Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

14505
DP
19 marca 2017r. o 20:08
a głupawka to choroba zakazna :| :D

uwaga ! zaraza !

dobra uciekam bo i tak za chwilę ktoś mnie wygna :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~double falco niezalogowany
19 marca 2017r. o 20:12
z wiarą córko
bogów zostaw innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
19 marca 2017r. o 20:15
dobrze prze pana
szerokich horyzontów Wam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FaLem to niezalogowany
19 marca 2017r. o 20:15
Ludlum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
19 marca 2017r. o 20:16
jak już to second :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 marca 2017r. o 0:30
http://wiadomosci.onet.pl/religia/na-swiecie-bedzie-ubywac-niewierzacych-dzieki-antykoncepcji/bk94khf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14244
#Fighter nieaktywny
20 marca 2017r. o 10:19
https://www.facebook.com/DziennikNarodowy/videos/1183457121678983/?autoplay_reason=user_settings&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&live_video_guests=0





[img=1490001583_wnomdu9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 marca 2017r. o 12:33
~~japa japa jejo napisał(a): A mam je głosić nawet podstępem, byle dotarły do Was. Jestem pewny, że chociaż jeden/jedna z Was zajrzy do internetu i przejrzy ciekawe strony o prawdziwej ewangelii, jak jezusbezreligii.pl uzdrowienie.com.pl czy podobne.

Widziałem jednak jak sekciarze szczują łagodnych ludzi jak pankracy, czy jakoś tak.

I musze w ten sposób.

Przeciez to ty jestes pankracy. W gloszeniu sekciarskich prawd podstepem to jest metoda wszystkich pankracych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.