Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Żółtopomarańczowa Czarnuszka niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 4:40
~~Posiwiały Pigwowiec napisał(a): Chorzy wyznawcy PO, Dobrze, że PO przegrało wybory.


,,Przepraszam za zgorszenie, jakie miało miejsce w archidiecezji – podkreślił metropolita poznański abp Stanisław Gądecki. Hierarcha w liście pasterskim napisanym na rozpoczynający się w niedzielę Adwent, odniósł się do zmarłego w połowie listopada abp. Juliusza Paetza. ''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Cząber niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 15:51
Kandydaci w prawyborach prezydenckich w Platformie Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska i Jacek Jaśkowiak ogłosili swoje plany spotkań z działaczami Platformy w regionach na najbliższe dwa tygodnie. W niedzielę o godzinie 16:00 Kidawa-Błońska ma wziąć udział... w organizowanej przez stowarzyszenie "Iustitia" manifestacji pod hasłem "Solidarnie z sędziami". Wiec odbędzie się przed gmachem resortu sprawiedliwości.

https://niezalezna.pl/299821-kidawa-blonska-ujawnila-swoje-plany-ma-zamiar-protestowac-pod-ministerstwem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 16:54
''Sprawa Banasia to już nie teatr. PiS traci na niej zbyt dużo ''

dlatego też w ramach wyjątku -całym sercem :]- jestem za tym by Banaś trwał i trwał na tym stanowisku ...

jak to było?
pycha kroczy przed upadkiem ...hahahahaha

a ''mlaskacz''?
może sobie tylko pomlaskać ...
pięknie dzisiaj w ''kawie na ławę '' Arłukowicz z Czarzastym i tym z konfederacji (ktos nowy dlatego nie pamiętam nazwiska) znokautowali dwóch ...ów ...

powołaliście to odwołajcie ...:]
macie większość w sejmie?...to przegłosujcie uchylenie immunitetu ,później prokuratura i sąd ...
macie większość ?...to przegłosujcie postawienie go przed trybunałem ...
ale ...y tego nie zrobią bo niejeden szwindel pisowski by wyszedł na wierzch ...hahahaha

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 17:40
pisory zrobiły z Polski burdel na godziny (bez odpoczynku)
a dzięki TVN poznaliśmy prawdę

Gdyby nie TVN nikt by nie wiedział o Bansiu, KNF, NBP , lotach samolotem, srebrnej, wieżach, ziemi Morawieckiego itp

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 17:53
dlatego teraz pochowani po norach leżą i kwiczą ...:]

oj przyjdzie czas kiedy na ulicach pojawią się kolejne heppeningi z lasem szubienic tyle że na nich zawisną focie obecnej władzuni...hahahaha

to będzie prawdziwy ''las''...
na miarę tego co to pinokio obiecał ...''miliony drzew '' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Rozplenica niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 17:58
ale ty się łatwo dajesz podpuścić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 18:07
Dzień po publikacji były już marszałek Senatu Stanisław Karczewski mówił o Banasiu:

„To jest swoistego rodzaju zemsta na panu prezesie, który jest człowiekiem kryształowym, niezwykle uczciwym, bardzo solidnym, twardym politykiem. Moje jednoznaczne wrażenie jest takie, że jest to pełna manipulacja od początku do końca”.


Osobiście znam pana ministra Banasia i wiem, że to jest bardzo uczciwy i porządny człowiek. Nie znam go od wczoraj, od przedwczoraj, znam go od wielu, wielu lat” – chwalił się 22 września w „Kawie na Ławie” prezydencki minister Andrzej Dera.

Dzień później Banasia bronił europoseł PiS Ryszard Czarnecki:

„Jest ofiarą oskarżeń, a fakt, że zamierza wystąpić na drogę sądową, pokazuje, że prawda leży po jego stronie. Jest człowiekiem uczciwym, nie mam co tego żadnych wątpliwości i daje rękojmię, że to, co robi, robi zgodnie z powszechnie przyjętą definicją uczciwości”.

„Nie miałem wątpliwości co do uczciwości i solidności pana ministra Mariana Banasia i wydaje mi się, że jego wyjaśnienia, które przekazał poprzez media to potwierdzają” – mówił 24 września w radiowej Trójce następca Banasia na stanowisku ministra finansów Jerzy Kwieciński.


ale prezesina musi przebierać teraz nóżkami ...hahahaha
sam go przecież wychwalał ...
a tu teraz ma ''łapę w nocniku'' po sam łokieć ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 18:16
~~Biała Rozplenica napisał(a): ale ty się łatwo dajesz podpuścić :D


''PiS błaga opozycję: nie bądźcie totalni, pomóżcie nam z Banasiem. I proponuje majstrowanie w prawie''

...y na kolanach...''pomóżcie nam'' :]

teraz???
a takiego...(gest Kozakiewicza) :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza