Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

14505
DP
18 marca 2017r. o 19:41
Pannazdzieckiem napisał(a): No tak , to są tylko słowa. Lecz kiedyś tam w przyszłości opadną kurtyny biblijnego kłamstwa i Prawda zalśni . Na tej Planecie mamy wystarczająco dużo dowodów na istnienie Stwórcy . Pan Marek Biliński napisał kiedyś nutami taką rzecz :



To przecież macierzyństwo jest podstawą istnienia Stwórcy ... w całej Naturze. Patryjarchat , to przeszłość Kaczucho . Czuj się doskonale :) Z sympatią to mówię :)


pikna :)
życie ! to słowo , cud i bóg
wiesz o tym :)
no to pa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
18 marca 2017r. o 20:35
kc napisał(a):
~~japa japa jejo napisał(a): Chciałbym zapytać Panią kc, bo rozumiem, że jest to zakonnica, co sądzi o jednym z kanonów soboru trydenckiego (a więc obowiązującego obecnie)


Problem w tym, że właśnie nie rozumiesz : ). Czytasz, czytasz i wyciągasz fałszywe wnioski : ).

Jak mam z Tobą dyskutować, jeśli wklejam Ci wypowiedź zakonnika katolickiego, a ty piszesz , że nie wie co mówi, bo ty wiesz lepiej : ).
To co ja mogę, zwykły Boży żuczek : ).

Pozostaje mi życzyć Ci, żebyś czytał Pismo Święte z miłością, wtedy zaczniesz je rozumieć : ).


Nie potrzebuję uśmieszków na końcach zdań, tylko zdań pełnych treści. Choćby nie wiem jak pięknie wykręcić się od odpowiedzi to taki śliczny zabieg nadal pozostaje jedynie ucieczką.

Dlatego zapytałem panią, bo ten co pisze wyżej za święte uznaje nawet onuce papieża. Smutne to, ale jak pani wie żeby wyrwać się z kajdan zwodniczych praktyk i nauk trzeba otrzymać uszy do słuchania od Jezusa, a nie ptasi móżdżek od Franciszka.

Czy nie przeraża panią, że nawet pani nie zna prawdziwej teologii kk zawartej w katechizmie i dokumentach soborowych? Co dopiero zwykły przeciętny katolik, który wam ufa i myśli, że jeśli powiecie coś innego zakrywając prawdę katechizmową to wszystko jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
18 marca 2017r. o 20:41
widzę dalej dyskutujecie :D
i dalej alterek wali z ukrycia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 marca 2017r. o 20:49
No pewnie , że pikna :D Wiem :)

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 marca 2017r. o 21:06
~~japa japa jejo napisał(a):

Nie potrzebuję uśmieszków na końcach zdań, tylko zdań pełnych treści. Choćby nie wiem jak pięknie wykręcić się od odpowiedzi to taki śliczny zabieg nadal pozostaje jedynie ucieczką.

Dlatego zapytałem panią, bo ten co pisze wyżej za święte uznaje nawet onuce papieża. Smutne to, ale jak pani wie żeby wyrwać się z kajdan zwodniczych praktyk i nauk trzeba otrzymać uszy do słuchania od Jezusa, a nie ptasi móżdżek od Franciszka.

Czy nie przeraża panią, że nawet pani nie zna prawdziwej teologii kk zawartej w katechizmie i dokumentach soborowych? Co dopiero zwykły przeciętny katolik, który wam ufa i myśli, że jeśli powiecie coś innego zakrywając prawdę katechizmową to wszystko jest ok.


Nic na to nie poradzę, że bawi mnie Twoje nadęcie : ). Pisałam Ci, że jestem zwykłym, przeciętnym żuczkiem : ). Nie wiem co masz na myśli pisząc "wam" odnosząc się do mnie : ). Muszę napisać ci wprost, żebyś zrozumiał : nie jestem siostrą zakonną, jestem na to zbyt złośliwa i niemiła dla innych, poza tym kocham wolność.

Rozumiem, że masz jakąś misję zwalczania Kościoła Katolickiego, już mogę Ci napisać, że nic nie zdziałasz, złą drogę obrałeś, za dużo w Tobie nienawiści do innych : ). Nikt nie uwierzy, że kierujesz się w życiu Słowem Bożym, zobacz na ogon, który za sobą ciągniesz na forum : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 23:07
a ta dalej o jakimś ogonie
czyżby to jakaś niedopowiedziana fantazja ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 marca 2017r. o 23:28
jest złośliwa i niemiła dla innych a do kogoś pisze że za dużo w nim nienawiści
ot pogubione babsko które wszystkich poucza nie widząc jaką robi z siebie karykaturę
tak -ogon koniecznie jest jej potrzebny i dobre omłoty tylko kto się poświęci ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
19 marca 2017r. o 0:02
~~ napisał(a): jest złośliwa i niemiła dla innych a do kogoś pisze że za dużo w nim nienawiści
ot pogubione babsko które wszystkich poucza nie widząc jaką robi z siebie karykaturę
tak -ogon koniecznie jest jej potrzebny i dobre omłoty tylko kto się poświęci ? :D


Gdybyś nie był taki głupi jak jesteś, falco, to byś zauważył, że ja nikogo do zmiany religii nie namawiam i nie stawiam siebie za przykład.

Ty siedzisz na ogonie Pankracego japy i widzę, że masz z tego niezłą radochę, zaczynam mu współczuć : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza