Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Marchewkowy Bodziszek niezalogowany
6 grudnia 2019r. o 12:54
Ja , prosty człowiek tak sobie myślę, że ten PIS nie może być tak podły i chamski i chciwy jak większość mówi. Oni po prostu "powstają z kolan" a ci wstrętni dziennikarze im ciągle w tym przeszkadzają.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 grudnia 2019r. o 12:57
~~Jasnopopielata Szachownica napisał(a): o proszę ...
m 21 wylazł z kolejnej ''konspiry'' :]


moja ''lewacka pogarda '' zawsze będzie skierowana przeciwko takim jakim ja ty niespełniony...''solidaruchu'' :]
to ty i twoi kolesie z ''s'' swoimi gierkami politycznymi zepsuliście to co w ''S'' wartościowe i to co ludziom dawało nadzieję ...

nie będę ci przypominał po raz kolejny waszych kolejnych''krzaklewskich''

nie jesteście warci funta kłaków ...

Witam Ciebie bardzo serdecznie , przyznaje się że jakaś cząstka winy jest po mojej stronie , byłem członkiem KO Lecha Wałęsy , okazał się kapusiem Bolkiem . 31 -08-1982 na manifestacji we Wrocławiu krzyczałem : - Frasyniuk ! , Frasyniuk ! , a on się zeszmacił , moi bohaterowie Michnik , Geremek , Mazowiecki i jeszcze bardzo wielu innych zawarli pakt z Twoimi :- Kiszczakiem , Kwaśniewskim , Millerem , Cimoszewiczem , Twoim guru i nauczycielem Urbanem , podzielili się łupami i zajęli demontażem wszystkiego co polskie oddając w obce ręce za złotówkę . Czy to aby nie Bierut twierdził że opozycja antykomunistyczna nie jest warta funta kłaków i należy ją wszystkimi sposobami niszczyć . Ty jak cała totalna opozycja nie potraficie zrozumieć że w każdym środowisku są czarne owce , atakujesz Solidarność bo nie podoba się Tobie Krzaklewski którego osobiście też uważam za karierowicza który w znacznym stopniu podważył zaufanie do NSZZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitny Dziurawiec niezalogowany
6 grudnia 2019r. o 13:20
no nareszcie coś KONKRETNEGO. szacun ,o ile to prawda co piszesz o sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 grudnia 2019r. o 13:59
~~Jasnobłękitny Dziurawiec napisał(a): no nareszcie coś KONKRETNEGO. szacun ,o ile to prawda co piszesz o sobie.
Swoje posty wielokrotnie podpisywałem z imienia i nazwiska chcesz sprawdzić -Lucjan Złotkowski encyklopedia Solidarności dział ludzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Koleus niezalogowany
6 grudnia 2019r. o 19:40
Jak Po i PSL rządziło to TVN24 nie wykrył żadnej afery, wszystko było dobrze i OK. Donaldinio był wychwalany pod niebiosa, Kopacz też jak została premierem. Opozycja jest po to żeby kontrolować rządzących, ale zapomniałeś fanatyku PO o złodziejstwie dzikiej pyrwatyzacji kamienic w Warszawie i nie tylko, o Amber Gold, o wałach pani Walz, o za krec istej podpisanej umowie na gaz przez Pawlaka, o dziwnych samobójstawach Andrzeja Leppera, gen. Petylickiego, technika Jak-40 który słyszał całą rozmowę rosyjskich nawigatorów z śp. pil. Protasiukiem, nawigatorzy sprowadzali Tupolewa w Smoleńsku i technik wszystko słyszał, zresztą na jak-40 wszystko się nagrało. Gdzie te nagrania. Nie kupczyj na PiS, bo zapomniałeś co twoi zrobili. Ile kraj stracił miliardów przez nieściąganie Vat. Owce wszędzie się znajdą czarne, ale z tego rządu jak wychodzi, że robił wały to wylatuje zaraz. Kto został wyrzucony za wały za koalizji PO i PSL? Nikt. co powiedział wincent Rostowski. na to piniędzy ni ma i nie będzie. przez ile lat PO i PSL kradło i wszystko było ukrywane i później Donald i inni mataczyli przed komisja śledczą. To, że teraz znalazł się jeden z PiS, który nie chce odejść, a opozycja nie chce pomóc, żeby go wywalić to tylko świadczy, że ich nie inreresuje dobro kraju tylko ich własny interes. predzej czy później i tak Banasia wyrzucą. Podniecasz się stacja, która opluwa nasz kraj za pieniądze Żyda tzzn. nie jesteś patriotą tylko i...ą. Kiedys za komuny były napisy na ścianach" kupczyj Polaku kupczyj na ten zakupczyny kraj". Ty jestes za kupczyniem na kraj i popierasz osyranie Polski. Jak twoi dojdą kiedyś do władzy to TVN24 będzie piać z zachwytu i zacznie sie dalsza grabierz majatku narodowego. jak widać jestes za tym.Ja nie jestem za tym, bo jak PO dorwie się znowu do władzy to juz nic z tego kraju nie zostanie. sprzedadza Niemcą i Żydom.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
6 grudnia 2019r. o 19:56
ŁUNI KRADLI TO BE
MY KRADNIEMY JEST WSZYSTKO OK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
6 grudnia 2019r. o 20:31
~~Żonkilowy Koleus napisał(a): Jak Po i PSL rządziło to .......Opozycja jest po to żeby kontrolować rządzących, ale zapomniałeś fanatyku PO o złodziejstwie dzikiej pyrwatyzacji kamienic w Warszawie i nie tylko, o Amber Gold, o wałach pani Walz, .



rządzi od kilku lat pis....


ile aferzystów zamknęła ''komisja'' jakiegoś jakiego ?

ilu aferzystów zamknęła ''komisja'' horały?
za aferę w pisowskich SKOK--ach kto siedzi?

wracając do jakiego - obiecywał ze jak zakończy urzędowanie Hanka''bufetowa'' czeka ją sąd ...

pisałem wtedy że Haneczka nie spędzi godziny w pierdlu ...


więc gdzie tu afery jak nie ma skazanych?

wy ...y ''aferę '' zrobiliście z zegarka Nowaka ale wasz szczerski trzy lub cztery razy zmieniał zeznania podatkowe...coś tam kilka razy ''przegapiał''
wasz pinokio jakiego oszustwa dokonał ?
co z akcjami banku?...ot po prostu nie sprzedał bo ...''zapomniał '' rok cały nie pamiętał ...

więc nie pitol ...ze tylko o aferach Po a wspomnij o ostatniej na przykład ....
co z paragonami z ''hotelu'' na godziny?
co z działkami banasia które zapewne poprzez ''cud'' to się kurczą to puchną ?


swoje istnienie pis opiera na kłamstwie i oszustwach ...
to tyle ...chwilowo...;)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Koleus niezalogowany
6 grudnia 2019r. o 20:59
Na czym opierało się PO. Na okradaniu budżetu z miliardów. Nie zaprzeczam, wśród tej ekipy też wychodzą czarne owce jak z każdej ekipie. Odpowiadam dlaczego nikogo nie zamknięto słowami sławomira Neumana " Sady są za nami i kto stoi murem za PO to krzywda mu sie nie stanie". WYSTARCZAJĄCO ODPOWIEDZIAŁEM, JAK NIE TO TE SŁOWA POSZUKAJ SOBIE NA YOU TUBIE, IDOLA PO. Większość sędziów jest z kliki PO i dlatego nikogo nigdy nie zamkna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza