Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 lipca 2022r. o 14:17
Mogę cię prosić, ze jak już posługujesz się moim nickiem, to choć nie używaj wulgarnego słownictwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 lipca 2022r. o 14:22
nie przeżywaj...;D
jeden z kieckowych , tych których zawsze bronisz w swoich esemesikach do jakiejś kobiety posługiwał się też niezłym ''bukietem słownym'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
27 lipca 2022r. o 16:28
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Mogę cię prosić, ze jak już posługujesz się moim nickiem, to choć nie używaj wulgarnego słownictwa?


Bierz przykład ze swego guru ,ciężkiego kompleksu pewnie nie masz ?

https://www.youtube.com/shorts/6xU0hgKZkNU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 lipca 2022r. o 8:31
Ok, pokazałeś nagranie jąkającego się starszego pana. Pośmiałeś się. Rzuć jeszcze tekst o obeszczańcu, czy co ci tam jeszcze podpowiedzą. Ale co w związku z tym? Myślę że czymś takim wystawiasz cenzurkę przede wszystkim sobie. Kim jesteś, jakim jesteś, jak szanujesz ludzi. Starość też i ciebie kiedyś dopadnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Grzybień niezalogowany
28 lipca 2022r. o 8:37
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ok, pokazałeś nagranie jąkającego się starszego pana. Pośmiałeś się. Rzuć jeszcze tekst o obeszczańcu, czy co ci tam jeszcze podpowiedzą. Ale co w związku z tym? Myślę że czymś takim wystawiasz cenzurkę przede wszystkim sobie. Kim jesteś, jakim jesteś, jak szanujesz ludzi. Starość też i ciebie kiedyś dopadnie.


To tak jak u was w firmie Tytoniu ,gwałcicie małych chłopców a podczas kazań grzmicie , że lewacy prowadzą się niemoralnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
28 lipca 2022r. o 9:06
~~Jasnopomarańczowy Grzybień napisał(a): https://www.youtube.com/shorts/6xU0hgKZkNU

~~Jasnopomarańczowy Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ok, pokazałeś nagranie jąkającego się starszego pana. Pośmiałeś się. Rzuć jeszcze tekst o obeszczańcu, czy co ci tam jeszcze podpowiedzą. Ale co w związku z tym? Myślę że czymś takim wystawiasz cenzurkę przede wszystkim sobie. Kim jesteś, jakim jesteś, jak szanujesz ludzi. Starość też i ciebie kiedyś dopadnie.


To tak jak u was w firmie Tytoniu ,gwałcicie małych chłopców a podczas kazań grzmicie , że lewacy prowadzą się niemoralnie .

Nie widzisz ,że onemu pomyślunek się wyostrzył - niedawno pisał ,że był tam gdzie mu zrobili upgrade zwojów mózgowych.
Nie zadzieraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 lipca 2022r. o 9:13
ramaj napisał(a):
Nie widzisz ,że onemu pomyślunek się wyostrzył - niedawno pisał ,że był tam gdzie mu zrobili upgrade zwojów mózgowych.
Nie zadzieraj.

"Upgrade" przeszedłem w zupełnie innym miejscu i w innym czasie. A azyl klasztorny każdemu polecam. Oderwanie od nachalnej propagandy, która nas zewsząd atakuje, to dobry czas na posłuchanie własnych myśli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 lipca 2022r. o 12:07
~~Jasnopomarańczowy Grzybień napisał(a):
To tak jak u was w firmie Tytoniu ,gwałcicie małych chłopców a podczas kazań grzmicie , że lewacy prowadzą się niemoralnie .

Małych chłopców i dziewczynki gwałcą przedstawiciele praktycznie wszystkich zawodów. Zastanawiające jest dlaczego ty widzisz tylko krzywdy wyrządzane przez osoby w sutannach. Chyba jednak wcale nie chodzi ci o krzywdę tych dzieci.
A że lewactwo przoduje we wszelkim zgorszeniu? O tym nie trzeba grzmieć. Każdy kto ma oczy, ten widzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.