Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Jasnofioletowy Ligustr niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 9:03
~~Poczerwieniała Forsycja napisał(a): PO i PSL zhańbiło wszystkich powstańców mając ich przez tyle lat w głębokim poważaniu. Wyrzucali ich z mieszkań i traktowali jak zło konieczne. Oglądajcie dalej TVN ale spróbujcie co jakiś czas przełączyć się na inny kanał. Oglądając tylko TVN jesteście zależni od Niemieckiego i ogólniej od lewackiego punktu widzenia i bezmyślnie powielacie ich narrację. Myślenie wcale nie boli.


oglądaj jarka i puszczaj sobie codziennie jak śpiewa ładnie hymn.
przyglądaj się bele-jakiemu i morawieckiego i patrz jak pięknie oddają kamieniczki Żydom. Myślenie ciebie musi boleć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 sierpnia 2018r. o 11:20
Lucjan Złotkowski - Jestem Polakiem i Europejczykiem , Polska jest częścią Europy , Silna Polska i Europa to nasza racja stanu , na pierwszym miejscu stawiam flagę Polski a obok niej Unijną , tak samo jeżeli chodzi o wartości . Konstytucja RP autorstwa Kwaśniewskiego , Iwańskiego i spółki do poprawki , przypomnę że jest z 1997 r , a od 2004 jesteśmy członkiem Unii . To napisałem ja " narodowy pisowiec , homofob , zaprzaniec " , nie uważam że mamy lepszy lub gorszy sort Polaków ( nie dotyczy polityków ) . -- Ten mój wpis z Facebooka dedykuję Panu M ja narodowy pisowiec , homofob , zaprzaniec a że głosowałem na PiS zostałem - gównojadem . Przemku zadam pytanie - co się z Tobą stało że zniżasz się do poziomu meneli z pod budki z piwem z czasów minionej epoki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 sierpnia 2018r. o 11:22
~~Poczerwieniała Forsycja napisał(a): PO i PSL zhańbiło Oglądajcie dalej TVN ale spróbujcie co jakiś czas przełączyć się na inny kanał. Oglądając tylko TVN jesteście zależni od Niemieckiego i ogólniej od lewackiego punktu widzenia i bezmyślnie powielacie ich narrację. Myślenie wcale nie boli.


Typowa pisowska kłamliwa retoryka.
TVN nie jest ani Niemiecki ani lewacki.Praniem mózgów od zawsze zajmowała się służalcza telewizja publiczna TVP I POCHODNE.
Za mojej młodości wypisywaliśmy gdzie się da hasła TVP KŁAMIE . W wolnej Polsce robi to nadal.Pod wodzą pisowskich politykierów , manipuluje , konfabuluje i wprost kamie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/TVN

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 11:43
PanM napisał(a):
~~Poczerwieniała Forsycja napisał(a): PO i PSL zhańbiło Oglądajcie dalej TVN ale spróbujcie co jakiś czas przełączyć się na inny kanał. Oglądając tylko TVN jesteście zależni od Niemieckiego i ogólniej od lewackiego punktu widzenia i bezmyślnie powielacie ich narrację. Myślenie wcale nie boli.


Typowa pisowska kłamliwa retoryka.
TVN nie jest ani Niemiecki ani lewacki.Praniem mózgów od zawsze zajmowała się służalcza telewizja publiczna TVP I POCHODNE.
Za mojej młodości wypisywaliśmy gdzie się da hasła TVP KŁAMIE . W wolnej Polsce robi to nadal.Pod wodzą pisowskich politykierów , manipuluje , konfabuluje i wprost kamie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/TVN

Pierdu, pierdu.
Nawet hasła dobrze nie pamiętasz, które wypisywałeś "gdzie się da".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Bakopa niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 12:03
~~Barwinkowy Kosaciec napisał(a): noooo on jest taaaki kultiuraaaalny....... i to on wszystkich tutaj oskarża, o brak kultury o anonimowość....... i co że się podpisuje skoro też wyzywa....... a gdyby inni byli tacy jak on osądzający innych że wiierzą że są katolikami....... że głosują na PIS........ to munie pasuje........ ale gdyby inni byli tacy jak on..... już by miał naście spraw w sądzie..... jakie to żałosne..... żenujące masło.......


jaki kuń każdy widzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Bakopa niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 12:05
~~Granatowoszara Funkia napisał(a): Obrażasz? A jakim to prawem? A gdyby ktoś ciebie nazwał "gównojadem"? Ale ty przecież nigdy nikogo nie obrażasz?



ooo to to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Ligustr niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 12:09
pislamiści piszą zakłamaną historie na nowo
więc tylko patrzeć jak się pojawią nowi powstańcy...
np: bele-jaki, kłamczyński, ziobro, kuchciński ....

z ogromnym obrzydzeniem spoglądam na pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Bakopa niezalogowany
1 sierpnia 2018r. o 12:11
mazgułki ich synciowie sb ub fackloosiołki won na śmietnik historii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.