Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 14:13
~~Do wyznawcy humanizmu napisał(a): podziwiając takie same zachowania na przykład u buddystów. I nawet nie zauważają, że wykazują się tym samym kompletnym brakiem logiki w swoim myśleniu.

W tym szaleństwie jest metoda. Jak to wcześniej próbowałem krótko powiedzieć. Albo trzymamy się praw Boskich, albo tworzymy ludzkie. A humanistom z prawami boskimi nie po drodze. Kościół Katolicki jest jedyną przeszkodą, którą muszą pokonać. Buddyści są skupieni na człowieku, więc to praktycznie ta sama religia co humanizm. Dlatego humaniści będą wyśmiewać Kościół nawet w najbardziej bzdurny sposób, a buddyzm będą wychwalać. A że jedno z drugim się nie klei? Lewactwo tak ma, logiki u nich nie uświadczysz. Przykładowo wprowadzili nauczanie seksualne do szkół by zmniejszyć liczbę ciąż wśród uczennic. Efekt był odwrotny. Jaki wysnuli wniosek? Trzeba zacząć już w przedszkolu a w szkole poszerzyć program. Efekt oczywisty, kolejny wzrost szkolnych ciąż.
Albo z ta nieszczęsną pandemią. Kraje najbardziej wyszczepione notują rekordy zakażeń. Wniosek? Oczywiście wszyscy musimy się zaszczepić. I tu ciekawostka, lewak Horus nagle jest przeciw szczepieniom. Czyżby jednak ocalała w nim elementarna zdolność logicznego myślenia. Zaczął myśleć, kiedy chodzi o jego nędzne ziemskie życie. Jest więc i cień szansy że zacznie logicznie myśleć w związku z ochroną życia wiecznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus nieświadomie niekompetentny niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 14:14
Horus napisał(a): a co z twoimi ''frazesami''?
tymi o ''religii humanizmu''? ;D
przed laty chodziłem do klasy o profilu właśnie humanistycznym i tam uczono mnie o Da Vinci .Dante czy Morusie ...;D
to oni są ''prorokami religii humanistycznej '' :D


gościu ...zrozum idee humanizmu a później pisz do innych o konieczności nauki filozofii



No to twoi nauczyciele nie mogą sobie poczytywać za sukces takiego absolwenta!
Bardziej do współczesnej gimbazy podobny jesteś niż do tych, po dobrej starej szkole.
Jest też możliwość, wielce prawdopodobna, że jesteś nieświadomym wyznawcą religii humanizmu, co tłumaczyłoby twoje problemy z logicznym myśleniem. Jesteś, krótko pisząc, nieświadomie niekompetentny :)
BTW - Morus to nie od przywoływanego Tomasza Morusa czy Horusa. Od czego? - Domyśl się :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 grudnia 2021r. o 14:25
jak to ''nagle jestem przeciw szczepieniom''?
jestem przeciwnikiem od początku więc po co teraz te kłamstwo?

humanistom jest ''nie po drodze'' z ''prawami boskimi''???
a co z ''nic co ludzkie nie jest mi obce''?

czyżby ''prawa boskie'' miały inny pogląd na człowieka? ;D


Dopisane 10.12.2021r. o godz. 14:25:

no dobra ...
nie samą ''wiarą '' człowiek żyje ...
czas siadać do obiadu i podziękować losowi za ''dary'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humanistyczny morus niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 14:32
Horus napisał(a): jak to ''nagle jestem przeciw szczepieniom''?
jestem przeciwnikiem od początku więc po co teraz te kłamstwo?

humanistom jest ''nie po drodze'' z ''prawami boskimi''???
a co z ''nic co ludzkie nie jest mi obce''?

czyżby ''prawa boskie'' miały inny pogląd na człowieka? ;DDopisane 10.12.2021r. o godz. 14:25:no dobra ...
nie samą ''wiarą '' człowiek żyje ...
czas siadać do obiadu i podziękować losowi za ''dary'' ...;D



Morus, patrz jaki ty nieogarnięty jesteś.
Nic co ludzkie, nie jest obce Tak właśnie myślą wyznawcy religii humanizmu! I nie są im obce masowe morderstwa dokonane przez wyznawców humanizmu socjalistycznego czyli komunistów i humanizmu ewolucyjnego czyli nazistów. I nawet się tym specjalnie nie przejmują, więc na przykład komunizm dalej w modzie. Ale czego wymagać od tych, którzy rozum i logikę zamienili na uczucie i emocje? Jak kogoś nienawidzę, tak po ludzku, humanistycznie, to te uczucia i emocje usprawiedliwiają to, co zrobię. Boga nie ma, Jego praw też, każdy prawo stanowi według swoich odczuć. Humanistycznie.

Widzisz, piszesz, a nie jesteś w stanie wyciągnąć wniosków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 14:57
Horus napisał(a):
czyżby ''prawa boskie'' miały inny pogląd na człowieka?

Dokładnie tak. Prawa Boskie mają nas doprowadzić do życia wiecznego. Prawa ludzkie mają nam stworzyć Raj już tu na ziemi, nie przejmując się ewentualnymi skutkami dla życia wiecznego. Tylko że ziemski Raj jest to cel utopijny. Bez Boga nie ma raju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 15:03
Horus napisał(a): jak to ''nagle jestem przeciw szczepieniom''?
jestem przeciwnikiem od początku więc po co teraz te kłamstwo?


No właśnie o tym piszę że jesteś przeciwnikiem szczypawek. Ale powszechne szczepienia to czysta lewacka agenda. Będą nas ratować przed tym strasznym covidem, choćby nas mieli wszystkich wymordować.
Widocznie nie jesteś jeszcze taki do końca zlewaczały, skoro nie łykasz tej agendy.
A nagle? To taki zwrot frazeologiczny, akurat tu nie odnoszący się do momentu, kiedy cię oświeciło. Aż dziw że "od początku" myślisz rozsądnie. Trafiło się jak ślepej kurze ziarno :-)))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sławoj Leszek niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 15:08
Do tragicznego zdarzenia doszło w Indiach. Jak podaje BBC, ciężarna 19-latka została zaatakowana przez młodszego brata, który odciął jej głowę za pomocą sierpa. Młody mężczyzna miał uznać, że ta splamiła honor rodziny poprzez poślubienie biedniejszego mężczyzny. W zabójstwie pomagała mu matka, która zgłosiła później sprawę na policję.

Oto co robi z ludzi fundamentalizm religijny. Trochę mi przypomina działania PiS-u i KK, oni nie są racjonalni, zrobią wszystko dla swojej ideologii...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 grudnia 2021r. o 18:22
swoisty ''misz -masz''
humanizm komunistyczny ,humanizm nawet nazi a ja nadal nie wiem nic o tych ''religiach''
ale mam prośbę odeślijcie mnie do Wiki i podajcie mi termin jaki mam wpisać by odnaleźc cokolwiek o ''religii humanistycznej''
bo wy jakoś nic o niej nie potraficie napisać na tyle precyzyjnie by was zrozumieć ...

tacy to z was ''filozofy'' i takie wasze ''tłumaczenia''
przypomina mi to wasz ''świat'' oparty na ''tęczowych zarazach'' i ''ideologiach LGBT''

nikt tego nie widział ale wy wiecie że takie cos istnieje...;D
poszukajcie i piszcie ,później poczytam bo u mnie teraz poobiednia sjesta...;D

jak to bywa u ''lewaków'' ;D


Dopisane 10.12.2021r. o godz. 18:22:

a wy co?
na rekolekcjach czy szukacie coś o tej ''religii nazistowskiej'' ;D

a jest może jakaś ''marksistowska''?...''leninowska''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.