Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Makowy Grab niezalogowany
28 marca 2023r. o 10:58
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
a co rodzica i ostrzegania dziecka przed tym gorącym garnkiem...może to też strach rodzica przed odpowiedzialnością za niedopilnowanie dziecka?


Skoro tak to postrzegasz, to pozostaje tylko ci współczuć, bo nie wiesz co to miłość i bezgraniczne oddanie drugiej osobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Grab niezalogowany
28 marca 2023r. o 11:07
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
powiedz mi -jak to jest że piszesz o tysiącach kapłanów pogardzających pedofilią a nie czytałem nigdzie by któryś z nich otwarcie to potępił...

Poszukaj wypowiedzi ks. Isakowicza-Zalewskiego. W swoich mediach raczej ich nie znajdziesz. A jak poszukasz gdzie indziej, to znajdziesz i inne kapłańskie głosy przeciw pedofilii.
Ty byś oczywiście chciał by się publicznie kajali i przepraszali za przewiny swoich kolegów po fachu. Nie wiem jakiej jesteś profesji. Ale na przykład nie zauważyłem by niejaki horus przepraszał publicznie za swoich kolegów po fachu, pedofili budowlańców. Nie mam jednak o to do niego pretensji. Mam wrażenie że horus to ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
28 marca 2023r. o 11:26
~~Makowy Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ZABLOKOWANY napisał(a):
a co rodzica i ostrzegania dziecka przed tym gorącym garnkiem...może to też strach rodzica przed odpowiedzialnością za niedopilnowanie dziecka?


Skoro tak to postrzegasz, to pozostaje tylko ci współczuć, bo nie wiesz co to miłość i bezgraniczne oddanie drugiej osobie.

tak to zrozumiałeś? ;D
znalazłeś bardzo płytkie wytłumaczenie czegoś co ja przedstawiłem troszkę przez ironię ...

a ksiądz straszący dorosłego człowieka jakimś ''wiecznym potępieniem'' w jakimś wyimaginowanym ''piekle'' to robi to z oddania do ''wiernego'' czy by wzbudzić w nim strach?
a więc jeśli ty boisz się tego ''piekła'' to osobiście ci też współczuję ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Grab niezalogowany
28 marca 2023r. o 11:40
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
a więc jeśli ty boisz się tego ''piekła'' to osobiście ci też współczuję ...;D

I znów nie rozumiesz, bo nie wiesz co to miłość. A ktoś, kto kocha Boga, kieruje się nie strachem, a właśnie tą miłością, i nie chce zawieść tego, kogo kocha. A piekło? Możliwe że tam trafię. Najgorsze by dla mnie było oderwanie od Boga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Grab niezalogowany
28 marca 2023r. o 11:45
~~ZABLOKOWANY napisał(a):
a możesz mi wymienić kilka nazwisk tych budowlańców pedofili? ;D


Niestety nie wymienię ci ich, bo media jakoś dziwnie o nich milczą. Przypadek?! Nie sądzę.
Jednak ci, którzy mają dostęp do tych danych i robią z nich statystyki, podają, że wśród budowlańców znajdziemy o wielokrotnie więcej pedofili, niż wśród duchownych katolickich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Szarłat niezalogowany
28 marca 2023r. o 13:52
tytuń
miedzy budowlańcami i klechami
niema różnicy
jednych przenoszą na inną budowę
a tych drugich na inną parafę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:23
~~Morelowy Szarłat napisał(a): tytuń
miedzy budowlańcami i klechami
niema różnicy
jednych przenoszą na inną budowę
a tych drugich na inną parafę

Jest jedna istotna różnica.
Wśród duchownych zboczony jest co setny, a wśród budowlańców co dziesiąty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Grab niezalogowany
28 marca 2023r. o 14:26
~~ZABLOKOWANY napisał(a): przestań...listę pedofili spośród różnych zawodów łatwo jest odnaleźć w sieci bo jest ona jawna ...
natomiast lista kleszych pedofili jest utajniona...

Sam przestań :-)
Pasjonuje cię ten temat to szukaj. Ja mam ciekawsze zajęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza