Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

670
ramaj
25 sierpnia 2022r. o 8:51
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a):
Z pedofilami w sukienkach to na pewno .No chyba że patrzy i ślini się widząc jak czarny zbok gwałci małe dziecko.

Mówiąc w ten sposób o moim Bogu, obrażasz moje uczucia religijne. Proszę o więcej szacunku.

Tak cię ruszyło Kali ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Wilczomlecz niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 9:54
Walka z kościołem dalej trwa .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 10:45
Horus napisał(a): sugerując że mam jakieś upodobania związane z dziećmi też mnie obrażasz...
wybierasz się z tym swoim ''spostrzeżeniem '' na Policję ?
napisz a chętnie ci to ułatwię i się tam pojawię abyś mógł to sprecyzować w mojej obecności ...

więc nie jęcz tu że ktoś obraża jakieś twoje ''wartości'' które mam daleko w tyle tak jak ty jakiś szacunek do innych...

To, ze ci piszę o swoich podejrzeniach, nie wynika z chęci obrazy, a raczej z troski o ciebie. Zbadałbyś się kilka lat temu i dawno byśmy już o tym zapomnieli. A ty wciąż wracasz do tej zlizywanej śmietanki. Twoja fascynacja tematem jest chora, z boku patrząc. Moim zdaniem powinieneś to zbadać dla własnego dobra. Jeśli czujesz się obrażony moją troską to przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 10:48
ramaj napisał(a):
Tak cię ruszyło Kali ?

Jak już mówimy o mentalności Kalego, to lewactwo ma ją wpisaną w doktrynę.
W postawie chrześcijańskiej powinna przeważać jednak empatia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 sierpnia 2022r. o 11:38
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Horus napisał(a): sugerując że mam jakieś upodobania związane z dziećmi też mnie obrażasz...
wybierasz się z tym swoim ''spostrzeżeniem '' na Policję ?
napisz a chętnie ci to ułatwię i się tam pojawię abyś mógł to sprecyzować w mojej obecności ...

więc nie jęcz tu że ktoś obraża jakieś twoje ''wartości'' które mam daleko w tyle tak jak ty jakiś szacunek do innych...

To, ze ci piszę o swoich podejrzeniach, nie wynika z chęci obrazy, a raczej z troski o ciebie. Zbadałbyś się kilka lat temu i dawno byśmy już o tym zapomnieli. A ty wciąż wracasz do tej zlizywanej śmietanki. Twoja fascynacja tematem jest chora, z boku patrząc. Moim zdaniem powinieneś to zbadać dla własnego dobra. Jeśli czujesz się obrażony moją troską to przepraszam.

wiesz co gościu ?...przypominasz mi tu krychę ''sałatę'' która też czegoś nie przemyślała a później wykasowała post i przeprosiła za ...''żart''
ty nie żartowałeś tylko opisałeś swoje ''podejrzenia'' co jest równie śmieszne jak twoje teraz próby wytłumaczenia...
a teraz mało tego brniesz dalej ...

''Moim zdaniem powinieneś to zbadać dla własnego dobra. ''
więc ci coś wyjaśnię ...
moje zdrowie to wyłącznie moja sprawa a swoje ZDANIE zachowaj dla samego siebie...

piszesz do kogoś że ktoś tam obraża twoją religię czy też wiarę ...(nie pamiętam )
po pierwsze -jak można obrazić ''wartości'' lub ''wiarę ''? ....wiem że tego nie sprecyzujesz ...
po drugie - ktoś napisał o klerze ....nie o TWOICH ''wartościach''

więc ''tytoniu'' przyjmij do wiadomości że wbrew wszystkiemu kler nie jest tu ''świętą krową '' i każdy ma prawo do podważania w krytyce jego tzw. ''autorytetu'' czy ''nauk'' do których jemu samemu cholernie daleko ...
na przyszłość ...takie lub inne ''podejrzenia'' w stosunku nie tylko do mnie ale i innych raczej zachowuj dla siebie ...
ja mam ten luksus że takie opinie jak twoja po mnie ''spływają '' budzą jedynie uśmiech politowania...;D
już nie takie ''opisy'' tu czytałem ...od ''pedofila '' po ''nekrofila'' ;D
więc nie myśl że taki jak twój zrobi na mnie wrażenie...;D

przeprosiłeś ? ok.
tylko często kogoś innego mogą poważnie zranić ...pomyślałeś o tym ''bracie w wierze''?





Dopisane 25.08.2022r. o godz. 11:38:

~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):
Tak cię ruszyło Kali ?

Jak już mówimy o mentalności Kalego, to lewactwo ma ją wpisaną w doktrynę.
W postawie chrześcijańskiej powinna przeważać jednak empatia.

daruj sobie tą swoją katolicką ''empatię '' ;D
i troskę o innych ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 12:12
Horus napisał(a):
wiesz co gościu ?...przypominasz mi tu krychę ''sałatę'' która też czegoś nie przemyślała a później wykasowała post i przeprosiła za ...''żart''
ty nie żartowałeś tylko opisałeś swoje ''podejrzenia'' co jest równie śmieszne jak twoje teraz próby wytłumaczenia...
a teraz mało tego brniesz dalej ...

''Moim zdaniem powinieneś to zbadać dla własnego dobra. ''
więc ci coś wyjaśnię ...
moje zdrowie to wyłącznie moja sprawa a swoje ZDANIE zachowaj dla samego siebie...

piszesz do kogoś że ktoś tam obraża twoją religię czy też wiarę ...(nie pamiętam )
po pierwsze -jak można obrazić ''wartości'' lub ''wiarę ''? ....wiem że tego nie sprecyzujesz ...
po drugie - ktoś napisał o klerze ....nie o TWOICH ''wartościach''

więc ''tytoniu'' przyjmij do wiadomości że wbrew wszystkiemu kler nie jest tu ''świętą krową '' i każdy ma prawo do podważania w krytyce jego tzw. ''autorytetu'' czy ''nauk'' do których jemu samemu cholernie daleko ...
na przyszłość ...takie lub inne ''podejrzenia'' w stosunku nie tylko do mnie ale i innych raczej zachowuj dla siebie ...
ja mam ten luksus że takie opinie jak twoja po mnie ''spływają '' budzą jedynie uśmiech politowania...;D
już nie takie ''opisy'' tu czytałem ...od ''pedofila '' po ''nekrofila'' ;D
więc nie myśl że taki jak twój zrobi na mnie wrażenie...;D

przeprosiłeś ? ok.
tylko często kogoś innego mogą poważnie zranić ...pomyślałeś o tym ''bracie w wierze''?

I znów wszystko przeinaczasz w typowo lewackim stylu. Mieszasz fakty i na ich podstawie wysnuwasz błędne wnioski.
Nic nie pisałem o obrazie moich wartości a o obrazie uczuć religijnych sformułowaniem "jakoby mój Bóg miałby się z lubością przygladac krzywdzeniu dzieci". Charakter Boga jest zupełnie inny i publiczne szkalowanie jego charakteru może być odbierane jako urażanie uczuć religijnych. Świętości się nie kala. Zaraz mi sypniesz setka przykładów jak to księża czy inne osoby tę świętość kalają. Nie ma to nic do rzeczy. Mnie uraża ta konkretna wypowiedź. Świętości się nie kala. Koniec kropka. Jest to nawet usankcjonowane prawnie.
A teraz ta część: "ty nie żartowałeś tylko opisałeś swoje ''podejrzenia'' co jest równie śmieszne jak twoje teraz próby wytłumaczenia...
a teraz mało tego brniesz dalej ...

''Moim zdaniem powinieneś to zbadać dla własnego dobra. ''
więc ci coś wyjaśnię ...
moje zdrowie to wyłącznie moja sprawa a swoje ZDANIE zachowaj dla samego siebie..."
Nie, to nie jest tylko twoja sprawa. Jeśli moje podejrzenia okażą się słuszne, to możesz być potencjalnie niebezpieczny dla innych. A wtedy to już nie będzie tylko twoja sprawa. Idź się zbadaj i zamknijmy temat. Nie wiem po co go ciągniesz. Bawi cię to? Bo mnie średnio. Zbadasz się i być może okaże się że powinieneś mi dziękować za ostrzeżenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 sierpnia 2022r. o 12:55
bzdury ,bzdury ,bzdury...

'' Zaraz mi sypniesz setka przykładów jak to księża czy inne osoby tę świętość kalają. Nie ma to nic do rzeczy. Mnie uraża ta konkretna wypowiedź. Świętości się nie kala. Koniec kropka. Jest to nawet usankcjonowane prawnie.''
zauważasz jednak że mogę ''sypnąć setką '' przykładów ...przynajmniej to dobre że to zauważasz...;D
ale to jednak ma coś do rzeczy...
coś ci wytłumaczę a ty zrozumiesz to jak chcesz ..to nie moja sprawa...
tą ''świętością '' jak to określasz ''usankcjonowaną w świetle prawa'' są miejsca kultu - kościoły ,kaplice itp to również krzyż jako symbol religijny ...
ale nie jest już nią twoje pojęcie ''uczuć religijnych'' bo czym one są?...sprecyzuj to odnosząc się do zapisów prawa a nie twojego spojrzenia...
teraz co do reszty...

''Nie, to nie jest tylko twoja sprawa. Jeśli moje podejrzenia okażą się słuszne, to możesz być potencjalnie niebezpieczny dla innych. A wtedy to już nie będzie tylko twoja sprawa. Idź się zbadaj i zamknijmy temat.''

jeśli masz podejrzenia...
tak jak ci wcześniej pisałem ...powinieneś to zgłosić na Policję bo ''możesz być potencjalnie niebezpieczny dla innych '' a wtedy ty możesz być pociągnięty do odpowiedzialności za to że nie zadziałałeś ...
a wtedy może się okazać że to może być już i ''twoja sprawa'' ;D

więc przemyśl to i ''zamknij temat''
o tym też chcesz popisać?

''Nic nie pisałem o obrazie moich wartości a o obrazie uczuć religijnych sformułowaniem "jakoby mój Bóg miałby się z lubością przygladac krzywdzeniu dzieci". Charakter Boga jest zupełnie inny i publiczne szkalowanie jego charakteru może być odbierane jako urażanie uczuć religijnych''

może lepiej będzie dla ciebie jak tego zaniechasz? ...przemyśl i to...
tylko na spokojnie ...;D
to piszę ja ...''lewak'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 13:16
Horus napisał(a): bzdury ,bzdury ,bzdury...

Typowo lewacka odpowiedź.
Napisać "bzdury" a potem strona niezrozumiałego bełkotu. Może i psychologicznie to działa. Ale na pewno nie na mnie :-D
Panie Boże za co mnie karzesz takim adwersarzem??? Przecież tu nawet nie ma do czego się odnieść :-|
Ale biorę to z pokorą...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.