Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 lipca 2022r. o 12:33
Akurat Kościuszko to urodzony rewolucjonista. Gdyby żył w dzisiejszych czasach to by łaził po ulicach, krzyczał wypier... coś tam i wybijał szyby w kościołach. Akurat jego listu bym nie brał jako wiarygodnej oceny działań Kościoła w Polsce.
A co do cierpiącego narodu, to chłopi pańszczyźniani często uciekali z "pańskiego" na kościelne. Gdyby Kościół nie miał majątku, to nie mieliby takiej możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitna Gunera niezalogowany
29 lipca 2022r. o 12:44
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Akurat Kościuszko to urodzony rewolucjonista. Gdyby żył w dzisiejszych czasach to by łaził po ulicach, krzyczał wypier... coś tam i wybijał szyby w kościołach. Akurat jego listu bym nie brał jako wiarygodnej oceny działań Kościoła w Polsce.
A co do cierpiącego narodu, to chłopi pańszczyźniani często uciekali z "pańskiego" na kościelne. Gdyby Kościół nie miał majątku, to nie mieliby takiej możliwości.


Yebłem ,kościół katolicki w Polsce jako ostoja biednych i uciśnionych .Hahaha . I te was kuszenie przez małe dzieci , te ich na was gwałty.
Cudnie ,Tytoniu ,cudnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Brodia niezalogowany
29 lipca 2022r. o 12:52
tytuń ale dołożyłeś do pieca ,
ty jesteś niedozajechania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
29 lipca 2022r. o 13:00
~~Zielonkawobłękitna Gunera napisał(a):
Cudnie ,Tytoniu ,cudnie .

Zrozum że dzieci były przez dorosłych krzywdzone od zawsze. Dziś ten proceder jest o wiele powszechniejszy niż wydaje się przeciętnemu zjadaczowi chleba, który słyszy tylko o ofiarach gwałtów księży. Postrzeganie problemu tylko przez pryzmat Kościoła świadczy tylko o tym że ktoś ci wyprał mózg, byś nie widział faktycznej krzywdy dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
29 lipca 2022r. o 13:18
moja chemiczka lala mnie po dupie guma od gazu bo nie zmienialem kapci,to byl szatan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 lipca 2022r. o 15:07
po tym co czytam z tych wywodów ''tytonia'' dochodzę do jednego wniosku ...
za mało spędził ostatnio czasu na obcowaniu ze współbraćmi...;D


Dopisane 29.07.2022r. o godz. 15:07:

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a)

A z powodu tych przeprosin takie tępe pały jak ty zrzucą całą odpowiedzialność na Kościół Katolicki.

a ty ostra ''pało'' ;D komu ją jeszcze przypiszesz? ;D
wymieniaj...
pomiń ''lewaków'' bo o tym już wiem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
29 lipca 2022r. o 18:54
PiSowskie ku...y wzięły sobie wymuszony na Polakach wysokooprocentowany kredyt na opłacanie własnego Bizancjum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
31 lipca 2022r. o 8:46
«Pewnemu zamożnemu PISowskiemu rolnikowi z Ocic dobrze obrodziło pole. I rozważał w sobie: „Co tu począć? Nie mam gdzie pomieścić moich zbiorów”. I rzekł: „Tak zrobię: zburzę moje spichlerze, a pobuduję większe i tam zgromadzę całe moje zboże i dobra . I powiem sobie: Masz wielkie dobra, na długie lata złożone; odpoczywaj, jedz, pij i używaj!” Lecz Bóg rzekł do niego: ,,Lucjanie głupcze, jeszcze tej nocy zażądają twojej duszy od ciebie; komu więc przypadnie to, coś przygotował?” Tak dzieje się z każdym, kto skarby gromadzi dla siebie, a nie jest bogaty u Boga».
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza