Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 22:58
falco napisał(a): ja mam ...

Od ZSMP, przez PZPR, "Wprost" do Republiki

W latach 1979-1984 Król działał w poznańskim Zarządzie Wojewódzkim Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej. Był m.in. kierownikiem wydziału kultury oraz sekretarzem ds. ideologicznych.

Od 1979 roku w PZPR, od lipca 1989 do stycznia 1990 roku sekretarz Komitetu Centralnego. W latach 1989–1991 poseł (Sejm kontraktowy). Po rozwiązaniu PZPR należał do Polskiej Unii Socjaldemokratycznej.

Od 1984 roku pracował w tygodniku „Wprost”. W 1989 został naczelnym, kierował tygodnikiem aż do 2006 roku (do 2009 był prezesem spółki wydającej tygodnik). Do kwietnia 2010 roku był felietonistą "Wprost". Wtedy, m.in. po tekście ”Nie polezie orzeł w GWna”, tygodnik zerwał z nim współpracę i przeprosił czytelników za felietony Króla.

Marek Król został zarejestrowany jako tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa pod pseudonimem „Adam”. W 2013 roku w procesie autolustracyjnym sąd orzekł jednak, że Król nie był tajnym współpracownikiem służb PRL.

Sam Król tłumaczył w 2007 roku, że nigdy nie ukrywał ani swojego członkostwa w PZPR, ani kontaktu z funkcjonariuszami SB w latach 80. "Stanowczo jednak zaprzeczam, aby moje relacje ze Służbą Bezpieczeństwa miały charakter tajnej współpracy. Spotkania odbywały się w siedzibie »Wprost«, a ja – będąc wówczas zastępcą redaktora naczelnego - zostałem do nich oddelegowany jako przedstawiciel redakcji" - pisał.'''


kolejny ''niewinny ''a to że w PZPR? w ZSMP?
pieprzyć to ...ważne że teraz jest z nami ....HAHAHAHAHA

Oczywiscie, ze nie ma winy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2017r. o 23:10
jasne ...
gdyby wszedł w wasze szeregi ze sztandarem z sierpem i młotem też byście to przyjęli oklaskami ...
bo to ''swój chłop '':]


Dopisane 10.10.2017r. o godz. 23:10:

''Pan prezes powiedział, że albo w sposób otwarty powiemy, że nie jesteśmy w stanie zdefiniować sytuacji, albo ją przedstawimy. Myślę, że dzisiaj mogę zagwarantować, że przedstawimy odpowiedź. Materiały, którymi dysponujemy pozwalają jasno wyjaśnić sytuację – powiedział minister obrony narodowej Antoni Macierewicz w Telewizji Republika odnosząc się do dzisiejszego przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.''

''mogę zagwarantować ''

facet -te twoje ''gwarancje '' możesz sobie o kant du...rozbić ...

już nie raz coś gwarantowałeś ...ostatnio śmigłowce do końca roku ...
a tymczasem własne remontować będziesz w Chorwacji ...
teraz tworzysz jak czytałem ''szóstą siłę '' w armii ...
kiedy dziewiąta ,dwunasta ....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 23:26
falco napisał(a): jasne ...
gdyby wszedł w wasze szeregi ze sztandarem z sierpem i młotem też byście to przyjęli oklaskami ...
bo to ''swój chłop '':]Dopisane 10.10.2017r. o godz. 23:10:''Pan prezes powiedział, że albo w sposób otwarty powiemy, że nie jesteśmy w stanie zdefiniować sytuacji, albo ją przedstawimy. Myślę, że dzisiaj mogę zagwarantować, że przedstawimy odpowiedź. Materiały, którymi dysponujemy pozwalają jasno wyjaśnić sytuację – powiedział minister obrony narodowej Antoni Macierewicz w Telewizji Republika odnosząc się do dzisiejszego przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.''

''mogę zagwarantować ''

facet -te twoje ''gwarancje '' możesz sobie o kant du...rozbić ...

już nie raz coś gwarantowałeś ...ostatnio śmigłowce do końca roku ...
a tymczasem własne remontować będziesz w Chorwacji ...
teraz tworzysz jak czytałem ''szóstą siłę '' w armii ...
kiedy dziewiąta ,dwunasta ....

Bedzie tyle ile potrzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2017r. o 23:39
wiem ...
jutro minister wstanie ,przeciągnie się i przy sejmowym stoliku ,z drinkiem zakupionym w sejmowej knajpie ---hahahaha mają już koncesję ?- pomyśli ....
dzisiaj utworzę kolejną ''armię ''
będą to ''krasnoludy bojowe ''
ile ich tu stworzyć ? ....50 000 nie za mało ?...to niech będzie 500 000

każdy kto się zapisze dostanie 5000 zł.''taktyczny długopis '' i wiadro krówek -ciągutek ...
już to widzę ...WKU pękają w szwach ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 października 2017r. o 23:53
falco napisał(a): wiem ...
jutro minister wstanie ,przeciągnie się i przy sejmowym stoliku ,z drinkiem zakupionym w sejmowej knajpie ---hahahaha mają już koncesję ?- pomyśli ....
dzisiaj utworzę kolejną ''armię ''
będą to ''krasnoludy bojowe ''
ile ich tu stworzyć ? ....50 000 nie za mało ?...to niech będzie 500 000

każdy kto się zapisze dostanie 5000 zł.''taktyczny długopis '' i wiadro krówek -ciągutek ...
już to widzę ...WKU pękają w szwach ...


Zle, a moze dobrze-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juchas niezalogowany
11 października 2017r. o 6:36
,,- I będzie prawda , której jeszcze dzisiaj nie znamy i ja jej nie znam. Prawda albo stwierdzenie, że dzisiaj, w tych okolicznościach, które mamy, tej prawdy do końca ustalić się nie da. Ale zostanie to powiedziane uczciwie, to się Polakom po prostu należy - dodał później Kaczyński.''

Konus kapituluje .I co wy na to wyznawcy religii smoleńskiej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 października 2017r. o 7:01
~~Juchas napisał(a): ,,- I będzie prawda , której jeszcze dzisiaj nie znamy i ja jej nie znam. Prawda albo stwierdzenie, że dzisiaj, w tych okolicznościach, które mamy, tej prawdy do końca ustalić się nie da. Ale zostanie to powiedziane uczciwie, to się Polakom po prostu należy - dodał później Kaczyński.''

Konus kapituluje .I co wy na to wyznawcy religii smoleńskiej ?

A moze bedxie prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO niezalogowany
11 października 2017r. o 11:04
I oto mamy "Zwierzęcy Folwark"-
Świnie będą spały w łózkach ale bez przescieradeł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza