Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

670
ramaj
1 października 2021r. o 12:52
"prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa wobec trzech biskupów bielskich: Tadeusza Rakoczego, Piotra Gregera i Romana Pindla oraz byłego metropolity krakowskiego Stanisława Dziwisza.
Chodzi o historię wykorzystywanego przez księdza pedofila Janusza Szymika oraz wiedzy na ten temat hierarchów Kościoła.

Wniosek w sprawie złożyła państwowa komisja ds. pedofilii."

Tytoń ,ponownie spytam :czy możesz wymienić kilku biskupów którzy nie są umoczeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 października 2021r. o 13:22
ramaj napisał(a):
Tytoń ,ponownie spytam :czy możesz wymienić kilku biskupów którzy nie są umoczeni.

Oczywiście że nie mogę. To falco prowadzi ewidencję "zbrodniarzy". Do niego się zwracaj w takich sprawach. Gdybyś chciał podyskutować o sprawach wiary, to służę :-D
Sprawy administracyjne Kościoła średnio mnie interesują. Na temat Biskupów wiem tyle, że ostatnio nam się zmienił i ma na imię Andrzej. Tak z wyglądu i poglądów kojarzę arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. No i jeszcze coś tam mi się obiło o uszy o Rysiu. Tyle ci mogę powiedzieć o biskupach. Czy któryś z nich jest "umoczony"? A skąd mnie to wiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
1 października 2021r. o 14:40
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Tytoń ,ponownie spytam :czy możesz wymienić kilku biskupów którzy nie są umoczeni.

Oczywiście że nie mogę. To falco prowadzi ewidencję "zbrodniarzy". Do niego się zwracaj w takich sprawach. Gdybyś chciał podyskutować o sprawach wiary, to służę :-D
Sprawy administracyjne Kościoła średnio mnie interesują. Na temat Biskupów wiem tyle, że ostatnio nam się zmienił i ma na imię Andrzej. Tak z wyglądu i poglądów kojarzę arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. No i jeszcze coś tam mi się obiło o uszy o Rysiu. Tyle ci mogę powiedzieć o biskupach. Czy któryś z nich jest "umoczony"? A skąd mnie to wiedzieć?

Dla ciebie krycie przestępców to "sprawy administracyjne",lepiej mieć pełną gębę religijnych frazesów i chować łeb w piasek.
Tego Jędraszewskiego też kojarzę,ostatnio poprzez naciski na radnych sejmiku aby nie odkręcali uchwały anty LGBT- bardzo spolegliwy i miłujący bliźnich człowiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 października 2021r. o 16:07
Nie, dla mnie sprawy administracyjne to śledzenie który duchowny został mianowany biskupem w której diecezji. Sprawy tuszowania czy nie tuszowania pedofilii pozostawiam właściwym organom. Na pewno nie ogłaszam wyroków o winie bądź niewinności, gdy tylko usłyszę że postawiono komuś zarzuty. Czy to chowanie głowy w piasek? Nie wydaje mi się. Od ścigania przestępców są odpowiednie organy, ja za nimi raczej ganiać nie będę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofja Katoliczka niezalogowany
1 października 2021r. o 16:48
To jest przykre, że doznał od Kościoła troszkę zranienia, bo nie wszystko, co było powiedziane i napisane przez dziennikarzy, jest prawdą. Większość to były kłamstwa - mówił biskup Ignacy Dec w telewizji Trwam po pogrzebie biskupa Edwarda Janiaka. Zmarły duchowny został ukarany przez Watykan za tuszowanie pedofilii w Kościele.

SANTO SUBITO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 października 2021r. o 17:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):

Na pewno nie ogłaszam wyroków o winie bądź niewinności, gdy tylko usłyszę że postawiono komuś zarzuty.


a to?


''Zakończył się proces w sprawie jednej z największych afer finansowych polskiego Kościoła. Sąd nakazał Caritas Diecezji Płockiej zwrócenie PFRON-owi 11 mln zł dotacji i 8 mln zł odsetek - ustaliło OKO.press

Caritas Diecezji Płockiej przegrała dwa ciągnące się od 11 lat procesy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pierwszy prawomocny wyrok zapadł w kwietniu 2021 roku, drugi 21 września 2021. W obu Sąd Apelacyjny w Warszawie nakazał płockiej Caritas oddanie PFRON-owi dotacji pochodzących z funduszy unijnych. OKO.press dotarło do uzasadnień wyroków.

PFRON domagał się zwrotu 16,2 mln zł. Tyle przekazał płockiej Caritas w latach 2006-2008, w ramach czterech programów aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Ostatecznie w procesie dotyczącym dwóch większych programów sąd zdecydował, że Caritas ma zwrócić PFRON-owi 9 186 158 zł, a w drugim procesie, dotyczącym mniejszych dotacji, nakazał zwrot 2 298 117 zł. Do tego dochodzą odsetki liczone od 19 marca 2013 roku, które – jak obliczyliśmy, korzystając z kalkulatora odsetek ustawowych – wynoszą około 7,9 mln zł.''

to już nie zarzuty..to WYROK...:D
czy według ciebie to złodzieje ?...czy to oszuści? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryży Herr Kundel niezalogowany
1 października 2021r. o 17:49
Według mnie oko.pres to skończone scierwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 października 2021r. o 18:42
tyle że to ''ścierwo'' jest co rok honorowane nagrodami prasowymi...
co roku dziennikarze OKO.Press nagradzani są nagrodami prasowymi...

a tym pisdzielskie ''szmatławce'' mogą tylko pomarzyć...
które z pisdzielskich mediów napisały słowo o tym wyroku?

dlatego wolne ,niezależne i prawdomówne media są solą w oku pisdzielców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu