Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Anty_kalifat niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 19:24
'Złote myśli Franciszka'

"że myśli "o tej biednej dziewczynie, wysadzonej w powietrze z powodu bomby pod siedzeniem samochodu w Moskwie". (Darii Duginy)"

-będzie ogólnoświatowa 'żałoba' w Watykanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Fuksja niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 19:40
~~Anty_kalifat napisał(a): 'Złote myśli Franciszka'

"że myśli "o tej biednej dziewczynie, wysadzonej w powietrze z powodu bomby pod siedzeniem samochodu w Moskwie". (Darii Duginy)"

-będzie ogólnoświatowa 'żałoba' w Watykanie?


Lolek nic nie wiedział ,podobno dziwisz czesał .Interneta nie umiał , zdrowaśki zasuwał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 22:10
~~Pozłocista Morwa napisał(a):
A gdzie był ten bóg, który ponoć tak nas kocha , kiedy miliony ludzi ginęły we kolejnych wojnach, gdzie on jest teraz kiedy Rosja morduje tysiące ludzi w Ukrainie ?
Wziął sobie urlop czy po prostu ma nas gdzieś?

Bóg dał nam wolną wolę. Dał nam też przykazania. Masz pretensje do Boga że się do nich nie stosujemy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Hebe niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 22:13
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Pewności nie mam ale powinieneś zbadać czy przypadkiem nie masz skłonności do dzieci. Tak się wczuwałeś przy tych opisach...

daleko idący wniosek...nawet jakby coś sugerujący...
myślę że powinieneś swoje spostrzeżenie zgłosić na Policję ...
może też zasugeruj tam by przeszukali mi komputery...

że też takich spostrzeżeń nie masz w stosunku do swoich kolesi a przecież chodzą w sukienkach ...;D

Po prostu nie spotkałem kapłana, który by z taką lubością opowiadał o zlizywanie śmietany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Śnieżnik niezalogowany
24 sierpnia 2022r. o 22:19
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Morwa napisał(a):
A gdzie był ten bóg, który ponoć tak nas kocha , kiedy miliony ludzi ginęły we kolejnych wojnach, gdzie on jest teraz kiedy Rosja morduje tysiące ludzi w Ukrainie ?
Wziął sobie urlop czy po prostu ma nas gdzieś?

Bóg dał nam wolną wolę. Dał nam też przykazania. Masz pretensje do Boga że się do nich nie stosujemy?

To współczesny, lewicowy człowiek, który nie umie i nie lubi korzystać z wolności. Uważa, że ktoś powinien na krótkiej smyczy trzymać wszystkich, żeby broń Boże coś złego nie zrobili. Nie pojmuje, że człowiek ma etyczne wytyczne od Boga i ma wolną wolę się do nich stosować. I nie pojmuje, że wolna wola prowadzi też do nieszczęść. Stąd też uważa, że Bóg powinien zrobić natychmiast porządek na świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 6:11
~~Szarobrązowy Śnieżnik napisał(a):
Ktoś napisał: . Stąd też uważa, że Bóg powinien zrobić natychmiast porządek na świecie.



Z pedofilami w sukienkach to na pewno .No chyba że patrzy i ślini się widząc jak czarny zbok gwałci małe dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
25 sierpnia 2022r. o 8:01
~~bazyliszek napisał(a):
Z pedofilami w sukienkach to na pewno .No chyba że patrzy i ślini się widząc jak czarny zbok gwałci małe dziecko.

Mówiąc w ten sposób o moim Bogu, obrażasz moje uczucia religijne. Proszę o więcej szacunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 sierpnia 2022r. o 8:06
sugerując że mam jakieś upodobania związane z dziećmi też mnie obrażasz...
wybierasz się z tym swoim ''spostrzeżeniem '' na Policję ?
napisz a chętnie ci to ułatwię i się tam pojawię abyś mógł to sprecyzować w mojej obecności ...

więc nie jęcz tu że ktoś obraża jakieś twoje ''wartości'' które mam daleko w tyle tak jak ty jakiś szacunek do innych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.