Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Gołębi Wiąz niezalogowany
9 lipca 2023r. o 20:51
~~Szafirowy Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo PiS napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurko napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.


I tu właśnie dobrze ująłeś
„Mnie stać na prywatną opiekę medyczną”
ponieważ dzielisz drogę życiową z panią
Doktor …
która powinna się trzymać przysięgi
„Primum non nocere”
i nie przepisywać losowych tabletek pacjentom….
użyłeś nazwy PiSia ciemnota ??
a ja jestem pewien że gdyby nie „Koperty”
tej PiSiej ciemnoty przynoszone twojej pani
Doktor , nie stać by było ciebie jaśnie oświecony na prywatną opiekę medyczną…
Napisałeś lekarze nie maja wpływu na system
Hmm … a może taki system im pasuje
bo cóż będzie jak zabraknie argumentacji
dla PiSiej ciemnoty ???
„KOPERTY” przestaną napływać …
i nie będzie już prywatnej medycyny….



Malinowy nosie ,cieszy mnie stan służby zdrowia , która wyraźnienie nie służy biednemu elektoratowi PIS . Nie mają pieniędzy na prywatną wizytę , to do piachu . Zdradzieckie mordy ktoś wybrał ,ktoś na nich głosował . Cierp ciało skoroś chciało.
A w ostatnim roku grono polskich milionerów powiększyło się o ponad 300 PISich nominatów.
Brawo PIS.

I tego im właśnie zazdroszczą typy twego pokroju POwsinogi POwskie ,
zaradny nie oznacza zaraz złodziej ….
Przestań narzekać bierz szpadel i do pracy

Faktycznie może wykopie tym szpadlem ze 3 miliony i dołączy do grona pisowskich milionerów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
9 lipca 2023r. o 21:04
~~Gołębi Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szafirowy Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brawo PiS napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurko napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Swoją drogę życiową dzielę z pewną panią doktor i wiem z pierwszej ręki jaką patologią jest organizacja polskiej służby zdrowia i jak tą patologię pogłębił PiS. Jeżeli pacjent przychodzi z na prawdę czymś poważnym ,to lekarz w przychodni nie ma możliwości zająć się nim odpowiednio ,bo w praktyce jest to systemowo zablokowane. Niektórzy lekarze się przejmują i stają na głowie zarywając czas prywatny, a inni cynicznie na to leją przepisując pacjentom losowe tabletki ,bo i tak nie mają żadnego wpływu na system. Mnie stać na prywatną opiekę medyczną, ale głosująca PiSia ciemnota na socjalu zwykle nie. Z drugiej strony taki stan rzeczy naturalnie redukuje wielkość elektoratu PiSu.


I tu właśnie dobrze ująłeś
„Mnie stać na prywatną opiekę medyczną”
ponieważ dzielisz drogę życiową z panią
Doktor …
która powinna się trzymać przysięgi
„Primum non nocere”
i nie przepisywać losowych tabletek pacjentom….
użyłeś nazwy PiSia ciemnota ??
a ja jestem pewien że gdyby nie „Koperty”
tej PiSiej ciemnoty przynoszone twojej pani
Doktor , nie stać by było ciebie jaśnie oświecony na prywatną opiekę medyczną…
Napisałeś lekarze nie maja wpływu na system
Hmm … a może taki system im pasuje
bo cóż będzie jak zabraknie argumentacji
dla PiSiej ciemnoty ???
„KOPERTY” przestaną napływać …
i nie będzie już prywatnej medycyny….



Malinowy nosie ,cieszy mnie stan służby zdrowia , która wyraźnienie nie służy biednemu elektoratowi PIS . Nie mają pieniędzy na prywatną wizytę , to do piachu . Zdradzieckie mordy ktoś wybrał ,ktoś na nich głosował . Cierp ciało skoroś chciało.
A w ostatnim roku grono polskich milionerów powiększyło się o ponad 300 PISich nominatów.
Brawo PIS.

I tego im właśnie zazdroszczą typy twego pokroju POwsinogi POwskie ,
zaradny nie oznacza zaraz złodziej ….
Przestań narzekać bierz szpadel i do pracy
Faktycznie może wykopie tym szpadlem ze 3 miliony i dołączy do grona pisowskich milionerów.


Musisz najpierw zapisać się do pisu potem parę lat lizać jaja tym co stoją szczebel wyżej, a potem może boss pozwoli ci wykopać te trzy bańki. Inaczej zapomnij.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurek niezalogowany
10 lipca 2023r. o 6:50
W ten weekend na Jasnej Górze odbywa się spotkanie Rodziny Radia Maryja pod hasłem "Wierzę w Święty Kościół". Brał w nim udział także założyciel Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk.Stwierdził on, że UE czyha na to, żeby nas wchłonąć, a Polacy, którzy chcą strefy euro, to sprzedawczyki.

Chciałem zrobić duży przelew w euro na rzecz Radia Maryja, ale nie chcę Ojcu Tadeuszowi robić przykrości. On tak się Ojro brzydzi.
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
10 lipca 2023r. o 7:14
https://www.o2.pl/informacje/zabawna-wpadka-prezesa-pis-zaskoczona-kobieta-szybko-cofnela-reke-6917760853117792a

kłamca i złodziej smoleński pocałował własną rękę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
10 lipca 2023r. o 7:33
~~Herr Jurek napisał(a): W ten weekend na Jasnej Górze odbywa się spotkanie Rodziny Radia Maryja pod hasłem "Wierzę w Święty Kościół". Brał w nim udział także założyciel Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk.Stwierdził on, że UE czyha na to, żeby nas wchłonąć, a Polacy, którzy chcą strefy euro, to sprzedawczyki.

Chciałem zrobić duży przelew w euro na rzecz Radia Maryja, ale nie chcę Ojcu Tadeuszowi robić przykrości. On tak się Ojro brzydzi.
.


Przelewaj bracie , Ojciec jakoś to przeżyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przedsiębiorca niezalogowany
10 lipca 2023r. o 12:43
https://www.money.pl/gospodarka/kaczynski-idziemy-dobra-droga-prof-orlowski-prezes-pis-zakupow-sam-nie-robi-i-nie-zna-cen-6918048747832961v.html


kłamczyński obleśny tuman
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
10 lipca 2023r. o 20:14
https://tvn24.pl/polska/czestochowa-politycy-pis-na-pielgrzymce-radia-maryja-ksiadz-alfred-wierzbicki-komentuje-7215433

Maryja płacze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Plektrantus niezalogowany
10 lipca 2023r. o 20:19
https://youtu.be/RDnoXqqXdNc


Mocne przemówienie, szczególnie koniec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza