Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
28 maja 2020r. o 22:02
albo se wypił, te ścieki, którymi zalał połowę polski i nawet z nimi nie umiał sobie poradzić jak również z sweet fociami, na ich tle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2020r. o 22:10
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a):

acha, i ja horuek, jak cała reszta przytomnych, będę głosowała na dudę, bo może kre.tyn zostać moim prezydentem, ale już nie de b.i.l.,


sam nie wiem czy gratulować ci możliwości tych ''wyborów'' czy też współczuć ci że już wybrałeś ...;)

aproposik odnośnie tvn ...
właśnie oglądam ''szkiełko'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Przylaszczka niezalogowany
28 maja 2020r. o 22:16
w Polsce zawierucha pislamiści bawią się w Państwową Komisję Wyborczą

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 maja 2020r. o 22:18
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a): albo se wypił, te ścieki, którymi zalał połowę polski i nawet z nimi nie umiał sobie poradzić jak również z sweet fociami, na ich tle


chcesz przez to powiedzieć że Trzakowski jest odpowiedzialny za awarię Czajki?
a znasz ustalenia komisji i kto po kontroli poniósł odpowiedzialność ?

bo z tego co pamiętam to spółka wodna za niedopatrzenia i nie respektowanie zaleceń kogoś tam od środowiska ...
jeśli tego nie ogarniasz to napiszę ci tak ...
popróbuj jazdy samochodem na suchym silniku ...;)

wiem że ''budyń'' traci w sondażach a Trzaskowskiemu rośnie ...

to cię boli i boisz się tego ...;)

aja się cieszę ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Bergenia niezalogowany
28 maja 2020r. o 22:22
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a): albo se wypił, te ścieki, którymi zalał połowę polski i nawet z nimi nie umiał sobie poradzić jak również z sweet fociami, na ich tle

Bardzo głupiutka jesteś .Kiedyś ścieki z całej Warszawy wpływały bezpośrednio do Wisły i nikt tym się nie przejmował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
28 maja 2020r. o 22:24
Horus napisał(a):
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a):
Horus napisał(a):
~Brudny Groszek napisał(a): T


co ty p.i.er.d.o.l.isz horusek

pracuję w spółce niemieckiej która ma 200 mln na koncie, kto tu kogo z czego zwalnia?



ale ty żyjesz horusek w jakimś zaścianku, od kafelka do fugi, w swoim wyimaginowanym świecie z chorporem w roli głównej i całą prawdą przez całą dobę z tvn, to co ty możesz wiedzieć o świecie


dlaczego pracujesz w niemieckiej a nie polskiej spółce?
musisz?
nie ale być może bardziej ci się opłaca...;)
200 milionów?...i to jest ''spółka''?...owszem - dla polskiego przedsiębiorcy to całkiem niezła kwota ale niemiecka ''spółka''?
to mnie ma zaszokować?

popatrz ...bez spółek w kilka dni nie żadna spółka a jeden ''cfaniaczek'' zarobił czyt. ''przytulił '' pięć milionów ...jeszcze kilka takich ''zaraz'' i sam będzie miał podobny ''kapitał '' ;)

facet i nie pierdziel mi tu że zachodnie spółki czy koncerny nie są zwalniane z podatków ...
nawet polskie banki wyprowadzają na ''lewo'' kasiorę z zysków ...
jeden przykład to koleżka mckwacza niejaki ''papcio-glapcio'' i spółka -córka w Lichtensztajnie...
kolejny to bierecki i jego SKOK-i...

i ty mi tu pierdzielisz o moim ''zaścianku''?
jaki jest twój ''świat''?
to ten z tvkura? :]


falcuniu, jak ktoś dzieli świat i ludzi na postawie tv, bo tylko zdarza mu się obejrzeć, to naprawdę ciężko z tym kimś rozmawiać, szkoda mojego czasu na ciebie i twój wyprany mózg, brakiem konkretnych problemów, brakiem zajęcia, małostkowością i wypraszaniem od ludzi, jakiejkolwiek odpowiedzi, na podstawie której mógłbyś ośmieszać i nie pisać sam do siebie

"facet i nie pierdziel mi tu że zachodnie spółki czy koncerny nie są zwalniane z podatków ..."

ja pracuję w takim, który nie jest, nie przekalkowałam konkretnej kasy która idzie na vat i cit z tvn, tylko ze swojej skomplikowanej kalkulacji tych podatków, więc w takim razie może wklej dowody zamiast, wklej jakieś rzeczowe argumenty, podaj paragrafy z ustawy o vat i cit,o tych zwolnieniach, które pewnie znasz na pamięć, bo jakieś nieporadne nie pierdziel mi tu (kto w dzisiejszych czasach używa takiego słowa, chyba tylko jakiś zaściankowy złamas), to dopiero brzmi jak solidne p.i.erdo.lenie

no ok, usłyszałeś to zapewne z tvn, to zamieść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
28 maja 2020r. o 22:27
~~Żółtoruda Bergenia napisał(a):
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a): albo se wypił, te ścieki, którymi zalał połowę polski i nawet z nimi nie umiał sobie poradzić jak również z sweet fociami, na ich tle

Bardzo głupiutka jesteś .Kiedyś ścieki z całej Warszawy wpływały bezpośrednio do Wisły i nikt tym się nie przejmował .


ty też, nie chodzi o ścieki, tylko o postawę, imć trzaskowskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Bergenia niezalogowany
28 maja 2020r. o 22:35
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a):
~~Żółtoruda Bergenia napisał(a):
~~Oberżynowa Bakopa napisał(a): albo se wypił, te ścieki, którymi zalał połowę polski i nawet z nimi nie umiał sobie poradzić jak również z sweet fociami, na ich tle

Bardzo głupiutka jesteś .Kiedyś ścieki z całej Warszawy wpływały bezpośrednio do Wisły i nikt tym się nie przejmował .


ty też, nie chodzi o ścieki, tylko o postawę, imć trzaskowskiego

Nasłuchałaś się Gebelsowskiej propagandy Kurskiego ,Pan Prezydent Trzaskowski pomimo ,że był na L4 to pracował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza