Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

13926
qwax_
16 października 2017r. o 19:50
falco napisał(a):
qwax_ napisał(a):
falco napisał(a): wiec ja tak mam ...
bo dzisiaj ten głąb spali tylko kukłę a jutro Żyda zakatuje na ulicy

A mógłbyś napisać, co by było, gdyby to nie była kukła Żyda, tylko np. Niemca?
Czy też byłby wyrok bezwzględnego więzienia?


palenie kukły czy to Żyda czy Niemca ,Eskimosa czy Rosjanina jeśli niesie za sobą przekaz przeciwko jakiejś narodowości powinno być bezwzględnie karane
chciałbyś by we Francji czy w Niemczech palono kukły odpowiadające naszej narodowości ?
można dyskutować o karze bezwzględnej ale ostatni wyrok i pózniejsze kpiny na twitterze tego typa jak z tym byłym klechą opijają ''sukces '' to jak splunięcie w oczy temu ''wymiarowi sprawiedliwości ''
o to mi chodzi ...
dzisiejsza ''władza'' daje na to ciche przyzwolenie i stąd tyle bezprawia ...

Napisałeś dużo, ale nie odpowiedziałeś na pytanie: czy spalenie kukły przedstawiającej osobę innej narodowości niż żydowska byłoby karane bezwzględnym więzieniem??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 19:57
Całym sercem proszę nie karmcie tego trolla falco, niech się karmi własną nienawiścią, aż się udławi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 19:57
Całym sercem proszę nie karmcie tego trolla falco, niech się karmi własną nienawiścią, aż się udławi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2017r. o 19:58
qwax_ napisał(a):
falco napisał(a):
qwax_ napisał(a):
falco napisał(a):


nie odpowiedziałem ?

''palenie kukły czy to Żyda czy Niemca ,Eskimosa czy Rosjanina jeśli niesie za sobą przekaz przeciwko jakiejś narodowości powinno być bezwzględnie karane
chciałbyś by we Francji czy w Niemczech palono kukły odpowiadające naszej narodowości ?
można dyskutować o karze bezwzględnej ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 20:01
~~ napisał(a): aleś ty głupi skornie bo zamiast odpowiedzieć grasz wariata



A może on nie gra ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2017r. o 20:02
~~ napisał(a): Całym sercem proszę nie karmcie tego trolla falco, niech się karmi własną nienawiścią, aż się udławi.


dzięki za życzenia ...
wiem że na takich jak ty zawsze można liczyć :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
16 października 2017r. o 20:02
~~ napisał(a): Całym sercem proszę nie karmcie tego trolla falco, niech się karmi własną nienawiścią, aż się udławi.


serce nigdy nie dyktuje takich twierdzeń
umysł natomiast tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 października 2017r. o 20:08
falco napisał(a):
~~ napisał(a): Całym sercem proszę nie karmcie tego trolla falco, niech się karmi własną nienawiścią, aż się udławi.


dzięki za życzenia ...
wiem że na takich jak ty zawsze można liczyć :)

Moje słowa niej były do ciebie śmierdzący trollu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza