Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
9 lipca 2023r. o 9:20

PiS rabuje i rujnuje z pełną aprobatą swoich antypolskich wyborców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PIS niezalogowany
9 lipca 2023r. o 11:50
Taka scena z udziałem Jarosława Kaczyńskiego ,podczas pikniku w Pułtusku do prezesa PiS podeszła młoda kobieta z dzieckiem. Wicepremier wziął niemowlę na ręce i zapozował do zdjęcia.
Takiego dziecka nie miałem na rękach dawno - powiedział prezes PiS
Brawo PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
9 lipca 2023r. o 12:01
~~Brawo PIS napisał(a): Taka scena z udziałem Jarosława Kaczyńskiego ,podczas pikniku w Pułtusku do prezesa PiS podeszła młoda kobieta z dzieckiem. Wicepremier wziął niemowlę na ręce i zapozował do zdjęcia.
Takiego dziecka nie miałem na rękach dawno - powiedział prezes PiS
Brawo PIS.


Różnica między tetrykiem-sklerotykiem, a tym dzieckiem, jest tylko w rozmiarze pampersów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pero niezalogowany
9 lipca 2023r. o 12:15
Pewien badacz , naukowiec z Anglii przeprowadził ciekawy eksperyment. Otóż w kilku krajach na świecie stanął z workiem chleba na ulicach wielkich miast i przechodniom proponował bochenek chleba za godzinę pracy. W Amsterdamie ludzie mówili że to wariat i wezwali pogotowie. W Nowym Jorku policja go zgarnęła za tarasowanie przejścia i zakłócanie porządku. W Nigerii zgłosiło się 4 osoby chętne. W Indiach natomiast nie mógł się opędzić od chętnych i chleb rozdał w momencie. Tak sobie myślę ile by rozdał w Polsce. Za Ryżego pewnie by mu ludzie worek wyszarpali zwłaszcza ci co mieli zeszyty w sklepach pozakładane. A dzisiaj....? Chociaż nie wiem, bo jak ostatnio zapukała do mnie jakaś pijaczyna bym go wspomógł i dałem mu bułkę z wędliną to za chwilę tę bułkę znalazłem na kuble od śmieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Hiacynt niezalogowany
9 lipca 2023r. o 12:24
https://youtu.be/OebNm2aw2_4


BRAWO...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
9 lipca 2023r. o 12:28
~~pero napisał(a): Pewien badacz , naukowiec z Anglii przeprowadził ciekawy eksperyment. Otóż w kilku krajach na świecie stanął z workiem chleba na ulicach wielkich miast i przechodniom proponował bochenek chleba za godzinę pracy. W Amsterdamie ludzie mówili że to wariat i wezwali pogotowie. W Nowym Jorku policja go zgarnęła za tarasowanie przejścia i zakłócanie porządku. W Nigerii zgłosiło się 4 osoby chętne. W Indiach natomiast nie mógł się opędzić od chętnych i chleb rozdał w momencie. Tak sobie myślę ile by rozdał w Polsce. Za Ryżego pewnie by mu ludzie worek wyszarpali zwłaszcza ci co mieli zeszyty w sklepach pozakładane. A dzisiaj....? Chociaż nie wiem, bo jak ostatnio zapukała do mnie jakaś pijaczyna bym go wspomógł i dałem mu bułkę z wędliną to za chwilę tę bułkę znalazłem na kuble od śmieci.



Matka prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka przez całe życie zajmowała się krawiectwem. Pensja przeciętnej krawcowej nie należy do wysokich,zarabiała między 1,2 tys. a 1,5 tys. zł netto miesięcznie. Halina Obajtek wydała w gotówce łącznie 800 tys. zł na akcje firmy ERG Bieruń Folie.
Przy każdej z takich transakcji, udziały za takie same kwoty w tej samej spółce kupował też sam Daniel Obajtek , będąc wójtem Pcimia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
9 lipca 2023r. o 12:34
~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pero napisał(a): Pewien badacz , naukowiec z Anglii przeprowadził ciekawy eksperyment. Otóż w kilku krajach na świecie stanął z workiem chleba na ulicach wielkich miast i przechodniom proponował bochenek chleba za godzinę pracy. W Amsterdamie ludzie mówili że to wariat i wezwali pogotowie. W Nowym Jorku policja go zgarnęła za tarasowanie przejścia i zakłócanie porządku. W Nigerii zgłosiło się 4 osoby chętne. W Indiach natomiast nie mógł się opędzić od chętnych i chleb rozdał w momencie. Tak sobie myślę ile by rozdał w Polsce. Za Ryżego pewnie by mu ludzie worek wyszarpali zwłaszcza ci co mieli zeszyty w sklepach pozakładane. A dzisiaj....? Chociaż nie wiem, bo jak ostatnio zapukała do mnie jakaś pijaczyna bym go wspomógł i dałem mu bułkę z wędliną to za chwilę tę bułkę znalazłem na kuble od śmieci.



Matka prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka przez całe życie zajmowała się krawiectwem. Pensja przeciętnej krawcowej nie należy do wysokich,zarabiała między 1,2 tys. a 1,5 tys. zł netto miesięcznie. Halina Obajtek wydała w gotówce łącznie 800 tys. zł na akcje firmy ERG Bieruń Folie.
Przy każdej z takich transakcji, udziały za takie same kwoty w tej samej spółce kupował też sam Daniel Obajtek , będąc wójtem Pcimia.


szejkowi wolno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Lewizja niezalogowany
9 lipca 2023r. o 13:01
~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pero napisał(a): Pewien badacz , naukowiec z Anglii przeprowadził ciekawy eksperyment. Otóż w kilku krajach na świecie stanął z workiem chleba na ulicach wielkich miast i przechodniom proponował bochenek chleba za godzinę pracy. W Amsterdamie ludzie mówili że to wariat i wezwali pogotowie. W Nowym Jorku policja go zgarnęła za tarasowanie przejścia i zakłócanie porządku. W Nigerii zgłosiło się 4 osoby chętne. W Indiach natomiast nie mógł się opędzić od chętnych i chleb rozdał w momencie. Tak sobie myślę ile by rozdał w Polsce. Za Ryżego pewnie by mu ludzie worek wyszarpali zwłaszcza ci co mieli zeszyty w sklepach pozakładane. A dzisiaj....? Chociaż nie wiem, bo jak ostatnio zapukała do mnie jakaś pijaczyna bym go wspomógł i dałem mu bułkę z wędliną to za chwilę tę bułkę znalazłem na kuble od śmieci.



Matka prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka przez całe życie zajmowała się krawiectwem. Pensja przeciętnej krawcowej nie należy do wysokich,zarabiała między 1,2 tys. a 1,5 tys. zł netto miesięcznie. Halina Obajtek wydała w gotówce łącznie 800 tys. zł na akcje firmy ERG Bieruń Folie.
Przy każdej z takich transakcji, udziały za takie same kwoty w tej samej spółce kupował też sam Daniel Obajtek , będąc wójtem Pcimia.
poszukaj w śród PO owców jakie mają akcje oni ich niepracujące żony matki siostry dzieci włos ci się zjezy.
W Bc najbliżej zobaczysz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza