Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koncert WOŚP w Bolesławcu - zebrano 15 434,82 zł !!!
~~ja niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 11:33
Pani Krysiu,niech Pani nie da się sprowokować.Pani przynajmniej jest aktywna i robi dobrą robotę,pomagając.A niektórzy potrafią tylko psioczyć,siedzieć przed komputerem i krytykować.Bardzo dobrze,że Pani napisała,że dyskusja zakończona.Pozdrawiam Panią serdecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:04
~~ja napisał(a): Pani Krysiu,niech Pani nie da się sprowokować.Pani przynajmniej jest aktywna i robi dobrą robotę,pomagając.A niektórzy potrafią tylko psioczyć,siedzieć przed komputerem i krytykować.Bardzo dobrze,że Pani napisała,że dyskusja zakończona.Pozdrawiam Panią serdecznie.
Czy prowokacją jest ujawnienie prawdy?Nikt nie psioczy i nikt nikogo tutaj nie oskarża,Ty ktosiu musisz czytać ze zrozumieniem(ja-co to jest ja?a nico)takie posty jak twoje ujawniaja wielką arogancję w stosunku do innych forumowiczów których szkalujesz swoim miernym postem nie wnoszącym nic do tematu ,ani nie odnoszącym sie do niczego konstruktywnego,idz na tv.nie podpisuję się tak jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do klucznick niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 12:30
Dziękuję. Jak najbardziej - w punkt.
Zbiorka publiczna. A więc wszyscy winni być jak... żona Cezara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 18:17
Przychody z działalności statutowej: 20 927 948, 13zł
Koszty administracyjne: 3 458 046,12zł, co stanowi 16,12% przychodu
Koszty wynagrodzeń: 1 044 307,01zł

Jeśli prawdą jest, że zatrudnionych jest 12 osób to wychodzi że jedna osoba zarabia rocznie 87 025zł To chyba nieźle!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~"Taka refleksja" niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 18:38
"Mam wrażenie, że w tym roku nasilenie bluzgow ze strony sekty żelaznych wyznawcow Owsiaka jest większe niż kiedykolwiek. No cóż, bądźmy miłosierni. Kijowski okazał się naciągaczem, Petru bawidamkiem, Rzepliski cwaniaczkiem, Schetyna jelopem...Z całego ołtarza jeden Owsiak im został. Jeśli ofiarowywanie mu maksymalnych pieniędzy ma być, odnoszę wrażenie, forma okazywania nienawiści PiS i "walki" z rezimem", to jeszcze jeden dowód, że "Pan Bóg pisze prosto nawet po krzywych liniach".
Rafał A.
Ziemkiewicz
/dziennikarz,publicysta,komentator,pisarz/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 20:07
/dziennikarz,publicysta,komentator,pisarz/

reżimowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z blogu Piotra Wielguckiego /matkakurka niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 20:44
Cytaty z wypowiedzi komentujacych m.in.solano:
"...szkodnik,wspiera układ przez który w służbie zdrowia i w ogóle w naszym kraju jest jak jest...";
"...Póki co, niech Juras sobie tańczy, śpiewa i gra. A ch... z nim. To takie g... na środku dywanu, nie można go strzepnac, mrówki pomału wynoszą i robią dobra robotę. Na wytrzepanie przyjdzie czas...".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
19 stycznia 2017r. o 21:05
~~ja napisał(a): Pani Krysiu,niech Pani nie da się sprowokować.Pani przynajmniej jest aktywna i robi dobrą robotę,pomagając.A niektórzy potrafią tylko psioczyć,siedzieć przed komputerem i krytykować.Bardzo dobrze,że Pani napisała,że dyskusja zakończona.Pozdrawiam Panią serdecznie.

Bardzo dziękuję, postanowiłam nie dyskutować z anonimami.
Teraz już jestem przekonana, że z człowieka uczciwego mogą uczynić, kłamcę, oszusta a nawet złodzieja. Przecież organizując koncert nie zrobiliśmy niczego złego , wszyscy: wykonawcy, sponsorzy, organizatorzy uczestniczyli dobrowolnie, nie wydaliśmy społecznych pieniędzy. Byliśmy bardzo szczęśliwi, nie mogę pojąć dlaczego tak bardzo chcą nam zabrać radość.
A może podejrzewają , że to my i Jerzy Owsiak zadłużyliśmy Bolesławiec.
Co się stało z naszym krajem, prawdziwe jest powiedzenie że "ryba psuje się od głowy".
Jednak głęboko wierzę, że zdecydowana większość nie da się zepsuć.
Pozdrawiam wszystkich życzliwych nam i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Z MOJEJ STRONY KONIEC DYSKUSJI.

A tak przy okazji, chciałam napisać, że byłam dzisiaj na pięknym koncercie, gratuluję nauczycielom i uczniom Bolesławieckiej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima