Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stowarzyszenie VE-TO wygrało z Jancelewiczem
~Złocistożółty Ogórecznik niezalogowany
7 lutego 2018r. o 15:45
Jak budżet jest własnością mieszkańców to idź niech ci wypłacą twój udział!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Lewizja niezalogowany
7 lutego 2018r. o 16:37
~Złocistożółty Ogórecznik napisał(a): Jak budżet jest własnością mieszkańców to idź niech ci wypłacą twój udział!

3C ; Właśnie złożyłem wniosek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Runianka niezalogowany
7 lutego 2018r. o 18:04
~Złocistożółty Ogórecznik napisał(a): Jak budżet jest własnością mieszkańców to idź niech ci wypłacą twój udział!


Cały czas się pogrążasz takimi stwierdzeniami.

Mam nadzieję, że nie jesteś radnym albo urzędnikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Lewizja niezalogowany
7 lutego 2018r. o 18:13
~~Kirowa Runianka napisał(a):
~Złocistożółty Ogórecznik napisał(a): Jak budżet jest własnością mieszkańców to idź niech ci wypłacą twój udział!


Cały czas się pogrążasz takimi stwierdzeniami.

Mam nadzieję, że nie jesteś radnym albo urzędnikiem.

Albo jest najgłupszym radnym, ewentualnie największym lizusem i marnym urzędniczyną ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Lewizja niezalogowany
8 lutego 2018r. o 12:45
Atak zastępcy burmistrza Relicha na Weto spalił na panewce.Do wyborów ludzie dowiedzą się dużo więcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarna Fortegilla niezalogowany
8 lutego 2018r. o 18:40
~~Cyklamenowa Lewizja napisał(a): Atak zastępcy burmistrza Relicha na Weto spalił na panewce.Do wyborów ludzie dowiedzą się dużo więcej .


Po co to było ?

Mam pytanie : jaki jest dług Gminy Nowogrodziec ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Golteria niezalogowany
8 lutego 2018r. o 19:47
~~Czarna Fortegilla napisał(a):
~~Cyklamenowa Lewizja napisał(a): Atak zastępcy burmistrza Relicha na Weto spalił na panewce.Do wyborów ludzie dowiedzą się dużo więcej .


Po co to było ?

Mam pytanie : jaki jest dług Gminy Nowogrodziec ?

Astronomiczny ,największy w historii Gminy Nowogrodziec .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Robinia niezalogowany
8 lutego 2018r. o 20:17
A jakaś przybliżona kwota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza