Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~donek niezalogowany
2 maja 2023r. o 13:46
Piętnastą emeryturę mogę wam obiecać, spokojnie:) tylko niech nikt starej nic nie donosi, bo mi znowu szlaban przyprawi :)
Tak że spoko:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Ciemiernik niezalogowany
2 maja 2023r. o 14:25
Dzień odsunięcie PiSu od wszelkiej władzy powinien zostać ustanowiony Świętem Odrodzenia Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
2 maja 2023r. o 15:22
Z ust mi to ująłeś nikt lepiej ale ciszej bo wiesz stara czuwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Wiciokrzew niezalogowany
2 maja 2023r. o 16:41
~~Krwawosiny Ciemiernik napisał(a): Dzień odsunięcie PiSu od wszelkiej władzy powinien zostać ustanowiony Świętem Odrodzenia Polski.

Zomowsko/ubeckiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
2 maja 2023r. o 16:48
Horusoo i mojej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 maja 2023r. o 16:59
a kogo to dzisiaj obchodzi kto i z jakiej partyjki będzie kopał w dupę Polaka?
kto mi napisze jak nazywała się JEDNA partia która tego kiedykolwiek nie robiła?

przekleństwem Polski było dojście do władzy piSSowskiej bandy karierowiczów ,malwersantów ,oszustów i nieuków...
teraz po prostu mamy ''kumulację '' ;D

a to kolejny przykład ...
''Między Unią Europejską a Pfizerem trwa spór o szczepionki przeciwko COVID-19. Pomimo praktycznego wygaśnięcia pandemii oraz zastopowania akcji szczepień, zgodnie z podpisaną umową, państwa UE są zobowiązane do zakupu kolejnych partii preparatu.
Te mają napływać do UE jeszcze w tym i w przyszłym roku. Praktycznie wszystkie szczepionki z tych dostaw zostaną wkrótce zniszczone. Nie tylko w Polsce nie ma bowiem chętnych na szczepienie się przeciwko COVID-19. Mimo to, zapisy umowy są nadal w mocy i rządy muszą za preparaty zapłacić.''

a co ciekawe ten cały Pfizer teraz ma spore kłopoty z pozwami cywilnymi ...
czy to obchodzi jakieś szumowiny z piSS?..

.PRZECIEŻ TO NIE ONI PŁACĄ A TYLKO SIĘ BOGACĄ ...

taki to we mnie obudził się Krasicki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
2 maja 2023r. o 21:04
Qrna , dziad wreszcie wykorkował , czy dalej egzystuje ? 2 szampany po 6 zł mi się psują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Tamaryszek niezalogowany
2 maja 2023r. o 21:43
Jadnak PIS i jego posłowie (osłowie ) to szlachetna partia jeżdżą po Kraju i rozdają strażakom kartonowe promesy na nowe samochody i sprzęt ,tylko ,że te pieniądze to są z budżetu państwa a nie partyjne ,mało tego do tych promes 50 % dokładają Samorządy ,,Lista zaproszonych gości sporządzana jest w sztabach wojewódzkich wraz z działaczami PIS ,nigdzie nie są zapraszani posłowie z opozycji żeby nie myśleli strażacy ,że to pieniądze z budżetu państwa .Kiedy ten ciemny lud otworzy oczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu