Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Rdzawobrązowy Żywotnik niezalogowany
11 maja 2019r. o 19:55
NO CO TAM PISIORY????
:]
toniecie???? :]
w razie potrzeby będę jednym z pierwszych który was odpowiednio ''dobalastuje'' :]
bo to wiecie ...pis do wora a wór ...wiadomo ...


miłej niedzieli wszystkim oprócz ...ów :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Celozja niezalogowany
11 maja 2019r. o 20:47
Ty Falco naprawdę jesteś machnięty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żywotnik niezalogowany
11 maja 2019r. o 20:50
mnie to nie przeszkadza a ciebie jak widzę uwiera ale tym swoim wpisem nie robisz się mądrzejszym :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żywotnik niezalogowany
11 maja 2019r. o 21:01
Prymas Polski reaguje na film Sekielskiego o pedofilii wśród duchownych. „Przepraszam za każdą ranę zadaną przez ludzi Kościoła”

prymas przeprasza a inni?

''Wam się ku**a chce całą niedzielę tu siedzieć, żeby ganiać Adama? - pyta ksiądz, u którego pracuje duchowny skazany za pedofilię.

Księdza się pan czepia? – pyta proboszcz parafii, w której rekolekcji dzieciom udzielał duchowny skazany za pedofilię.''

to wam nie ...y przeszkadza ?
wiem ...przeszkadza wam ''tęcza'' :]

pieprzeni hipokryci z tym ich prezesiną ...hahahaha

''ręce precz od naszych dzieci'' ?
zapomniał dodać że słowa te kieruje i do pedofili w sutannach ?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 maja 2019r. o 21:01
~~Blond Kolkwicja napisał(a): ....Dlatego tak ważny jest dla polskiej racji stanu trwały sojusz z USA, który zabezpieczy suwerenność i bezpieczeństwo Polski.
Czy burza rozpętywana przez Konfederację służy polskiej racji stanu ?
...


Wyrywam to zdanie z kontekstu Blond ... dynko :D ... bo o geopolityce masz tyle wiedzy , co ja pod paznokciami soli ziemi czarnej . Cyba rację ma Bazyli , jeden jeszcze jarzy o co kaman , a trzech to d.ebile.

Qurwa przestaje mi się chcieć dyskutować ...

Dobranoc .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Celozja niezalogowany
11 maja 2019r. o 21:12
Mnie Falco ty i twoje poglądy wiszą. Ale się zdecyduj, bo jednego dnia piszesz, że sam na siebie zarabiasz i jest ci obojętne kto w tym kraju rządzi, a zaraz potem PIS ładujesz do wora faworyzując i w du.ę włazisz POKO. Brak ci konsekwencji. O tak siedzisz i w większości polemizujesz sam z sobą. Mnie jest po prostu ciebie szkoda. Płytki pewnie układać potrafisz, ale we łbie masz totalny bajzel. I nie odpisuj mi , bo kończę z tobą polemikę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Glicynia niezalogowany
11 maja 2019r. o 21:17
~~Rdzawobrązowy Żywotnik napisał(a): Prymas Polski reaguje na film Sekielskiego o pedofilii wśród duchownych. „Przepraszam za każdą ranę zadaną przez ludzi Kościoła”

prymas przeprasza a inni?

''Wam się ku**a chce całą niedzielę tu siedzieć, żeby ganiać Adama? - pyta ksiądz, u którego pracuje duchowny skazany za pedofilię.

Księdza się pan czepia? – pyta proboszcz parafii, w której rekolekcji dzieciom udzielał duchowny skazany za pedofilię.''



to wam nie ...y przeszkadza ?
wiem ...przeszkadza wam ''tęcza'' :]

pieprzeni hipokryci z tym ich prezesiną ...hahahaha

''ręce precz od naszych dzieci'' ?
zapomniał dodać że słowa te kieruje i do pedofili w sutannach ?

Qźwa jakich naszych dzieci przecież te nieudacznik nigdy nie miał dzieci myślę ,że nadal jest prawiczkiem .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żywotnik niezalogowany
11 maja 2019r. o 21:46
~~Ciemnokasztanowa Celozja napisał(a): Mnie Falco ty i twoje poglądy wiszą. Ale się zdecyduj, bo jednego dnia piszesz, że sam na siebie zarabiasz i jest ci obojętne kto w tym kraju rządzi, a zaraz potem PIS ładujesz do wora faworyzując i w du.ę włazisz POKO. Brak ci konsekwencji. O tak siedzisz i w większości polemizujesz sam z sobą. Mnie jest po prostu ciebie szkoda. Płytki pewnie układać potrafisz, ale we łbie masz totalny bajzel. I nie odpisuj mi , bo kończę z tobą polemikę.

:]
chyba jednak nie ''wiszą '' bo przecież właśnie o nich wspominasz ;)

o czym mam to decydować?
faktem jest że ''pis ładuję do wora'' ale gdzie to faworyzuję to jak piszesz POKO
to że cieszy mnie rosnąca opozycja do ...ów to żadne faworyzowanie ale faktem jest i to że wolę własnie ich niż wazeliniarzy Kukiza czy idio.tów Korwina ...

mam nie odpisywać?
oj ...szybko ''wymiękłeś '' a ja to w przerwie na reklamy poświęcam ci uwagę ...;)
no dobra ...nie ''polemizuj'' więc :]

wracam do filmu -na stopklatce film który znam ale bardzo lubię więc wolę to niż ...''polemiki'' ;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza