Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Horus niezalogowany
4 października 2022r. o 7:28
przestań pierdzielić z samego rana...
żadnego przepisu na życie żaden ''bóg'' nikomu nie dał ...no chyba że ''kapłanom'' ;D
stąd u nich od tysięcy lat tyle cwaniactwa ...
zasady współżycia na ziemi to ludzie kształtowali a nie jacyś ''bogowie''
stąd powstanie przepisów prawa karnego np. a nie jakieś zapiski z katechizmów...

znasz przypowieść biblijną dlaczego siódemka ma poziomą kreskę a wcześniej jej nie było? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
4 października 2022r. o 7:32
~~Horus napisał(a): przestań pierdzielić z samego rana...
żadnego przepisu na życie żaden ''bóg'' nikomu nie dał ...no chyba że ''kapłanom'' ;D
stąd u nich od tysięcy lat tyle cwaniactwa ...
zasady współżycia na ziemi to ludzie kształtowali a nie jacyś ''bogowie''
stąd powstanie przepisów prawa karnego np. a nie jakieś zapiski z katechizmów...

znasz przypowieść biblijną dlaczego siódemka ma poziomą kreskę a wcześniej jej nie było? ;D

A o Dekalogu osoba coś słyszała? Nie wiedziałem że taki z ciebie fan "kresek". Smacznego... :-P
"Jaka jest moja wiara? Czy jest świadoma, zaangażowana, głęboka? Czy ulega rozwojowi, stagnacji czy może obumiera? Czy służę innym bezinteresownie? Czy umiem i chcę zaakceptować, aby mi czasem służono? Czy jest we mnie pokora, która pozwala uznać, że czasem jestem ubogi, słaby, potrzebujący pomocy? Czy też uważam, że muszę być zawsze silny i mieć wszystko pod kontrolą? Czy mam świadomość, że bez Boga nic, a z Nim wszystko?"
Tu masz przepis w skrócie. A jego rozwinięcie znajdziesz w Biblii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
4 października 2022r. o 7:45
czy twoim kolesiom w czarnych sukienkach ''dekalog'' pomaga czy przeszkadza?

''...że bez Boga nic, a z Nim wszystko?"

to mnie rozśmieszyło...;D ...przecież ty nie jesteś w stanie tego rozpisać szerzej by to miało jakikolwiek sens a uciekasz w sferę jakichś zwykłych ''popierdółek'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
4 października 2022r. o 9:34
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~stan napisał(a): Co to za dewot tu się "produkuje" ?
To nie ambona!
Wypad!

Ok wypad. Ten "dewot" powiedział jakie ma życiowe priorytety. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, pochwal się swoimi. A potem się zastanów jak wyglądałoby życie, gdyby wszyscy uznali twoje "wartości", a raczej ich brak. Czy chciałbyś żyć w takim świecie. Bóg dał nam przepis na takie życie, by ten nasz pobyt na ziemi był bardziej znośny. Dla wszystkich!

Żyjesz w/g 10 -ciorga przykazań :OK.Ale kto ci dał prawo dezawuować wartości innych,a nawet bezpodstawnie głosić ,że ten ktoś ma gorsze niż twoje a nawet "ich brak".
Nabili ci, w ten zakuty łeb ,wyłączyli myślenie że ty i tobie podobni uważacie za gorszych całą resztę.Ba,nawet staracie się stosować prawo karne dla tych o innych poglądach.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 października 2022r. o 10:37
ramaj napisał(a):

Żyjesz w/g 10 -ciorga przykazań :OK.Ale kto ci dał prawo dezawuować wartości innych,a nawet bezpodstawnie głosić ,że ten ktoś ma gorsze niż twoje a nawet "ich brak".
Nabili ci, w ten zakuty łeb ,wyłączyli myślenie że ty i tobie podobni uważacie za gorszych całą resztę.Ba,nawet staracie się stosować prawo karne dla tych o innych poglądach.



Zauważ że osoba, do której pisałem nie napisała niczego o swoich wartościach. Napisała tylko wypad dla tych "kościelnych". Można więc chyba śmiało powiedzieć że uznaje antywartości albo nie ma żadnych, bo poza negacją niczego konstruktywnego taki ktoś nie jest w stanie wyartykułować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 października 2022r. o 10:40
A może ty tak napisz czym kierujesz się w swoim życiu. Ciekaw jestem czy masz do powiedzenia coś poza negacją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Grab niezalogowany
4 października 2022r. o 10:43
ramaj napisał(a):
Ba,nawet staracie się stosować prawo karne dla tych o innych poglądach.

Bardzo delikatnie nazwałeś "innymi poglądami" prawo do mordowania bezbronnych dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stan niezalogowany
4 października 2022r. o 20:13
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ramaj napisał(a):

Żyjesz w/g 10 -ciorga przykazań :OK.Ale kto ci dał prawo dezawuować wartości innych,a nawet bezpodstawnie głosić ,że ten ktoś ma gorsze niż twoje a nawet "ich brak".
Nabili ci, w ten zakuty łeb ,wyłączyli myślenie że ty i tobie podobni uważacie za gorszych całą resztę.Ba,nawet staracie się stosować prawo karne dla tych o innych poglądach.



Zauważ że osoba, do której pisałem nie napisała niczego o swoich wartościach. Napisała tylko wypad dla tych "kościelnych". Można więc chyba śmiało powiedzieć że uznaje antywartości albo nie ma żadnych, bo poza negacją niczego konstruktywnego taki ktoś nie jest w stanie wyartykułować.


Dyskusja z dewotami to ewidentna strata czasu.
Oni nie przyjmują do wiadomości, że nie wszyscy, a nawet teraz już zdecydowana większośc ludzi nie daje się ogłupiać religijnymi farmazonami i nie chcą ich ani słuchać ani czytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza