Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Łososiowy Kleome niezalogowany
14 lipca 2022r. o 19:02
~~Ferdek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~osiem gwiazdek napisał(a): kaczyński i pis to tragedia dla Narodu Polskiego

PO i D. Tusk to dobroczyńcy narodu polskiego . To ostoja dobrobytu (czytaj,, nędzy i bidy ").


Nędzę i biedę to poznamy teraz, pod "rządami" pisdzielców, tych
politycznych i gospodarczych NIEUDACZNIKÓW!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
14 lipca 2022r. o 19:29
~~Żółtobiały Bieluń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Szanowny i kochany panie prezesie Kaczyński , chcę bardzo podziękować za to wszystko, co robicie dla narodu polskiego, tak dobrze to nigdy nie było. Trwajcie, pomagajcie i pamiętajcie, że to wy jesteście Polakami i macie nam służyć jak najlepiej. Trwajcie przy Bogu i Maryi, a to wszystko będzie nam dane .Przy Maryi i przy Ojcu Tadeuszu!


Wazelina aż kapie !

Ktoś tylko chciał być dowcipny i napisał te głupoty w moim imieniu. Jestem daleki od piania peanów pod adresem prezesa czy ojca dyrektora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Perukowiec niezalogowany
14 lipca 2022r. o 19:32
ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Widzisz jakąś niespójność w moim myśleniu? Wskaż mi ją.
A zapomniałem, że masz wyłączone procesy myślowe. To zadanie ponad twoje siły. Sorki, nie kopie się leżącego ;-)

A ty co z tym kopaniem leżącego.Masz skojarzenia od leżenia krzyżem przed Jędraszewskimi,Głodziami,Petzami...........i tak mógłbym dojść do ok.setki.

Właśnie taka jest między nami różnica, że ja klękam tylko przed Bogiem. Myślisz że jak ty lubisz lizać komuś stopy czy inna część ciała, to już wszyscy tak mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 lipca 2022r. o 19:32
a ja myślałem że naszło cię w końcu na słowa prawdy...
pomyślałem też sobie że wypiłeś za dużo ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Perukowiec niezalogowany
14 lipca 2022r. o 19:33
To ja Tytoń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
14 lipca 2022r. o 19:37
DP napisał(a):

Słuchasz Boga czy ludzi?

Nie rozumiem w jakim kontekście pytasz. Jeśli chodzi ci o posłuszeństwo, to pierwsze miejsce zawsze ma Bóg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
14 lipca 2022r. o 20:04
Pytanie jest proste, odpowiedź też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zofja katoliczka niezalogowany
16 lipca 2022r. o 8:09
Korespondencja rzecznika białostockiej kurii.
Ks. Andrzej Dębski wysyłał jednej z internautek prywatne wiadomości i filmy z seksualnymi propozycjami: "Będziesz suką do spełniania moich poleceń, zachcianek. A będzie ich dużo", "Poczekaj, będziesz pierwszą kobietą w historii wyruchaną w gabinecie metropolity białostockiego".


Takiemu to bym się oddała bez namysłu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu