Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Jasnobrunatny Dyptam niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 18:29
Horus napisał(a): swoisty ''misz -masz''
humanizm komunistyczny ,humanizm nawet nazi a ja nadal nie wiem nic o tych ''religiach''
ale mam prośbę odeślijcie mnie do Wiki i podajcie mi termin jaki mam wpisać by odnaleźc cokolwiek o ''religii humanistycznej''
bo wy jakoś nic o niej nie potraficie napisać na tyle precyzyjnie by was zrozumieć ...

tacy to z was ''filozofy'' i takie wasze ''tłumaczenia''
przypomina mi to wasz ''świat'' oparty na ''tęczowych zarazach'' i ''ideologiach LGBT''

nikt tego nie widział ale wy wiecie że takie cos istnieje...;D
poszukajcie i piszcie ,później poczytam bo u mnie teraz poobiednia sjesta...;D

jak to bywa u ''lewaków'' ;D Dopisane 10.12.2021r. o godz. 18:22: a wy co?
na rekolekcjach czy szukacie coś o tej ''religii nazistowskiej'' ;D

a jest może jakaś ''marksistowska''?...''leninowska''? ;D


Morus, wszystko zostało ci podane jak na tacy. Nawet polecono ci książkę do przeczytania. Ale ty jesteś już stracony, bo bezmyślny. Poczytaj to, co ci polecono - światowy przebój głoszący konieczność nawrócenia się na religię humanistyczną. Dodajmy, że w sposób oczywisty lewacką. Jak przeczytasz książkę, to się odezwij. A jak nie chcesz przeczytać i się dowiedzieć, to się głupio nie pytaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 grudnia 2021r. o 18:32
ty mi tu książek nie polecaj tylko podaj odnośnik gdzie coś przeczytam o ''religii humanistycznej'' ;D
przecież w internecie ponoć wszystko jest ... ;D

coś mi się wydaje że jesteś na to za ''mientki'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 18:51
Horus napisał(a): jak to ''nagle jestem przeciw szczepieniom''?
jestem przeciwnikiem od początku więc po co teraz te kłamstwo?

humanistom jest ''nie po drodze'' z ''prawami boskimi''???
a co z ''nic co ludzkie nie jest mi obce''?

czyżby ''prawa boskie'' miały inny pogląd na człowieka? ;DDopisane 10.12.2021r. o godz. 14:25:no dobra ...
nie samą ''wiarą '' człowiek żyje ...
czas siadać do obiadu i podziękować losowi za ''dary'' ...;D


Te "prawa boskie" po prostu wymyślił i napisał człowiek.
To oczywiste.
Więc szkoda się napinać. Człowiek także może zmieniać i wielokrotnie już zmieniał.
Obydwa "testamenty" też oczywiście napisali ludzie więc nie przesadzajmy z tą tzw. "boskością" czegokolwiek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:33
Judaszowy kościół sprzedał Polską ziemię łgarzowi pinokiowi. Je..ać pis i czarną mafię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 23:20
"Nikt nie wie, ile ksiądz zebrał pieniędzy od wiernych, jak wyglądały jego rozliczenia finansowe, to było w ukryciu robione.

Co ciekawe, ksiądz zdążył dorobić się niebywałego majątku. Nabył duży dom, który przed laty próbował sprzedać za 2,3 miliona złotych.
Na podwórku stoi Jaguar.
Skąd pozyskał środki na zakup?
Na to pytanie Eugeniusz S. odmawia odpowiedzi.
Gdańska kuria zapewniała, że kapłan utrzymuje się jedynie z datków wiernych."

Biedny jak 'mysz kościelna'?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
12 grudnia 2021r. o 8:45
Religia powstała gdy pierwszy oszust spotkał na swej drodze pierwszego głupca! Religia to bezkrytyczna wiara w rzeczy niepoparte niczym w rzeczywistości, to urojenia nie mające nic wspólnego z rozumem, wiedzą, mądrością, moralnością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
12 grudnia 2021r. o 9:29
~~Anty_ciemnogród napisał(a): "Nikt nie wie, ile ksiądz zebrał pieniędzy od wiernych, jak wyglądały jego rozliczenia finansowe, to było w ukryciu robione.

Co ciekawe, ksiądz zdążył dorobić się niebywałego majątku. Nabył duży dom, który przed laty próbował sprzedać za 2,3 miliona złotych.
Na podwórku stoi Jaguar.
Skąd pozyskał środki na zakup?
Na to pytanie Eugeniusz S. odmawia odpowiedzi.
Gdańska kuria zapewniała, że kapłan utrzymuje się jedynie z datków wiernych."

Biedny jak 'mysz kościelna'?


No wielebny - oglądałeś ?Może jakiś komentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 grudnia 2021r. o 10:27
;D
świetny reportaż ...
ach i ten Jaguar....hahaha
ach te pozostałości marmuru z ołtarza ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza