Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

14240
M21W2
15 maja 2023r. o 15:54
Janusz , to żadna licytacja tylko dane GUS organu który tym się zajmuje .
Szlachetna paczka i przywidywania dziennikarzy nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 15:56
jak zaczniesz pisać i podpisywać się jak normalny człowiek może znajdzie się ktoś kto zechce z tobą popisać ...
w tej chwili miernoto musisz na to poczekać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 maja 2023r. o 15:58
~~Falkonetti napisał(a): Lucjan chcesz się tutaj teraz ''licytować'' na liczby?
a może tylko napisz że zarówno za po jak i piSS była bieda...



Nie ma kraju w którym nie ma większej lub mniejszej biedy , zgoda że za PO i PiS też była i jest , różna co wykazałem jest skala tej biedy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 15:59
M21W2 napisał(a): Janusz , to żadna licytacja tylko dane GUS organu który tym się zajmuje .
Szlachetna paczka i przywidywania dziennikarzy nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia .


Lucjan ..każdy ośrodek sondażowy przeprowadza swoje ankiety a te później życie konfrontuje z danymi GUS-u ...
popatrz na ankiety piSS w sprawie inflacji...co one mówią?
a dzisiaj GUS- przedstawił poziom inflacyjny jaki został przez nich wyliczony...i jest to 14,7 ...
komu więc mam wierzyć? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
15 maja 2023r. o 16:03
~~Falkonetti napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Janusz , to żadna licytacja tylko dane GUS organu który tym się zajmuje .
Szlachetna paczka i przywidywania dziennikarzy nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia .


Lucjan ..każdy ośrodek sondażowy przeprowadza swoje ankiety a te później życie konfrontuje z danymi GUS-u ...
popatrz na ankiety piSS w sprawie inflacji...co one mówią?
a dzisiaj GUS- przedstawił poziom inflacyjny jaki został przez nich wyliczony...i jest to 14,7 ...
komu więc mam wierzyć? ;D



Nie znam ankiet PiS , nawet mnie nie interesują tak samo jak ankiety pozostałych partii , wierzę w to co podaje GUS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
15 maja 2023r. o 16:04
"To była ścisła tajemnica". Wiemy, kto wymyślił 800 plus https://wiadomosci.wp.pl/to-byla-scisla-tajemnica-wiemy-kto-wymyslil-800-plus-6898278461352704a


kaczynski będziesz siedział i pompowanie inflacji nie swoimi pystymi pieniędzmi cię nie uratuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 16:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): Lucjan chcesz się tutaj teraz ''licytować'' na liczby?
a może tylko napisz że zarówno za po jak i piSS była bieda...



Nie ma kraju w którym nie ma większej lub mniejszej biedy , zgoda że za PO i PiS też była i jest , różna co wykazałem jest skala tej biedy .

masz rację ...bieda zawsze była i zawsze będzie ...
zastanawia tylko skala zaklinania rzeczywistości ...

a to obecnych nie(rządów) obecnie przyprawia o zawrót głowy ...
odejdę od tematu biedy i popatrz na to...
leci sobie nad Polską rakieta którą widzą radary a później w tajemniczy sposób z nich znika...
leci sobie nad Polską balon i znika ...poszukiwania trwają ...;D
teraz nad lotniskiem o mało nie dochodzi do kolizji z wielkim dronem i radary i wieża go nie widzi...

uważasz to za normalne?
a co mówi tvszczujnia?
NIC SIĘ NIE STAŁO...;D

tak że Lucjan wszystko zależy od albo ''sondażowni'' albo od tego kto jaki przekaz potrafi racjonalnie ocenić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
15 maja 2023r. o 16:35
Jasiaczku Tuskowe łopozycyjne i w dodatku wolne media łapią się wszystkiego co się da żeby uderzyć w PiS, ......teraz idzie bieda.

Łykasz to jak pelikan:) na zdrowie Janiczku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.