Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

670
ramaj
25 października 2023r. o 17:37
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Poziomka napisał(a):
czyli jednak wiesz że ''zajumał'' kasę z cegiełek na ratowanie twojej ''kolebki'' ....;D
czyli krótko mówiąc -złodziej...;D
zaczyna coś do ciebie docierać...;D

Że zajumał, to narracja tylko jednej strony. I ja też tak kiedyś uważałem. Ale potem usłyszałem wersję drugiej strony. A ta mówi, że zanim udało się uzbierać odpowiednią kwotę z cegiełek, to likwidatorzy tak szybko się uwinęli, że nie było już czego ratować. Pozostała więc kwestia co z zebranymi pieniędzmi. Skrupulatnie zwracać ją każdemu kto wpłacił - syzyfowa praca i ogromne koszty. Słuchacze Radia Maryja gremialnie uznali, by przekazać je na cele fundacji.
Można więc przyjąć jedną z wersji. Ja raczej skłonny byłbym przyjąć tę drugą, pomimo że nie przepadam za Rydzykiem. A dlaczego nie przepadam? Pewnie to efekt medialnej nagonki na niego. Będę się kiedyś musiał zmierzyć z tematem - za co nie lubię Ojca Dyrektora. Może się okazać, że za niewinność.

O to jest logika Bladolawendowego Bambusa :winny ale niewinny,zajumał ale nie zajumał,jestem za a nawet przeciw.No i na koniec :winna nagonka a on przecież sama niewinność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 października 2023r. o 8:26
ramaj napisał(a):
Ktoś napisał:
O to jest logika Bladolawendowego Bambusa :winny ale niewinny,zajumał ale nie zajumał,jestem za a nawet przeciw.No i na koniec :winna nagonka a on przecież sama niewinność.

Zauważ, że jeszcze nie wiem czy winna jest nagonka, czy może z tego Ojca Dyrektora faktycznie jest kawał dziada. Aby mieć pewność, trzebaby zrobić mu listę plusów i minusów, dając im też wagi odpowiadające pewności źródła informacji. Musisz to wiedzieć koniecznie teraz, to zrób listę i działaj. Ja tymczasowo wstrzymuję się od głosu. Niewiele interesowałem się działalnością tego księdza. Nie słucham jego radia i nie oglądam telewizji. Wciąż sobie obiecuję, że w końcu zacznę. TV widziałem kilka razy. Bardzo mi się podobał sposób prowadzenia dysputy politycznej, rzeczowy i bez przekrzykiwania się przez oponentów. Na innych stacjach aż przykro patrzeć na tę pianę lecącą z "pysków".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
26 października 2023r. o 8:31
Eminencjo....ty zawsze ''wstrzymujesz się od głosu'' kiedy widzisz jakieś zagrożenie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 października 2023r. o 8:38
~~Płowożółty Krwawnik napisał(a):
Znowu nie rozumiesz. Chodzi o to żebyś ty rozumiał co piszesz bo to zwykły dewocyjny bełkot.

Dla Ciebie to bełkot, bo nie znasz nawet podstaw wiary. Poczytaj, posłuchaj, poszerz horyzonty. Sam nie zauważysz kiedy to się stanie, że "dewocyjny bełkot" będzie już dla ciebie w pełni zrozumiały.
To, że ty tego, co piszę, nie możesz pojąć, nie wynika z braku spójności w moich wypowiedziach, a raczej z twojego elementarnego braku wiedzy na temat wiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
26 października 2023r. o 8:40
~~Pozłocista Brodia napisał(a): Eminencjo....ty zawsze ''wstrzymujesz się od głosu'' kiedy widzisz jakieś zagrożenie...;D

Oskarżać kogoś bezpodstawnie, to poważny grzech. Choćby dlatego wolę się powstrzymać od sądów, gdy nie znam sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
26 października 2023r. o 19:53
Podejrzany o pedofilię trafił za kraty w Gdańsku. Tego samego dnia znaleźli go martwego w celi. Ksiądze też się odnajdują po kilku miesiącach , na innej parafii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
26 października 2023r. o 20:01
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Brodia napisał(a): Eminencjo....ty zawsze ''wstrzymujesz się od głosu'' kiedy widzisz jakieś zagrożenie...;D

Oskarżać kogoś bezpodstawnie, to poważny grzech. Choćby dlatego wolę się powstrzymać od sądów, gdy nie znam sprawy.

łżesz ''eminencjo''...oskarżenia nie są bezpodstawne...
zresztą te oskarżenia nie są kierowane z mojej strony a strony ludzi z ''S''
więc teraz nie pozostało ci nic innego jak napisać że ludzie Solidarności łżą jak ''bure suki'' ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
26 października 2023r. o 20:08
https://youtu.be/XwwwADyfPqA?si=JMi4yoZqqCR2LjMh

Tusk uratuje Kościół??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza