Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert WOŚP w Bolesławcu - zebrano 15 434,82 zł !!!
~~ niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 21:01
~~Gdyby napisał(a): Gdyby Zofija była katoliczką, wiedziałaby że akurat pokropek NIC nie kosztuje. I nie ma za co wystawiać faktury i nie ma za co obciążać podatnika :D


Uważam że to prowokacja. Zofia to pewnie jakiś ukryty szatan. Przecież w kościele wszystko jest za darmo. Wszyscy wiedzą a ona nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofija katoliczka niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 21:21
Widzisz Zocha,jaki jest plan na czarną sotnię ?,zapytaj ich o faktury? Zapytaj ich dlaczego sukienkowi gwałcą dzieci?
Zboki zaraz zamilkną. Odezwą się przykościelni.
Za chwilę ich zobaczysz.
Oczywiście przez 8 lat gwałcili Tusk i Owsiak .I jak gwałcili to kradli.Jednocześnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
18 stycznia 2017r. o 21:31
~~Do: Pani Krystyny napisał(a): Czy gmina tez nie wydala ani grosza?
Proszę jeszcze wybaczyć, - a czy byłaby Pani tak uprzejma i napisała jakiego rzędu były to koszty? - I czy zawsze tak było, że miasto i gmina nic nie wydała?
Z góry serdecznie dziękuję.


Szanowna Pani lub Szanowny Panie, będę wdzięczna za przedstawienie się z imienia i nazwiska(prawdziwe), wtedy będzie łatwiej i uczciwiej wymieniać poglądy. Będę też wiedziała dla kogo nie jestem wiarygodna i komu powinnam przedstawić dowody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obsesje leczy się u specjalistów niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 8:07
~~Zofija katoliczka napisał(a): Widzisz Zocha,jaki jest plan na czarną sotnię ?


Powiększają się w istne tabuny masy ludzi ogarniętych obsesyjną nienawiścią do wszystkiego co się wiąże z Bogiem i Kościołem.
KAŻDY temat i każda dyskusja jest dla nich tylko PRETEKSTEM do obsesyjnych seansów nienawiści.
To najprawdopodobniej nieuporządkowanie moralne własnego życia powoduje obsesyjną nienawiść i takie niekończące się nieracjonalne reakcje NIE NA TEMAT.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pani Krystyny niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 8:11
Przedstawiam sie: Jan Kowalski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
19 stycznia 2017r. o 8:25
~~Krystyna napisał(a):
~~Do Pani Krystyny napisał(a): Wydaje mi się, że Pani jest zorientowana w organizowaniu imprez to proszę mi powiedzieć, ile pieniędzy z podatków mieszkańców naszego zasłużonego miasta, wydano na tak zachwalane przez Pania "granie"?



Odpowiadam, miasto nie wydało ani grosza, nawet nie prosiliśmy.
Koszty pokryliśmy sami oraz zaprzyjaźnieni z nami sponsorzy.
O jakiej wysokości kosztach mówimy?Koszty pokryliśmy sami?Co to znaczy sami ?Sama pani z portwela wyjęła i zapłaciła?Więc ile tych kosztów łacznie było?Zdradzi pani tajemnicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15121
#aaco nieaktywny
19 stycznia 2017r. o 8:55


:) zbędne dyskusje.

Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 9:02
klucznick napisał(a):
~~Krystyna napisał(a):
~~Do Pani Krystyny napisał(a): Wydaje mi się, że Pani jest zorientowana w organizowaniu imprez to proszę mi powiedzieć, ile pieniędzy z podatków mieszkańców naszego zasłużonego miasta, wydano na tak zachwalane przez Pania "granie"?



Odpowiadam, miasto nie wydało ani grosza, nawet nie prosiliśmy.
Koszty pokryliśmy sami oraz zaprzyjaźnieni z nami sponsorzy.
O jakiej wysokości kosztach mówimy?Koszty pokryliśmy sami?Co to znaczy sami ?Sama pani z portwela wyjęła i zapłaciła?Więc ile tych kosztów łacznie było?Zdradzi pani tajemnicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima