Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~waginuś niezalogowany
19 marca 2017r. o 6:08
kc napisał(a):
~~ napisał(a): jest złośliwa i niemiła dla innych a do kogoś pisze że za dużo w nim nienawiści
ot pogubione babsko które wszystkich poucza nie widząc jaką robi z siebie karykaturę
tak -ogon koniecznie jest jej potrzebny i dobre omłoty tylko kto się poświęci ? :D


Gdybyś nie był taki głupi jak jesteś, falco, to byś zauważył, że ja nikogo do zmiany religii nie namawiam i nie stawiam siebie za przykład.

Ty siedzisz na ogonie Pankracego japy i widzę, że masz z tego niezłą radochę, zaczynam mu współczuć : ).


falluś przypieprza się do wszystkich o wszystko .Taka jego paskudna paroda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~walę z ukrycia. niezalogowany
19 marca 2017r. o 6:20
kc napisał(a):
~~japa japa jejo napisał(a):

Nie potrzebuję uśmieszków na końcach zdań, tylko zdań pełnych treści. Choćby nie wiem jak pięknie wykręcić się od odpowiedzi to taki śliczny zabieg nadal pozostaje jedynie ucieczką.

Dlatego zapytałem panią, bo ten co pisze wyżej za święte uznaje nawet onuce papieża. Smutne to, ale jak pani wie żeby wyrwać się z kajdan zwodniczych praktyk i nauk trzeba otrzymać uszy do słuchania od Jezusa, a nie ptasi móżdżek od Franciszka.

Czy nie przeraża panią, że nawet pani nie zna prawdziwej teologii kk zawartej w katechizmie i dokumentach soborowych? Co dopiero zwykły przeciętny katolik, który wam ufa i myśli, że jeśli powiecie coś innego zakrywając prawdę katechizmową to wszystko jest ok.


: nie jestem siostrą zakonną, jestem na to zbyt złośliwa i niemiła dla innych, poza tym kocham wolność.


Jesteś siostro,jesteś.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/siostra-bernadetta-z-zabrza-koszmar-w-zgromadzeniu-siostr-boromeuszek/77v8s7d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 6:52
~~walę z ukrycia. napisał(a):
kc napisał(a):
~~japa japa jejo napisał(a):

Nie potrzebuję uśmieszków na końcach zdań, tylko zdań pełnych treści. Choćby nie wiem jak pięknie wykręcić się od odpowiedzi to taki śliczny zabieg nadal pozostaje jedynie ucieczką.

Dlatego zapytałem panią, bo ten co pisze wyżej za święte uznaje nawet onuce papieża. Smutne to, ale jak pani wie żeby wyrwać się z kajdan zwodniczych praktyk i nauk trzeba otrzymać uszy do słuchania od Jezusa, a nie ptasi móżdżek od Franciszka.

Czy nie przeraża panią, że nawet pani nie zna prawdziwej teologii kk zawartej w katechizmie i dokumentach soborowych? Co dopiero zwykły przeciętny katolik, który wam ufa i myśli, że jeśli powiecie coś innego zakrywając prawdę katechizmową to wszystko jest ok.



gadasz do rzeczy .Napisz co walisz w ukryciu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
19 marca 2017r. o 7:07
ciekawe że babina gdzieś tam widzi falko
zaczynam WIERZYĆ że gdzieś wzdycha po kątach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
19 marca 2017r. o 7:07
~~japa japa jejo napisał(a):
Chodzi mi o głoszenie tych słów:
"Kto według Biblii jest zbawiony: każdy, kto uwierzy w Jezusa Chrystusa i Jego ofiarę na krzyżu, narodzi się na nowo z wody i z Ducha (rozdział 3 ewangelii Jana). I wtedy będzie spełniał uczynki miłości, a więc owoc, o którym mówił Jezus. Przykazania Jezusa, a więc przykazania miłości. I to jest łaska. To jest ewangelia. I jesteś zbawiony - już teraz. Nie kiedyś, gdy spełnisz jakieś 10 przykazań itd, ale teraz, bo będzie w Tobie żył Duch, który będzie wołał do Boga "Abba Ojcze". I On Ci powie co masz robić."

A mam je głosić nawet podstępem, byle dotarły do Was. Jestem pewny, że chociaż jeden/jedna z Was zajrzy do internetu i przejrzy ciekawe strony o prawdziwej ewangelii, jak jezusbezreligii.pl uzdrowienie.com.pl czy podobne.

Widziałem jednak jak sekciarze szczują łagodnych ludzi jak pankracy, czy jakoś tak.

I musze w ten sposób.


Nikogo nie namawiam do zmiany religii, bo religia nikomu nie jest do niczego potrzebna. Jest pomysłem ludzkim na próbę wyrażenia oddania Bogu w sposób widzialny poprzez obrzędy i dziwne praktyki, a tego akurat Bóg nie potrzebuje.

Namawiam tylko i wyłącznie do zapoznania się ze słowami prawdziwej ewangelii. I tłumaczę dlaczego - bo dobrzy ludzie idą do piekła, do nieba idą zbawieni.

Czy przeczytanie choćby Nowego Testamentu to tak wiele?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 7:16
~~japa japa jejo napisał(a):
~~japa japa jejo napisał(a):
Chodzi mi o głoszenie tych słów:
"Kto według Biblii jest zbawiony: każdy, kto uwierzy w Jezusa Chrystusa i Jego ofiarę na krzyżu, narodzi się na nowo z wody i z Ducha (rozdział 3 ewangelii Jana). I wtedy będzie spełniał uczynki miłości, a więc owoc, o którym mówił Jezus. Przykazania Jezusa, a więc przykazania miłości. I to jest łaska. To jest ewangelia. I jesteś zbawiony - już teraz. Nie kiedyś, gdy spełnisz jakieś 10 przykazań itd, ale teraz, bo będzie w Tobie żył Duch, który będzie wołał do Boga "Abba Ojcze". I On Ci powie co masz robić."

A mam je głosić nawet podstępem, byle dotarły do Was. Jestem pewny, że chociaż jeden/jedna z Was zajrzy do internetu i przejrzy ciekawe strony o prawdziwej ewangelii, jak jezusbezreligii.pl uzdrowienie.com.pl czy podobne.

Widziałem jednak jak sekciarze szczują łagodnych ludzi jak pankracy, czy jakoś tak.

I musze w ten sposób.


Nikogo nie namawiam do zmiany religii, bo religia nikomu nie jest do niczego potrzebna. Jest pomysłem ludzkim na próbę wyrażenia oddania Bogu w sposób widzialny poprzez obrzędy i dziwne praktyki, a tego akurat Bóg nie potrzebuje.

Namawiam tylko i wyłącznie do zapoznania się ze słowami prawdziwej ewangelii. I tłumaczę dlaczego - bo dobrzy ludzie idą do piekła, do nieba idą zbawieni.

Czy przeczytanie choćby Nowego Testamentu to tak wiele?


Pankracy skoro swit juz w akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 marca 2017r. o 7:31
Dzień dobry
''chcieć to móc?"

Konstanty Ildefons Gałczyński

Dlaczego Ogórek Nie Śpiewa

Pytanie to, w tytule
postawione tak śmiało,
choćby z największym bólem
rozwiązać by należało.

Jeśli ogórek nie śpiewa,
i to o żadnej porze,
to widać z woli nieba
prawdopodobnie nie może.

Lecz jeśli pragnie? Gorąco!
Jak dotąd nikt. Jak skowronek.
Jeżeli w słoju nocą
łzy przelewa zielone?

Mijają lata i zimy,
raz słoneczko, raz chmurka;
a my obojętnie przechodzimy
koło niejednego ogórka.


miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2017r. o 8:17
zaraz zjawi się falco :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza