Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Bandyci z pisu niezalogowany
11 września 2024r. o 18:37
Dzisiaj ok. godz. 16 na warszawskim lotnisku agenci CBA zatrzymali byłego posła do PE Ryszarda Cz. W tym samym czasie w Warszawie została zatrzymana jego żona Emilia H." - przekazał Jacek Dobrzyński, rzecznik MSWiA. Sprawa dotyczy lewych dyplomòw dla pisowskich tumanòw a także 243 innych przestępstw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
11 września 2024r. o 19:30
Spokojnie, nic na Ryśka nie mają. Liczą, że się złamie i rozpruje na Jarosława, ale się przeliczą. Chłop co w lutym przy 30 stopniach mrozu ciął motorynką z Polski do Brukseli nie pęknie przy byle wyrywaniu paznokci przez oprawców Bodnara.
Będą tortury stulecia , ale On wytrzyma , był w Samoobronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
11 września 2024r. o 19:35
~~Bandyci z pisu napisał(a): Dzisiaj ok. godz. 16 na warszawskim lotnisku agenci CBA zatrzymali byłego posła do PE Ryszarda Cz. W tym samym czasie w Warszawie została zatrzymana jego żona Emilia H." - przekazał Jacek Dobrzyński, rzecznik MSWiA. Sprawa dotyczy lewych dyplomòw dla pisowskich tumanòw a także 243 innych przestępstw



To, że ich zatrzymano to efekt zeznań przebywającego od kilku miesięcy w areszcie byłego już rektora Collegium Humanum Pawła Czarneckiego. Wiadomo o nim tyle, że "składa obszerne wyjaśnienia" czyli sypie wszystko i wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
11 września 2024r. o 21:24
W USA skazany przestępca ma blisko 50% poparcia i jest poważnym kandydatem na kolejnego prezydenta w kolebce demokracji.
W Polsce goście od PiSich prymitywnych geszeftów brylują w mediach (żeby tylko prawicowych) i mają się świetnie.
A prawym się to wszystko klei. Zero refleksji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
11 września 2024r. o 21:40
rysiu czarnecki wraz z małżonką ostatnią kilometròwkę rozliczyli autem więziennym w drodze do ZK gdzie będą torturowani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Kalia niezalogowany
12 września 2024r. o 15:52
— Słyszałem o tym, że miał jeździć kabrioletem i traktowałem to jako żart, bo uważam, że to jest tak nieprawdopodobne — wyjaśnił Kaczyński. Podkreślił, że mówi o swoich odczuciach, a nie o sprawie z pespektywy toczącego się śledztwa. — Traktowałem to po prostu jako żarty — dodał polityk. Zapowiedział też, że wnioski wyciągnie dopiero po ogłoszeniu ewentualnego wyroku.''

i dla ''żartu'' unijna organizacja każde temu złodziejowi oddawać ukradzioną kaskę..;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cytrynowobiały Chaber niezalogowany
12 września 2024r. o 16:21
~~Biskupia Kalia napisał(a): — Słyszałem o tym, że miał jeździć kabrioletem i traktowałem to jako żart, bo uważam, że to jest tak nieprawdopodobne — wyjaśnił Kaczyński. Podkreślił, że mówi o swoich odczuciach, a nie o sprawie z pespektywy toczącego się śledztwa. — Traktowałem to po prostu jako żarty — dodał polityk. Zapowiedział też, że wnioski wyciągnie dopiero po ogłoszeniu ewentualnego wyroku.''

i dla ''żartu'' unijna organizacja każde temu złodziejowi oddawać ukradzioną kaskę..;D



A ty od złodzieja kiedy oddasz 13 emeryturę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
12 września 2024r. o 16:39
Pisowcu Cieszyński, mamy dobre wiadomości...
Sprawa respiratorów nabrała tempa.
Po zeznaniach dwóch byłych pracowników ministerstwa, Prokurator dysponuje wystarczającym materiałem dowodowym.
Warto już pakować szczoteczkę do zębów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza