Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ruska swołocz niezalogowany
10 października 2023r. o 11:58
https://wiadomosci.wp.pl/majatek-premiera-i-zony-miazdzaca-opinia-polakow-6950563953150784a

Złodziej pinokio przyniósł 2 złote
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Laurencja niezalogowany
10 października 2023r. o 15:26
~~Ruska swołocz napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/majatek-premiera-i-zony-miazdzaca-opinia-polakow-6950563953150784a

Złodziej pinokio przyniósł 2 złote


A po "debecie" schowal te 2 zł do kieszeni - znowu skłamał !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
16 października 2023r. o 21:04
Ciekawa jestem czy Episkopat zdaje sobie sprawę z faktu, że Kościół za chwilę podzieli los PiS ? Ciężko na to pracowali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ojciec Tadeusz niezalogowany
17 października 2023r. o 6:35
~~zawsze dziewica napisał(a): Ciekawa jestem czy Episkopat zdaje sobie sprawę z faktu, że Kościół za chwilę podzieli los PiS ? Ciężko na to pracowali.


Grzeszysz córuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
17 października 2023r. o 6:55
Tak sobie myślę, że zwycięstwo opozycji w Dniu Papieskim to kolejny cud papieża Polaka. Tak musi być, to musi być znak. Nie wiem jak z tym czują się politycy PiS...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 7:01
ciekawe jak teraz będą ''dotowane'' kościoły...
ze swojej strony nie oczekuję tu praktycznie żadnych zmian...Kosiniak to wieś a ta jest z reguły''katolickaa''
Hołownia to tak naprawdę tuba kościelna więc poprze każdą ''dotację'' ...
więc kto będzie za zmianami? ....chyba tylko lewica...
a więc ''prałaty'' i ''biskupy'' mogą się czuć w miarę bezpiecznie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
17 października 2023r. o 10:47
ramaj napisał(a): ~~zawsze dziewica napisał(a): Pod Twe ołtarze, zanosim błaganie, Polskę bezbożną, racz nam wrócić Panie".
Pisuar pasuje do kościoła bo przez partię dziada ,kościół skupia dzisiaj najgorsze szumowiny to przytułek dla złodziei , pedofilów ,faszystów i ulicznej szumowiny .Myślę że widok w TV Rydzyka z Kaczyńskim tańczących na wałach jasnogórskich spowodował że przyszło otrzeźwienie z religijnego amoku.
Kościół polski ma teraz poważniejsze brudy których nie da się już sprać. Trzeba być politycznym samobójcą by podczepić się w takim momencie pod orgię w Dąbrowie Górniczej i pedofilię?Odwrót jest ewidentny .
To jest koniec chłopcy. Wyp?ać do Watykanu


Wielebny Eminencjo może jakiś komentarz,usprawiedliwienie ........ ?

Każdy z nas ma swoje ciemne i jasne strony. O każdym, gdyby wybrać epizody z jego życia, możnaby nakręcić horror. Równie łatwo można go przedstawić jako świętego.
Różnica w tworzeniu filmów o każdym z nas, polegałaby tylko na tym, że z jednych łatwiej by było uczynić potwora, a z innych świętego. Ale przy silnej determinacji można stworzyć fil o zupełnie innej stronie naszej natury. A gdyby do użytych środków możnaby dodać półprawdy i manipulacje, to już zadanie byłoby śmiesznie łatwe.
Podobnie rzecz ma się z przedstawianiem wizerunku Kościoła. Przy tak licznej organizacji zawsze się znajdzie jakieś słabsze ogniwo. Czy jest jednak ono reprezentatywne dla całej instytucji Kościoła. Z moich osobistych doświadczeń jakoś to nie wynika. Większosci kapłanów, z którymi miałem kontakt bliżej jest do filmu o świętosci niż do trillera.
Bóg dał nam rozum, byśmy sami mogli przetrawić papkę medialną, którą nam podają, i na jej podstawie, oraz na podstawie osobistych doświadczeń, byśmy potrafili odnaleźć prawdę.
Możemy też bezkrytycznie łykać wszystko co nam podadzą. Ale wtedy dajemy się sprowadzić do roli bezwolnych zombie czy lemingów.
Nie twierdzę, że Kościół jest w świetnej kondycji, bo nie jest. Ale nie jest też aż tak zdegenerowany, jak nam się to próbuje przedstawić.
Co możemy w tej sytuacji? Z pewnoscią bardziej Kościołowi pomoże modlitwa za naszych księży, niż rzucanie na niego kalumnie. Jednostkowe przypadki to nie jest obraz całego Kościoła. A że przypadków tych jest jakby więcej? Jak mówilem, kondycja Kościoła spada. Módlmy się za naszych kapłanów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Kiścień niezalogowany
17 października 2023r. o 10:52
~~Mysa Laurencja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobiały Pomidor napisał(a): ''wielebna eminencja'' nic wam nie odpowie a jeśli już to jak zwykle w swoim stylu...
o winie wypowie się sąd a on nie może...;D


On może się wypowiedzieć tylko o winie mszalnym.

Nigdy nie piłem takiego wina. Nie jestem fanem spożywania alkoholu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza