Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 października 2021r. o 9:02
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):

Musimy to jakoś przyjąć i nauczyć się z tym żyć.


ty tak...nie tylko się na to zgadzasz ale wręcz akceptujesz...

mnie w to nie mieszaj że ja ''muszę się nauczyć z tym żyć''
nie muszę i nie zamierzam...
ty i twoje środowisko już od dawna się nauczyliście bo tak jest wam wygodniej ...;D

Znów niczego nie zrozumiałeś, bądź udajesz, że nie zrozumiałeś.

Nauczyć się z tym żyć, to znaczy wciąż uznawać świętość Kościoła, pomimo wielu złych rzeczy, które w nim się dzieją. Ni oznacza to akceptacji przestępczych czynów co poniektórych księży. Te trzeba ścigać z całą stanowczością. Niezależnie od tego czy przestępcą jest ksiądz, czy ktoś kto stoi przy betoniarze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 października 2021r. o 9:13
czytam to co napisałeś i zastanawiam się co jest nie tak z tą twoją ''wiedzą''
przecież łżesz że ta instytucja nie istnieje...
to że zmieniła nazwę niczego w sumie nie zmienia w strukturze samej instytucji...
no może to że już nie palą na stosach czy nie łamią kołem...;D

nadal wracasz do okólników bo brak ci konkretów...
żyjesz w ramkach narzuconych ci przez Kościół i boisz się ruszyć poza nie nawet o krok...

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 października 2021r. o 9:33
Gdyby istniała, nawet pod inna nazwą, to już by płonęli na stosie ci, którzy w Watykanie uprawiali kult Pachamamy. A jakoś o niczym takim nie słyszałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 października 2021r. o 9:44
istnieje ...
potrafisz odszukać jakiś o Inkwizycji link to i o tym poszukaj a nie pierdziel bzdur że nie istnieje..
zasypał bym cię linkami odnośnie wiedzy o samej Inkwizycji o jej przedstawicielach czy tym jak to sprowadzali na ścieżki wiary ''heretyków''

tylko po co jak do takiego ''indoktrynała'' nic z tego nie trafi?

po co jak zaraz mi tu napiszesz że to ''lewackie '' źródła...hahaha

wiesz czym jest Bazylika S. Maria sopra Minerva?
wiesz czyją jest siedzibą?

wiem...nie wiesz...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 października 2021r. o 10:43
Masz rację. Nie wiem. W Piśmie świętym nic na jej temat nie znalazłem, to skąd miałbym wiedzieć :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Chmiel niezalogowany
1 października 2021r. o 11:09
"prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa wobec trzech biskupów bielskich: Tadeusza Rakoczego, Piotra Gregera i Romana Pindla oraz byłego metropolity krakowskiego Stanisława Dziwisza.
Chodzi o historię wykorzystywanego przez księdza pedofila Janusza Szymika oraz wiedzy na ten temat hierarchów Kościoła.

Wniosek w sprawie złożyła państwowa komisja ds. pedofilii."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 października 2021r. o 11:46
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Masz rację. Nie wiem. W Piśmie świętym nic na jej temat nie znalazłem, to skąd miałbym wiedzieć :-D


no popatrz...
czyli na temat Inkwizycji jest coś w piśmie świętym skoro o tym tak niby dużo wiesz...

wobec tego domyślam się że tam właśnie znalazłeś link którym tu mnie uraczyłeś...:D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 października 2021r. o 11:54
Nawet nie wiesz kto ci wkleił ten link. Falco pobudka! Już prawie południe :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Dni otwarte w Ultima