Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 14:41
Pewności nie mam ale powinieneś zbadać czy przypadkiem nie masz skłonności do dzieci. Tak się wczuwałeś przy tych opisach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 14:42
i na pewno nie był to cytat z netu. Twój styl rozpoznam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Morwa niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 16:03
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
nie jestem ''kryształowy'' tak jak każdy kto żyje na tej planecie...
i jak każdy mam swój ''bagaż'' który kiedyś ze sobą zabiorę ...a czy ktoś tam mnie będzie z niego rozliczał ?
możliwe... ale nie znaczy to że mam to przyjąć za pewnik...

"błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli"
Gdybyś miał pewność to byśmy dyskutowali nie na temat wiary w Boga a na temat wiedzy o Bogu. Właśnie o to chodzi by mieć w sobie wiarę. I to nie taką - muszę być grzeczny bo Bozia mnie ukarze. Nasza postawa powinna być odzwierciedleniem miłości do Boga. Kochanej osoby się nie rani. A każdy nasz grzech to kolejna rana zadana Chrystusowi. Bóg tak ukochał ludzi że umarł za nas na Krzyżu. Ale jeśli tylko Bóg nas kocha, a my jego nie, to czy możemy dalej mówić o miłości? Miłość nie znosi asymetrii, bez wzajemności traci sens. Kochajmy więc Boga najmocniej jak potrafimy i starajmy się nie zadawać mu kolejnych ran. Ja tak czuję kwestię wiary. Podkreślam WIARY, a nie wiedzy.


A gdzie był ten bóg, który ponoć tak nas kocha , kiedy miliony ludzi ginęły we kolejnych wojnach, gdzie on jest teraz kiedy Rosja morduje tysiące ludzi w Ukrainie ?
Wziął sobie urlop czy po prostu ma nas gdzieś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 sierpnia 2022r. o 16:11
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Pewności nie mam ale powinieneś zbadać czy przypadkiem nie masz skłonności do dzieci. Tak się wczuwałeś przy tych opisach...

daleko idący wniosek...nawet jakby coś sugerujący...
myślę że powinieneś swoje spostrzeżenie zgłosić na Policję ...
może też zasugeruj tam by przeszukali mi komputery...

że też takich spostrzeżeń nie masz w stosunku do swoich kolesi a przecież chodzą w sukienkach ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
24 sierpnia 2022r. o 17:30
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Pewności nie mam ale powinieneś zbadać czy przypadkiem nie masz skłonności do dzieci. Tak się wczuwałeś przy tych opisach...

No, za takie insynuacje powinna być ręczna odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 17:40
ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Pewności nie mam ale powinieneś zbadać czy przypadkiem nie masz skłonności do dzieci. Tak się wczuwałeś przy tych opisach...

No, za takie insynuacje powinna być ręczna odpowiedź.


Rydzyk tylko czeka , księdza ojca 5 dzieci , obrońcy wiary katolickiej sympatyk ,Tuska pobił do nieprzytomności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wikary niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 17:45
Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu założona przez o. Tadeusza Rydzyka już od października startuje z nowym kierunkiem studiów podyplomowych. Ten może dziwić, biorąc pod uwagę kontekst poglądów ojca dyrektora. Kierunek nazywa się bowiem "pozyskiwanie i zarządzanie funduszami UE". Dowiedzieliśmy się, ile wynoszą czesne.
W przypadku płatności za semestr (dwie opłaty) wysokość opłaty wynosi 2450 zł. Wówczas za rok studiów zapłacimy 4900 zł. Czesne można rozłożyć także na cztery raty, które wynoszą 1250 zł. Sumując wysokość tych opłat za rok studiów zapłacimy 5 tys. złotych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 17:53
Ręce wielebnego nawet kiedy molestują dzieci są święte ale ręce bijące wielebnego należy od razu ucinać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza