Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~San Escobar niezalogowany
19 października 2017r. o 22:08
Wszystko dzięki pisowcom stosującym komusze metody podszywania się i oszukiwania. Przegra Polska i pis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 22:31
Najsmutniejsze że nie widzisz swojej przegranej. Nie wiem za jakie grzechy Bozia cię skarała rozum odbierając.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 22:33
falco napisał(a): szybciej ty się ''przewrócisz '';)

''Poseł PiS Stanisław Pięta postanowił zabrać głos w sprawie trwającego od początku października protestu głodowego lekarzy rezydentów. – Gdybym ja był ministrem, to jeszcze o połowę zmniejszyłbym im zapowiadane podwyżki –powiedział parlamentarzysta w rozmowie z „Super Expressem”.

Całe stado lewackich celebrytów kręci się wokół tego towarzystwa lekarzy. Widzimy myszkę agresorkę (posłankę Nowoczesnej Kamilę Gasiuk-Pihowicz - red.) czy przebrzmiałe gwiazdy kina – wyjaśnił Pięta. Poseł zaznaczył, że gdyby to od niego zależało, zmniejszyłby podwyżki dla rezydentów o połowę. – Rezydenci nie powinni dostać grosza więcej niż to, co zaproponował im minister zdrowia. Gdybym ja był ministrem, to jeszcze o połowę zmniejszyłbym im zapowiadane podwyżki – zapowiedział parlamentarzysta. ''

ile ty zarabiasz (p)ośle ?
tobie warto dać najniższą krajową ...
oni ratują życie a ty innym zabierasz zdrowie ...

Posel Pieta wzmacnia moje zdrowie. Rezydenci sa na etapie nauki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Juhas niezalogowany
19 października 2017r. o 22:33
Nie wiem kim jesteś tchórzliwy anonimie , przeinaczając mój Nick w obraźliwy , wypalona mózgownica nic ciekawszego nie zaproponowała ???? , jak jesteś taki mądry i odważny na forum ,proponuje spotkajmy się jutro na stadionie przy Spółdzielczej ,
pouczenie będzie przekazane w odpowiedniej konstelacji . Głowo samca owcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 października 2017r. o 22:35
~~San Escobar napisał(a): Wszystko dzięki pisowcom stosującym komusze metody podszywania się i oszukiwania. Przegra Polska i pis.
Totalna opozycja oszukuje. Ulica i zagranica,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO niezalogowany
20 października 2017r. o 9:19
Oszukuje to teraz pis - lekarzy i to jest na pewno.Bo to wstyd żeby niebyło na nasze zdrowie skoro się muwi że jest się taki wspaniały -chipokryzja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 października 2017r. o 9:27
~~oLO napisał(a): Oszukuje to teraz pis - lekarzy i to jest na pewno.Bo to wstyd żeby niebyło na nasze zdrowie skoro się muwi że jest się taki wspaniały -chipokryzja

A kiedy bylo na nasze zdrowie. Po takiej ortografii z pewnoscia zabraknie nie tylko na zdrowie, ale i na szkolnictwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
20 października 2017r. o 9:33
~~ napisał(a):
~~San Escobar napisał(a): Wszystko dzięki pisowcom stosującym komusze metody podszywania się i oszukiwania. Przegra Polska i pis.
Totalna opozycja oszukuje. Ulica i zagranica,



oszukują nas szkodniki totalne czyli pis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza