Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~donek niezalogowany
2 maja 2023r. o 12:04
No dobra znowu jestem bo mi stara szlaban zrobiła, że za bardzo dużo prawdy mówie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
2 maja 2023r. o 12:20
Yogi powiedział, że się dziwi Horusowi, że cały swój program ujawnił:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
2 maja 2023r. o 12:40
Ponoć liczy na wyższą emeryturę za peło:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
2 maja 2023r. o 12:47
Ten poseł z peło co go donek zawiesił , mówił coś że peło chce wprowadzić pietnastą emeryturę? czy coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
2 maja 2023r. o 12:53
No właśnie o tym mówię Bubu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
2 maja 2023r. o 13:05
Ponoć cena za dwie ryby w wysokości 78zł + frytki dodatki i napoje zwaliło donka z nóg.
Horus ty to ogarniasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
2 maja 2023r. o 13:15
~~Horus napisał(a): a wiesz że mnie to trochę zastanawia? ...czy zwala z nóg?...nie wiem ...
ale jeszcze w tamtym roku w lipcu w Międzyzdrojach za obiad z dwóch porcji halibuta w fajnej restauracyjce po prawej stronie Alei Gwiazd zapłaciliśmy 112 zł ...
ile w tym roku będzie jeszcze nie wiem ...
może skończy się tylko na frytkach i surówce...;D


Donek da ci połowę z tego tylko na szparagi na miesiąc pojedziesz za pół darmo:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 13:26
a co to są szparagi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.