Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~. niezalogowany
20 października 2017r. o 11:21
No i?
Jednego ...a mogło być mniej. Ty też zaprotestuj w podobny sposób. Może ktoś wtedy zwróci uwagę na twoje śmieszkowate biadolenie., intelektualny rowie mariański.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
20 października 2017r. o 11:22
Jak to wszysztko robiło po to było ok, a teraz nagle skowyt psów oddanych do schroniska?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 października 2017r. o 11:55
~~San Escobar napisał(a): Natomiast chciałbym, aby prezes PiS i PiS-owska nomenklatura przyjęła do wiadomości, że moja śmierć bezpośrednio ich obciąża, i że mają moją krew na swoich rękach.

Siedem lat temu byly dzialacz PO zastrzelil czlonka parti PIS.
To nie byla krew na rekach, to bylo morderstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 października 2017r. o 12:25
~~San Escobar napisał(a):





Natomiast chciałbym, aby prezes PiS i PiS-owska nomenklatura przyjęła do wiadomości, że moja śmierć bezpośrednio ich obciąża, i że mają moją krew na swoich rękach.

oooo jak mi wszystko jedno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
20 października 2017r. o 12:35
Propozycja dla tego i podobnych jemu ludzi:
Poproście waszego lorda tuska o część pieniędzy, które za krec ał za swoich rządów, wybudujcie sobie szubienice, tak po sto w każdym większym mieście i co godzinę wieszajcie się w imię protestu. Wcześniej będziecie mogli wygłosić głośno swoje pierdy, których i tak nikt nie będzie słuchał.
Przynajmniej Pis nie będzie wydawał pieniędzy na kampanie wyborczą, bo sami wyborcy opozycji się zniszczą.
kURCZE, ALE WTEDY BYŁOBY PIĘKNIE W POLSCE

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
20 października 2017r. o 12:48
pis nie wygra żadnych wyborów. Ludzie mają was dość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
20 października 2017r. o 12:49
jacy ludzie? Chyba tylko zdradzieckie mordy odciągnięte od koryta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
20 października 2017r. o 12:53
~~. napisał(a): jacy ludzie? Chyba tylko zdradzieckie mordy odciągnięte od koryta


zdradzieckie mordy to jest pis zdradzający, sprzedający, dzielący Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne