Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Siedź i słuchaj i klaskaj niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 12:58
~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/placa-byle-nie-wygral-pis-nowa-lawina-wplat-na-partie-donalda-tuska-6890895893682784a

Brawo Panie Tusk !


Byleby wygrał Tusk w OFE jeszcze trochę zostało chyba jakieś 140mld i znowu nie będą to piniondze Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 18:57
"zero" już dupsko ćwiczy przed odsiadką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Willa plus niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 19:04
Dzisiaj rozmawiałem z emerytem kolejarzem który twierdzi ,że tak jest mu dobrze ,że nigdy tyle nie dostał ,twierdzi ,że podnieśli mu emeryturę o 500 zł 2300 zł dostał podwyżki na deputat węglowy dla kolejarzy ,oraz 13 emeryturę . Ale jak spytałem ile zdrożała żywność ,prąd ,czynsz ,to powiedział ,że nie chodzi do sklepu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 19:59
~~Willa plus napisał(a): Dzisiaj rozmawiałem z emerytem kolejarzem który twierdzi ,że tak jest mu dobrze ,że nigdy tyle nie dostał ,twierdzi ,że podnieśli mu emeryturę o 500 zł 2300 zł dostał podwyżki na deputat węglowy dla kolejarzy ,oraz 13 emeryturę . Ale jak spytałem ile zdrożała żywność ,prąd ,czynsz ,to powiedział ,że nie chodzi do sklepu .


Ty do pana Tuska idź i siedź słuchaj klaskaj i dostaniesz mikrofon:) ..tylko nie pytaj pana........o nic..........najlepiej...........możesz zaprosić pana na kolację i podasz mu ceny w sklepie .......to go rajcuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Godecja niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 20:25
"Panie Kaczyński, doprowadził pan do zahamowania rozwoju, do destabilizacji makroekonomicznej, do wzrostu nędzy i braku perspektyw rozwoju gospodarczego polskiej gospodarki. Takie jest podsumowanie rządów pana i pana akolitów"
Dalej Grabowski kolejny raz zwrócił się do prezesa PiS. "Panie Kaczyński, mówił pan 8 lat temu, że za pana rządów to 3 miliony ludzi będą wyjeżdżały co roku na wakacje do Egiptu. A pana doradca, ten gejzer intelektualny PiS-u Marek Suski, szef doradców politycznych premiera, mówił, że bardzo dobrze, że budujemy lotnisko w Radomiu, bo z Radomia będzie bliżej do Egiptu. Lotnisko właśnie teraz z pompą się uruchamiało, ale z trudnością przyciąga do siebie jakiekolwiek loty. Więc to jest podsumowanie czteroletnich rządów PiS-u w dziedzinie gospodarczej" – przekonuje ekonomista.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 20:49
https://tvn24.pl/go/programy,7/czarno-na-bialym-odcinki,11367/odcinek-2398,S00E2398,1051457

CELA+ dla zbyszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Tojeść niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 21:09
~~Stasiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Willa plus napisał(a): Dzisiaj rozmawiałem z emerytem kolejarzem który twierdzi ,że tak jest mu dobrze ,że nigdy tyle nie dostał ,twierdzi ,że podnieśli mu emeryturę o 500 zł 2300 zł dostał podwyżki na deputat węglowy dla kolejarzy ,oraz 13 emeryturę . Ale jak spytałem ile zdrożała żywność ,prąd ,czynsz ,to powiedział ,że nie chodzi do sklepu .


Ty do pana Tuska idź i siedź słuchaj klaskaj i dostaniesz mikrofon:) ..tylko nie pytaj pana........o nic..........najlepiej...........możesz zaprosić pana na kolację i podasz mu ceny w sklepie .......to go rajcuje

~~Stasiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Willa plus napisał(a): Dzisiaj rozmawiałem z emerytem kolejarzem który twierdzi ,że tak jest mu dobrze ,że nigdy tyle nie dostał ,twierdzi ,że podnieśli mu emeryturę o 500 zł 2300 zł dostał podwyżki na deputat węglowy dla kolejarzy ,oraz 13 emeryturę . Ale jak spytałem ile zdrożała żywność ,prąd ,czynsz ,to powiedział ,że nie chodzi do sklepu .


Ty do pana Tuska idź i siedź słuchaj klaskaj i dostaniesz mikrofon:) ..tylko nie pytaj pana........o nic..........najlepiej...........możesz zaprosić pana na kolację i podasz mu ceny w sklepie .......to go rajcuje

panie Stasiek ,większej bzdury nie CZYTAŁEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Czubatka niezalogowany
25 kwietnia 2023r. o 22:13
~~Szmaragdowa Godecja napisał(a): "Panie Kaczyński, doprowadził pan do zahamowania rozwoju, do destabilizacji makroekonomicznej, do wzrostu nędzy i braku perspektyw rozwoju gospodarczego polskiej gospodarki. Takie jest podsumowanie rządów pana i pana akolitów"
Dalej Grabowski kolejny raz zwrócił się do prezesa PiS. "Panie Kaczyński, mówił pan 8 lat temu, że za pana rządów to 3 miliony ludzi będą wyjeżdżały co roku na wakacje do Egiptu. A pana doradca, ten gejzer intelektualny PiS-u Marek Suski, szef doradców politycznych premiera, mówił, że bardzo dobrze, że budujemy lotnisko w Radomiu, bo z Radomia będzie bliżej do Egiptu. Lotnisko właśnie teraz z pompą się uruchamiało, ale z trudnością przyciąga do siebie jakiekolwiek loty. Więc to jest podsumowanie czteroletnich rządów PiS-u w dziedzinie gospodarczej" – przekonuje ekonomista.

zahamowania rozwoju mafii watowskich, pełna zgoda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza