie się zakazanymi owocami , jako źródło grzechu nieposłuszeństwa. Problem w tym , że kosmita Jahwe , tak to poustawiał , żeby był ten strach. Wyobraźcie sobie , że lecimy na Pandorę , bo jest tam to czego potrzebujemy , cholera zapomniałem , jak ten pierwiastek się nazywał w Awatarze. Co robimy , no właśnie to co można pooglądać w Awatarze. Jahwe jest jednak bardziej subtelny i stosuje wiarę do brania za twarz. Choć był taki czas , że giwerę stosował. Posługuje się wydumanym strachem , bo każdy chwyt dozwolony , jeśli chce się osiągnąć cel :D No tak niestety jest :) Biblia jest na prawdę bardzo ciekawą lekturą . Gorąco polecam. Pankracy i Japo mają rację , docierają do materiału źródłowego , pomijając katechizmy. I tak trzymać ... ale jest taki malutki problemik ... jeśli tzw . Duch Święty morduje się już od kilku tysięcy lat nad indoktrynacją , a wciąż korporacje po cichu mordują Ludzi , to do dupy z takim świętym duchem. To znaczy , że jest tak samo bezsilny , jak ja. Zaś jeśli mówimy o Stwórcy ... Źródle ... Absolucie , to dopiero będzie się działo :) Źródło jest cholernie cierpliwe i kocha nawet Jahwe , Autora Biblii . Ja nie jestem taki tolerancyjny :D Dopiero się uczę :)

Nota bene ... głupawy filmik. Jezus nie umarł na krzyżu. Zbawienie przez śmierć to iluzja. Śmierć jest przejściem do kolejnego stanu egzystencji i nie należy jej się bać. Jezus wróci i będzie apokalipsa , przede wszystkim dla wyznawców Jahwe , i nie mam tu na myśli tylko Świadków :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
18 marca 2017r. o 14:03
~~japa japa jejo napisał(a): Podonrzajcie za mną , wskarzę wam drogę ...


Myślicie, że jak się będziecie w tak żenujący sposób podszywać to nikt się nie zorientuje? Dzieci....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
18 marca 2017r. o 14:17
Przy kawie zamiast g...na z TVN czy TVP obejrzyj to.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 15:41
Sekciarskimi filmikami niczego sie nie udowadnia. Takie bzdurne filmiki umacniaja jedynie wiare katolikow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 marca 2017r. o 16:12
~~ napisał(a): Sekciarskimi filmikami niczego sie nie udowadnia. Takie bzdurne filmiki umacniaja jedynie wiare katolikow.


Też uważam , że to kr...etyństwo. Trzeba sobie wreszcie powiedzieć prosto w oczy ... rano , przy goleniu . Istota , która kocha bezgranicznie wszystko i wszystkich , nikogo nie może skrzywdzić , bo wtedy przestaje być Miłością Absolutną. Są qurcze jakieś aksjomaty i tych się trzymajmy. Absolutna Miłość nikogo , nigdy nie skrzywdziła . A Jahwe przynajmniej Hioba , nie mówiąc o potopach , sodomach i gomorach . Francuski satyryk Cawana w swoim Piśmie Nieświętym zawarł był taką myśl ... cytuję ze starczej pamięci i mogę się nieco pomylić :) ... Gada Lot z bogiem ... Panie , jeśli znajdę dziesięciu sprawiedliwych oszczędzisz ? ... Trzydziestu ... jednego ? Spadaj ... ... nie oszczędzę. Jam jest Pan i mam atomówki ... sie będzie ładnie hajcowało :D

Nota bene na obszarach gdzie istniały wspomniane wcześniej miejscowości ś .p. Deniken znalazł charakterystyczne zeszklenia , jakie powstają w wyniku działania temperatur powyżej trzech tysięcy Celsiusza ... z piasku . Tylko Wikary , który czyta jedynie , to co powinien mówi , że Deniken to kłamca i że wcale nie było takiego faceta :D I tutaj natrafiamy na błąd logiczny , bo albo gościu był , albo nie był . Ja tam mam na półeczce Jego książki. Ale ciekawsze rzeczy pisał prof Haidelberg w książce " Duch nie spadł z nieba " . Polecam Ci Wikary :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawel niezalogowany
18 marca 2017r. o 16:41
Panna..., książkę "Duch nie spadł z nieba" napisał Hoimar von Ditfurth.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 marca 2017r. o 16:49
Zgadza się . Starcza pamięć . Ma ktoś jaką radę :D. Ale Ditfurth napisał jeszcze jedną ciekawą książkę , ale zapomniałem tytułu ... :D


Dopisane 18.03.2017r. o godz. 16:49:

Wykładał na uniwerku w Heidelbergu i mi się po.pier.do ..liło . Mea culpa :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 16:56
nie pierwszy raz kiedy o jedno piwo za dużo poszło :D
tak to jest jak piszący w wolnej chwili hotelarz staje się dla kogoś autorytetem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza