Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szarobury Topinambur niezalogowany
9 maja 2019r. o 21:21
pis łupie Polskę, ogłupia, rujnuje, dewastuje, rabuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Koleus niezalogowany
9 maja 2019r. o 21:39
Na dobranoc pochwal jeszcze GOŁĄBKU wiceprezydenta Gdańska, za wypowiedź, że to my jesteśmy winni wybuchowi II WOJNY ŚWIATOWEJ. S..aj we własne gniazdo za parę srebrników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Topinambur niezalogowany
9 maja 2019r. o 21:46
pis dąży do wypłaty odszkodowań dla Żydów za II wojnę św. ?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Łubinnik niezalogowany
9 maja 2019r. o 21:56
~~Mlecznobiały Tamaryszek napisał(a):
~~Srebrnoszary Winorośl napisał(a):
zbynek napisał(a): [img=1557293954_98ijpeq.jpg]



HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!


W koło Macieju.
https://wmeritum.pl/lech-walesa-udostepnil-rzekome-zobowiazanie-j-kaczynskiego-wspolpracy-wywiadem-prl-daje-100-ze-sa-podpisy-kaczynskich-foto/215067
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Topinambur niezalogowany
9 maja 2019r. o 22:07
https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1019288632430088192

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielony Orlik niezalogowany
9 maja 2019r. o 22:08
~~Błękitny Koleus napisał(a): A widzisz. Czyli za Donalda zapieprza..eś na obczyźnie bo musiałeś takie ci stworzył warunki w kraju. A dzisiaj dzięki PIS-owi możesz łupać kasę na miejscu. Doceń to niewdzięczniku .


:]
błądzisz i stąd wyciągasz mylne wnioski :)
po prostu to co zarobiłem w tamtych czasach mi dzisiaj wystarcza a i nie chce mi się dzisiaj już tam jechać ...
dwa miesiące wstecz mogłem jechać do Belgii i odmówiłem
tylko nie pisz mi teraz że dlatego bo pis mi stworzył warunki bym dzisiaj tego nie robił bo ani Tusk ani tym bardziej ''kłamczyński '' nie miał realnego wpływu na moje decyzje
czy ''łupię '' kasę ?... spokojnie daję sobie radę i nie liczę na pisowskie ''datki'' tak jak mnie nie obchodziło co wcześniej robiło PO

więc nie mam za co nikomu dziękować a tym bardziej doceniać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwony Łubinnik niezalogowany
9 maja 2019r. o 22:23
Czyli da się żyć ? Tutaj ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 maja 2019r. o 22:26
Po jakiemu byś gęgolił w tej Belgii, skoro ty nawet polskiego nie znasz, hahahah.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.