Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Olo niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 17:12
Cymbale zawodowy

Zaden polityk nie staje się automatycznie "mezem stanu" tylko dlatego , że załapał sie na stołek . Na opinie meza stanu trzeba sobie zapracowac .

Teraz przyznaj ,że zgodnie z twoja definicją Lech Kaczyński był mężem stanu. ; )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 17:25
~~Olo napisał(a): Cymbale zawodowy

Zaden polityk nie staje się automatycznie "mezem stanu" tylko dlatego , że załapał sie na stołek . Na opinie meza stanu trzeba sobie zapracowac .

Teraz przyznaj ,że zgodnie z twoja definicją Lech Kaczyński był mężem stanu. ; )


''cymbale zawodowy'' nigdzie nie napisałem że polityk staje ''mężem stanu'' automatycznie ...
bo czy takim jest suski czy szalony antonio?
pisałem że takim był Wałęsa w czasie prezydentury ,takim był i Komorowski i ...-teraz poluzuj gumę w majtach ;D- takim był gen. Jaruzelski ...
takim był też i Kaczyński ...Lech dla jasności ...;D
Tusk jako przewodniczący całej Unii zasługuje na takie miano...
wiem że uwiera cię to w dupeczkę ale to twój problem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 kwietnia 2023r. o 18:02
za PWN
mąż stanu «wybitny polityk lub dyplomata»

Kwaśniewski był mężem, stany też miewał różne... co do reszty to nie mam pewności :D

kontynuujcie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:08
21 proc. Polaków uważa, że Wiadomości TVP przedstawiają prawdziwy obraz polskiej rzeczywistości.
W tym:
- 23% wśród osób z wykształceniem podstawowym
- 36% z zawodowym
- 19% ze średnim
- 12% z wyższym
- 6% młodych
oraz
- 38% seniorów pow. 70 lat
To jest obraz elektoratu PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Puszkinia niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:21
~~M21W2 napisał(a): 21 proc. Polaków uważa, że Wiadomości TVP przedstawiają prawdziwy obraz polskiej rzeczywistości.
W tym:
- 23% wśród osób z wykształceniem podstawowym
- 36% z zawodowym
- 19% ze średnim
- 12% z wyższym
- 6% młodych
oraz
- 38% seniorów pow. 70 lat
To jest obraz elektoratu PiS


Kradno ale dajo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:25
Piszcie piszcie Lemingi bo około godz. 22.49 wszystkim lemingom zabiorę głos i nie będzie że boli albo że nie dokończył który.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:30
~~donek napisał(a): Piszcie piszcie Lemingi bo około godz. 22.49 wszystkim lemingom zabiorę głos i nie będzie że boli albo że nie dokończył który.


Ty donek to jesteś równy gość , nie jak ta szczerbata pokraka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 18:36
PIS-PO-PRL napisał(a): za PWN
mąż stanu «wybitny polityk lub dyplomata»

Kwaśniewski był mężem, stany też miewał różne... co do reszty to nie mam pewności :D

kontynuujcie ;)

nie chce mi się ...film oglądam...
też teraz jestem w stanie...
druga szklaneczka winka...jeszcze jedna a może być różnie...

taki fajny temat chciałem założyć by podyskutować ale mod mi nie pozwolił...;D
alem żem przewidującym jest to żem kopię se zmajstrował...;D

po filmie i kolejnej szklaneczce kto wie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza