Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Cynobrowy Złotokap niezalogowany
30 września 2021r. o 10:12
Powiedziałeś "kolejny marginalny przypadek" więc sorry gregory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 września 2021r. o 10:39
~~Skąd tyle tępaków napisał(a): Morusie niedouczony, doucz się, żebyś tyle nie bredził na temat inkwizycji.


jasne...
a tak prawdę mówiąc to ta Inkwizycja była czy nie?
bo chyba zaczynam wątpić...hahaha


''douku'' :D
szkoda czasu na pisanie z kimś takim jak ty ...poczytaj o Katarach , poczytaj o masakrze w Beziers...
poczytaj ''douku'' jak zachowali się ''chrześcijanie '' po zdobyciu Jerozolimy...

albo lepiej zamilcz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niedouk niezalogowany
30 września 2021r. o 10:53
Morus, jak to wszystko dobrze znam. I jeszcze więcej.
Problem w tym, że ty niewiele wiesz, a jeszcze gorzej interpretujesz fakty.
Podałeś przykład inkwizycji, to dostałeś odpowiedź jak było naprawdę. Nie mając nic mądrego do powiedzenia działasz na zasadzie "a u was Murzynów biją".
Chłopie, nie trzeba było w szkołę kamieniami rzucać, to dzisiaj może byś coś więcej wiedział niż ci w TV pokażą.
No i co z tą inkwizycją?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Daglezja niezalogowany
30 września 2021r. o 12:31
Jakoś nie widać byś coś znał.
Takie info dostaniesz wszędzie. Wklejasz jakiś link i to już uważasz że coś znasz?
A więc popisz się wiedzą bez linów i płytkich uwag że ktoś tam rzucał w szkołę kamieniami.
Pytasz co było z inkwizycją?
brakuje ci prawdziwej wiedzy i chyba dlatego pytasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
30 września 2021r. o 13:00
Horus napisał(a):
no i jak widać nie obronił...hahaha
za to zrobił kolejny unik pierdzieląc teraz nawet o AK...:D

A dlaczego miałbym kogokolwiek bronić? Ani ja adwokat, ani prokurator, ani sędzia. Jeśli ktoś zawinił, niech go skażą i kropka.
Ciebie bawi zabawa w sędziego to się baw. Wskażą ci potencjalnego winnego, a ty od razu wydasz wyrok. Ja jestem zbyt poważnym człowiekiem na tego typu zabawy. Bo co, jeśli ten na którym wieszałem psy okaże się być niewinny? Ty się takim czymś nie przejmujesz. Lewactwo ma wpisane w system, ze lepiej dziesięciu niewinnych powiesić niżby jeden winny miał się uchować. Mi etyka chrześcijańska podpowiada coś innego. Każdemu należy się uczciwy sąd i ten niech go sądzi.
Ciesz się że jest Kościół i jego etyka, bo póki co ty też masz prawo do uczciwego sądu - przynajmniej teoretycznie. Jak Kościoła nie będzie osądzą cie według twoich standardów.
A o Świętej Inkwizycji to może faktycznie doczytaj, bo nie masz o niej bladego pojęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Czarny niezalogowany
30 września 2021r. o 13:02
~~Złota Daglezja napisał(a): Jakoś nie widać byś coś znał.
Takie info dostaniesz wszędzie. Wklejasz jakiś link i to już uważasz że coś znasz?
A więc popisz się wiedzą bez linów i płytkich uwag że ktoś tam rzucał w szkołę kamieniami.
Pytasz co było z inkwizycją?
brakuje ci prawdziwej wiedzy i chyba dlatego pytasz.

???
Czytanie ze zrozumieniem to chyba problem dla ciebie. Pod linkiem bardzo konkretne i inne niż powszechnie uznawane za prawdziwe informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 września 2021r. o 14:24
a co tam pod tym linkiem jest ''bardzo konkretne''?
rozwiń tą myśl ....
;D
mam czas ...poczekam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
30 września 2021r. o 14:31
Horus napisał(a): a co tam pod tym linkiem jest ''bardzo konkretne''?
rozwiń tą myśl ....
;D
mam czas ...poczekam...

Raczej czego tam nie ma. Święta Inkwizycja często tylko badała sprawę a wyrokami i egzekucją zajmowały się sądy cywilne. W tym artykule władzom cywilnym oddano tylko wykonywanie wyroków.
A poza tym tak się chwalisz ile to ty czytasz a tu przeczytanie paru zdań już cię boli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza