Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

22258
#Horus nieaktywny
27 września 2021r. o 18:18
no to zapytam wprost bo jak widzę dożo pisze ten czy ów i pomijając braki prostych odpowiedzi napiszcie może gdzie to ja napisałem że popieram komunizm...
no jazda....;D


Dopisane 27.09.2021r. o godz. 18:18:

no co jest kmioty?
bo jak widzę nagle japy pozamykaliście...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Dąbrówka niezalogowany
27 września 2021r. o 19:01
DP napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): mogę zrozumieć że unikasz odpowiedzi ale to że pewnym stwierdzeniem robisz z siebie idio.tę to mimo wszystko to trochę mnie dziwi...
chociaż może to właśnie stan twojego ''umysłu'' i jest ci z tym dobrze ...;D

Ma upierdliwy styl mówienia innym co powinni przeczytać, jak interpretować i co myśleć.
''Mentor'' eh.

A mi się wydaje, że tylko zwracał uwagę na błędy. Tak sami, jak się zwraca uwagę na błędy ortograficzne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 września 2021r. o 19:17
Czyli jednak dyscyplina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Żagwin niezalogowany
27 września 2021r. o 19:24
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowy Zaślaz napisał(a): Horus i DP dajcie spokój z nawiedzonym ,
to jest jak z orką na ugórze


Ciekawy przykład - jak ostrzegasz przed morderczym komunizmem, to nazywają ciebie nawiedzonym.
Jak chwalisz komunizm - to jesteś postępowy.
Co ludziom z głowami porobili, że najbardziej morderczy system jaki był na tym świecie dzisiaj jest modny i chwalony?


Takie czasy, Putin mentorem, 'putinowce' przyjaciółmi. Zabrać zaradnym/pracowitym dać nierobom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Żagwin niezalogowany
27 września 2021r. o 19:27
Twarzą pis_da czołowy antykomunista - niejaki Piotrowicz - ryczący 'precz z komuną'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Szparag niezalogowany
27 września 2021r. o 19:47
DP napisał(a): Czyli jednak dyscyplina.

No dyscyplina w ortografii jest niezbędna. Nie tylko w ortografii. Jak jedziesz samochodem też. No i przy obiedzie w restauracji - zapewne powstrzymujesz się przed jedzeniem rękoma, bekaniem czy innym niezbyt mile widzianymi zachowaniami.
Może nie wiesz, ale to się nazywa kultura. Kultura polega na dyscyplinie.
Teraz kultura nie jest w modzie, bo lewicowe wymysły mówią, że to opresja i można chodzić z przyrodzeniem po ulicach. Tak się teraz chamstwo realizuje.
Podoba ci się to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Pieris niezalogowany
27 września 2021r. o 22:00
Miliony lat i bogowie i ludzkość dawała sobie radę bez kleru więc teraz też by sobie poradziła.
Ale klechy bez ludzkości nie przeżyją bo żyją wyłącznie z "strzyżenia owieczek" a w ostatnich latach także z krojenia Państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tyto niezalogowany
27 września 2021r. o 22:18
Horus napisał(a):
dzisiaj ponownie na żadne pytanie nie odpowiedział ...

a jeszcze to jak wypowiadał się o ''jego święto krec li.wo.ści'' Jędraszewskim rozbawiło mnie do łez....

gościu nie wie (nie chce wiedezieć ) ile to ''złotych myśli '' jest w internecie...
:D
Zastosowana autokorekta

Zawsze odpowiadam. Jeśli moja odpowiedź mija się z tym, co chcesz usłyszeć, to uznajesz, że jej nie było.

Arcybiskupa Jędraszewskiego lepiej sobie daruj. Twoje próby umniejszania wartości tego wielkiego człowieka tylko utwierdzają mnie i innych jaki jesteś malutki. Rozbawiło cię do łez? Napisz może że miałeś bekę. Właśnie o tych "złotych myślach" wyrwanych z kontekstu ci pisałem. Ale jak ty się skupiasz na swojej bece, to nic dziwnego, że nic do ciebie nie dociera. Jesteś sztandarowym produktem dzisiejszych marksistów. Taki Homo Sovieticus z wypranym mózgiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza