Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Wrzosowa Diaskia niezalogowany
3 grudnia 2019r. o 22:34
Próbowałem dzisiaj obejrzeć TVP Info jednak tych kłamstw i matactwa nie da się oglądać ,Polscy Gimnazjaliści osiągneli bardzo wysokie wyniki w skali europejskiej jednak temu ministrowi edukacji ani razu nie przeszło przez usta słowo gimnazjaliści ,tylko obracał tak kota ogonem jakby te wyniki były dziełem uczni z podstawówek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
3 grudnia 2019r. o 23:03
"Przykro mi na to patrzeć". Krzysztof Śmiszek o Andrzeju Dudzie

- Patrzę na tę prezydenturę niezwykle krytycznie. Nie tylko z punktu widzenia państwowca, ale też prawnika. Człowiek, który jest doktorem nauk prawnych, który w świetle kamer powołuje do ustrojowych organów państwa ludzi, którzy nie powinni tam zasiadać, wydaje się człowiekiem, którego kręgosłup został złamany. Jest niesamodzielny. Przykro mi na to patrzeć. Zawsze trzymam kciuki za prezydenta, bo to mój prezydent i nigdy nie powiem, że tak nie jest. Ale uważam, że to człowiek złamany, słaby, sterowalny - człowiek, który zatracił się w swojej bufonadzie. Ale za tymi kwiecistymi wystąpieniami jest pustka - mówił Krzysztof Śmiszek (KP Lewica)

Donald Tusk mówiący o Andrzeju Dudzie - Parodia prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Szarłat niezalogowany
4 grudnia 2019r. o 10:44
https://wolnemedia.net/kolejna-granica-propagandy-pis-przekroczona/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Kiścień niezalogowany
4 grudnia 2019r. o 17:34
Chwojnicki obiecywał mi, że jeden z wójtów załatwi mi co tylko chcę - mówi odwołany wiceprzewodniczący Rady Powiatu.
Bolesławiec - Informacje: Horzempa i Krysztofiak powinni odejść z PiS Marcin Stróżyński (fot. Archiwum prywatne)
Dziś radni Rady Powiatu odwołali ze stanowiska wiceprzewodniczącego rady członka PiS, Marcina Stróżyńskiego. Opisaliśmy to w tekście Odwołanie za karę?

Odwołany radny, nieobecny na sesji z przyczyn osobistych, skomentował całą sytuację dla Bolec.Info.



- Jestem zaskoczony moim odwołaniem, bo o całej sprawie dowiaduję się z mediów - mówi dla Bolec.info radny Rady Powiatu, Marcin Stróżyński. - W szczególności jestem zaskoczony zachowaniem radnych PiS, bo głosowali za usunięciem mnie choć jestem z Prawa i Sprawiedliwości. Mam nadzieję, że zrezygnują z członkostwa w PiS, skoro popierają członka SLD na stanowisku etatowego członka Zarządu Powiatu, czyli są za programem lewicowym.

- Ci panowie czegoś nie rozumieją - mówi radny Stróżyński. - PIS w swoich ulotkach wyborczych miało jasno postawioną tezę, że jeżeli uda nam się wygrać wybory, będziemy za rezygnacją z etatowego członka zarządu. Powinni być w tym konsekwentni a dzisiaj obserwujemy że w powiecie obaj ci panowie, Horzempa i Krysztofiak, głosują za linią lewicy, dziwię się że jeszcze ni odeszli z naszej partii. Można domniemywać, że oszukują swoich wyborców.

- Na pewno złożę pismo w tej sprawie do zarządu okręgu PiS. Bo dla mnie to jest rzecz niezrozumiała, żeby członkowie PiS tak głosowali. Domyślam się że to kara za poparcie przeze mnie likwidacji funkcji etatowego członka zarządu powiatu ale ja po prostu byłem konsekwentny wobec tego, co obiecywałem wyborcom. - dodaje Stróżyński.

Radny powiada także o tym, że namawiano go gorąco, aby głosował inaczej.

- Przed posiedzeniem komisji statutowej, na której zagłosowałem za likwidacją stanowiska etatowego członka zarządu powiatu radny Stanisław Chwojnicki pełniący tę funkcję w gabinecie wicestarosty Mirosława Horzempy i w jego obecności obiecywał mi, że jeżeli będę odpowiednio głosował na komisji statutowej, to jeden z wójtów załatwi mi co tylko chcę - mówi radny. - Nie wymienię nazwiska wójta.

Stróżyński wciąż uważa, że stanowisko zajmowane przez Stanisława Chwojnickiego nie ma racji bytu.

- Żałuję, że wniosek o likwidację etatowego członka nie przeszedł. Ten etat nie jest potrzebny, bo nie ma uzasadnienia merytorycznego ani ekonomicznego. Nie ma nawet uzasadnienia politycznego, bo i tak Bezpartyjni mieliby większość bez mandatu pana Chwojnickiego. Szacunkowo ten etat kosztuje w ciągu pięcioletniej kadencji około miliona złotych - dodaje radny.

O komentarz do słów radnego Stróżyńskiego poprosiliśmy radnego Chwojnickiego, pod adresem którego w powyższej rozmowie padają konkretne zarzuty. Członek Zarządu Powiatu jak na razie nie odbiera od nas telefonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
4 grudnia 2019r. o 18:12
''W najnowszym sondażu PiS mimo spadku poparcia nadal pozostaje liderem na polskiej scenie politycznej. Duży wzrost popularności zanotowała natomiast Konfederacja.

Najnowszy sondaż agencji Kantar udostępnił na swoim Twitterze dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski.

W najnowszym sondażu PiS ma 35 proc. poparcia. Pomimo spadku poparcia partia Kaczyńskiego pozostaje liderem sceny politycznej. Przypomnijmy, że 13 października na PiS zagłosowało 43,59 proc. wyborców. ''


ojojoj...

35...28...20....15....

przyjdzie znowu być opozycją .....:]
a wtedy przyjdzie czas rozliczeń za biereckich ,sasinów i glapińskich ...
przyjdzie czas na piotrowiczów ,pawłowskie i inne szydła ...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
4 grudnia 2019r. o 19:27
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-getback-tworca-i-prezes-spolki-bylem-wspolpracownikiem-cba/4hnvttq

brawo pis tak trzymać :) plan 'Polska w ruinie" idzie coraz sprawniej :).

Po co nam sądy ? po co nam jakieś instytucje niezależne od rządu i karakana ?.

sędziów na bruk a instytucje, których póki co nie ma jak przejąć - sklonować :) tak jak zero ziobro klonuje RPO :) jakieś namiestnik do spraw poszanowania obywateli albo coś w tym stylu...następny urząd do upychanie pisowskich nieudaczników...

getback wciągnął 3 x tyle co amber gold :) ciekawe ile nakradli koledzy banasia w mf :) ?

kryształowi mniodzio- jak jabną o podłogę to się kryształ rozleci po kątach tam gdzie ich miejsce. nieudaczniki powinny stać w kątach :).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
4 grudnia 2019r. o 19:50
''Chociaż wokół sprawy Mariana Banasia wciąż jest wiele niewiadomych, to każda możliwa odpowiedź na najważniejsze pytania jest kompromitująca. Przede wszystkim dla PiS. Ale też dla państwa, a co za tym idzie dla nas wszystkich, jako obywateli - pisze Łukasz Pawłowski.

Trudno uwierzyć, aby służby, prowadzące dochodzenie przez co najmniej kilka miesięcy, nie miały żadnych informacji na temat polityka, który z PiS-em związany jest od lat.
PiS nie ma dobrego wyjścia – jeśli Banasiowi, który znów oświadczył, że nie zamierza podawać się do dymisji – odpuści, ryzykuje, że dziennikarze już wkrótce ujawnią na jego temat nowe, jeszcze bardziej kompromitujące fakty. Jeśli spróbuje go usunąć, ryzykuje, że kompromitujące fakty ujawni sam Banaś.
Reżim Viktora Orbána – w którym najbliżsi znajomi premiera pełnią najważniejsze funkcje w państwie i dorabiają się największych majątków – od dawna nazywa się państwem mafijnym. ''

ciekawe ..pojawiają się głosy że Polską rządzi mafia ...
obserwijąc pewne zachowania dochodzę do wniosku że może być w tym twierdzeniu sporo racji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
4 grudnia 2019r. o 20:37
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/tajne-przez-poufne-pis-nie-ujawnia-tego-co-dla-obozu-wladzy-jest-nie-wygodne,990670.html


banasiowe sobiepaństwo pis

wszyscy pisowce powinni podać się zakopać do dymisji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.