Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 21:50
Marsz 4 czerwca zdaje się niepokoić Prawo i Sprawiedliwość, ale nikt w szeregach partii raczej nie mówi o tym głośno.

"Raczej", bo na chwilę szczerości w tej sprawie zdobył się były minister rolnictwa, a dziś europoseł Krzysztof Jurgiel. W rozmowie z Radomirem Witem z TVN24 ocenił efekty marszu Donalda Tuska.

– Udało się opozycji, czy panu Tuskowi (...) zgromadzić wiele osób, które popierają jego kierunek działania. Myślę, że to w miarę udane przedsięwzięcie, jak to będzie dalej, zobaczymy – powiedział.

Dziennikarz stacji dopytywał, czy zdaniem polityka marsz będzie miał wpływ na wybory, na co Jurgiel odpowiedział:

– Na pewno jeśli tyle osób się zebrało i pan Donald Tusk będzie dalej prezentował jakieś programy w tym zakresie, to sądzę, że te osoby – jest bardzo duże prawdopodobieństwo – zagłosują – skomentował.

Słysząc to, Radomir Wit dopytywał dalej. – Czyli zrobiła na panu wrażenie ta frekwencja? – słyszymy. – Może nie wrażenie, ale jako pozytywne działanie – odpowiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimny Lech niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 10:21
Jeśli ktoś nie podziwia PiS to znaczy, że reprezentuje sobą „ludzi o niewystarczających kwalifikacjach umysłowych”. Inne wytworne określenia to: „zdradzieckie mordy”, „chamska hołota”, „ruskie onuce”, „ludzie najgorszego sortu”, „element animalny”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 12:33
Jest akt oskarżenia przeciwko matołuszowi oszustowi vel pinokio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Nachyłek niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 12:53
Co to za marsz jak nie było polskich flag tylko niemieckie tak skomentował to pisowski niedorozwój po podstawówce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:10
@politicalchang7
PO– 35,9% (+0,9) 197
PiS– 24,4% (-0,3) 129
PL2050-PSL– 13,6% (-1,4) 71
Konf– 7,7% (+0,1) 30
SP– 6,3% (+1,0) 13
Lew– 6,2% (-1,0) 11
Agro– 5,9% (+0,7) 8
Najsłabszym pkt opozycji Lewica, która wyraźnie zbliża się do progu wyb. Na notowania wpływa niepopularny lider W. Czarzasty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan z Ocic niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:52
Powiem tak. Młodzi będą mieli przekichane. To że PIS kradnie ludzie starsi i w średnim wieku mają to w tyłku głęboko, jak i ja. To młodzi powinni walczyć o kraj, o demokrację, o prawa, o posadzenie do więzień cwaniaków partyjnych, itd, Ale oni wolą łazić na imprezy, dopasowywać rurki i ogłaszać, jakiej są płci każdego dnia. Ten świat zasługuje na wymarcie. My starsi już swoje przeżyliśmy i chyba nie było najgorzej. Pomimo, że była komuna, było biednie, o wszystko trzeba było się starać, ale było jako tako. Były przyjaźnie, takie prawdziwe, a nie te udawane, jakie dziś się spotyka na FB itp. portalach. Każdy miał zagwarantowaną pracę, nieważne, że zarabiało się grosze. Człowiek się cieszył z byle głupoty w sumie, jak np upolował kawę w sklepie, a już jak kupił jeansy w pewexie, to była mega radość. dziś wszystko spowszedniało. Dobra są na wyciągnięcie ręki. Nawet, jak kogoś nie stać, to bierze kredyt. Kupi, pocieszy się zabawką parę dni i zastanawia się, jakim kolejnym zakupem podkręcić swoje ego, zasłonić kompleksy. Świat dzisiejszy to już nie mój świat. Nie identyfikuje się z nim w żaden sposób. Także, jak Rosja zrobi najazd na Polskę, to mnie to totalnie nie rusza. Pewnie będzie jakaś obawa, ale prędzej o to, żeby nie umrzeć w jakichś męczarniach, niż w ogóle przed śmiercią.
Ale młodzi będą mieli przekichane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja też Lucjan z Ocic niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 16:50
~~Lucjan z Ocic napisał(a): Powiem tak. Młodzi będą mieli przekichane. To że PIS kradnie ludzie starsi i w średnim wieku mają to w tyłku głęboko, jak i ja. To młodzi powinni walczyć o kraj, o demokrację, o prawa, o posadzenie do więzień cwaniaków partyjnych, itd, Ale oni wolą łazić na imprezy, dopasowywać rurki i ogłaszać, jakiej są płci każdego dnia. Ten świat zasługuje na wymarcie. My starsi już swoje przeżyliśmy i chyba nie było najgorzej. Pomimo, że była komuna, było biednie, o wszystko trzeba było się starać, ale było jako tako. Były przyjaźnie, takie prawdziwe, a nie te udawane, jakie dziś się spotyka na FB itp. portalach. Każdy miał zagwarantowaną pracę, nieważne, że zarabiało się grosze. Człowiek się cieszył z byle głupoty w sumie, jak np upolował kawę w sklepie, a już jak kupił jeansy w pewexie, to była mega radość. dziś wszystko spowszedniało. Dobra są na wyciągnięcie ręki. Nawet, jak kogoś nie stać, to bierze kredyt. Kupi, pocieszy się zabawką parę dni i zastanawia się, jakim kolejnym zakupem podkręcić swoje ego, zasłonić kompleksy. Świat dzisiejszy to już nie mój świat. Nie identyfikuje się z nim w żaden sposób. Także, jak Rosja zrobi najazd na Polskę, to mnie to totalnie nie rusza. Pewnie będzie jakaś obawa, ale prędzej o to, żeby nie umrzeć w jakichś męczarniach, niż w ogóle przed śmiercią.
Ale młodzi będą mieli przekichane

Nie znam Cię ale chętnie wypił bym z Tobą kielicha i pocieszył sfrustrowanego Lucusia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Miłek niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 20:49
~~Lucjan z Ocic napisał(a): Powiem tak. Młodzi będą mieli przekichane. To że PIS kradnie ludzie starsi i w średnim wieku mają to w tyłku głęboko, jak i ja. To młodzi powinni walczyć o kraj, o demokrację, o prawa, o posadzenie do więzień cwaniaków partyjnych, itd, Ale oni wolą łazić na imprezy, dopasowywać rurki i ogłaszać, jakiej są płci każdego dnia. Ten świat zasługuje na wymarcie. My starsi już swoje przeżyliśmy i chyba nie było najgorzej. Pomimo, że była komuna, było biednie, o wszystko trzeba było się starać, ale było jako tako. Były przyjaźnie, takie prawdziwe, a nie te udawane, jakie dziś się spotyka na FB itp. portalach. Każdy miał zagwarantowaną pracę, nieważne, że zarabiało się grosze. Człowiek się cieszył z byle głupoty w sumie, jak np upolował kawę w sklepie, a już jak kupił jeansy w pewexie, to była mega radość. dziś wszystko spowszedniało. Dobra są na wyciągnięcie ręki. Nawet, jak kogoś nie stać, to bierze kredyt. Kupi, pocieszy się zabawką parę dni i zastanawia się, jakim kolejnym zakupem podkręcić swoje ego, zasłonić kompleksy. Świat dzisiejszy to już nie mój świat. Nie identyfikuje się z nim w żaden sposób. Także, jak Rosja zrobi najazd na Polskę, to mnie to totalnie nie rusza. Pewnie będzie jakaś obawa, ale prędzej o to, żeby nie umrzeć w jakichś męczarniach, niż w ogóle przed śmiercią.
Ale młodzi będą mieli przekichane


Pamiętamy cie chopie jak żeś chciał segregacji i dyskryminacji niezaszprycowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza